Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

nemit v tehle dobe DLC uz snad ani neni mozny takze ano DLC nejspis bude soude dle Amarova tajemneho vzkazu ktery hlasa neco o dvou verzich hry, jedna normalni a druha drazsi ve ktere budou vsechny dlc zadarmo. jinac o pocasi se taky nic nevi.. proste si pockej na tokyo games show na konci mesice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasny aha.

ted koukam, driv bylo Gran Turismo HD Concept a na wikipedii pisou, ze se to dalo zdarma stahnout na PSN a ze dokonce v Japonsku vyslo par na Blu-Ray, neda se to nekde sehnat..?

Ja to tenkrat stahnul, hele ale nestalo to za nic podle me,hezka ukazka HD her v tom roce 2007 nebo kdy to bylo,dneska uz obyc,v podstate to bylo par aut jedna trat,zadny poskozeni a podle me celkove nic moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.gtplanet.net/mercedes-sls-amg-highlight-of-gran-turismo-5-tgs/

Doufám že tam bude hned po vydání, musím říct že v poslední době takového nijakého designu moderních aut mě tento mercedes opravdu dostal, společně s astony jedno z nejkrásnějších aut posledních let...a za ty peníze, nechápu jak se jim tohle povedlo ale je to nádhera, naproti tomu nový mclaren po oddělení od MB tak slavně co se týče vzhledu nedopadl.

Každopádně je super věc že auta bude polyphony postupem času vydávat jako DLC. Už aby to tu bylo, 3 dny :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na TGS bylo konečně oznámeno ofic. datum vydání a to březen 2010

Gran Turismo 5 má datum!

SONY dnes na Tokyo Game Show oznámila to, co jsme tak trošinku tušili. Jde pochopitelně o datum vydání očekávané závodní hry Gran Turismo 5. Hra bohužel nevyjde tento rok, jak se původně očekávalo, ale až rok příští. Dočkáme se tak až v březnu příštího roku, kdy vyjde po boku další očekávané hry od SONY, God of War 3. Gran Turismo 5 nabídne hráči 950 automobilů, 20 lokací, 70 tratí, Text/Voice Chat, online photo album, online replay album a možnost nahrávat záznamy na Youtube. Fanoušci závodních her se tak letos budou muset spokojit s jinými kousky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přečetl jsem si to live hned ráno a ani jsem neměl sílu to sem psát jak jsem byl zklamán, pořád nechápu co měl být onen progress, řekli jen měsíc, čekal jsem tedy více, jsem zvědav jestli ještě běhěm TGC něco ukáží ale čekal jsem že to hlavní se ukáže na konferenci... jen nechápu všechny ty prognózy viz citace.. Ještě otázka, konzolista to vytrhl z kontextu, březen je pro JPN, kolují i informace že by hra mohla být dělána v angličtině a přeloží se až poté proto datum příští rok ale sám tomu nevěřím

Gran Turismo 5’s release window has just been set to March 2010 for Japan, according to Kazunori Yamauchi at the TGS press conference. This, unfortunately, runs directly counter to everything that we’ve heard so far from a wide variety of sources for nearly an entire year:

November 30, 2008 – Sony executive in Europe mentions GT5 will “arrive at Christmas” during an interview with a financial magazine.

June 4, 2009 – Kazunori Yamauchi states: “We can release Gran Turismo 5 whenever we want.” during E3 interview.

August 2, 2009 – GTPlanet acquires internal company documents which clearly outline the date that Sony expects to release the game (and it was well within 2009).

August 22, 2009 – Kazunori Yamauchi states that “GT5 will be released shortly after this date [October 1st]” during an interview.

August 23, 2009 – Printed material distributed by Sony at the GamesCom 2009 conference clearly indicate the game will be released during the fourth quarter of 2009.

Needless to say, everyone – including myself – are pretty surprised by the most recent turn of events. Was there a problem during the game’s development? Did criticisms of the damage engine shown off at GamesCom send Polyphony Digital back to the drawing board? We may never know for sure.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu