Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jak na gtplanet, všichni si na všechno stěžují a už říkají jaká je to sračka přitom o té hře padají zatím jen takové lehké nástřely co bude zhruba obsahovat, hra výjde ještě letos krátce po GT PSP tak už i hrubé datum máte tak nevím co by jste ještě chtěli..hodnoťte až budete mít hru v PS3...polyphony vždy překvapí, nehledě na to že ta hra se dělá už několik let, vemte si kdy vyšlo GT HD, následně prologue, že o té hře nic nevyplouvá na povrch neznamená že ještě nic nemají, naopak si myslím že GT5 vyrazí dech...ale hodnotit takhle předčasně z útržkovitých a hlavně nejasných informací je vážně na hlavu ;) buďte rádi že taková hra vůbec je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

polyphony se honosí tím že na tokyo game show se zase vytasí s něčím šokujícím - mělo by to být takové finální představení - dá se čekat jelikož je to na domácí půdě že se toho odkryje hodně, ani by mě nepřekvapilo kdyby vydali GT5 v den prodeje forza ..je to něco jiného, ale takový u polyphony jsou, zavřou se na několik let do kanceláří a pak prásk tady máte peckovou hru se kterou se zabavíte na rok...já čekám jen to nejlepší, zatím mě nikdy nezklamaly a každá hra pro mě byla lepší a lepší tak doufejme v evoluci, já jsem jako automobilový fanatik vděčný za počet aut s kompletním interiérem, to velice oceňuji, takže už jen odpočítávat dny do TGS :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hlavně at už to vyjde a nekecá se furt o tom

Jen mě zaráží na co bude ve hře tisíc aut:roll:

Nevíte jestli bude gt 5 i ty formule?

Na co ? na to, aby si každej moh vybrat s jakým autem bude jezdit ;)

taky se už nemůžu dočkat... už aby byl prosinec :love:

jestli myslis ty nelicencovany Polyphony F1 tak nejspis jo.. teda pokud se jim nepodari ziskat licenci na F1 coz asi ne takze tam bude nejspis jenom ta Ferrari

Kdyby o F1 licenci měli zájem, tak jí mohli získat od Sony, než přešla na Codemasters.

A taky se docela hodně píše o demu bude nebo ne?

Nebude.. kup si GT5 Prologue nebo sis táhni GT5 Prologue demo (nevím jestli na PSN ještě bude)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby o F1 licenci měli zájem, tak jí mohli získat od Sony, než přešla na Codemasters.

aha vlastne to me nenapadlo.. respektive vedel sem ze tu licenci maji Codies ale uplne sem zapomel ze ji predtim mela Sony. No kazdopadne bych se jeste nezlobil za DTM a Australsky V8(12)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu