Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

vsadim se s vama o svy boty ze to v breznu zas posunou. Stejnak nejlepsi je Duke Nukem Forever - odkladaj to uz 13 let :D

před pár měsíci ho zrušili

Jakoby ste neznali Sony.. Však původně to mělo vyjít v prvním čtvrtlení 2009.. Najednou to posunuli dozadu, na letošní Vánoce. Sony všechno furt odkládá :D.. Ale ten březen už je podle mě pevný datum.

Já osobně si teda nepamatuju, že by někdo oznámil přímo oficiální datum vydání GT5.. až ťed na TGS

Jinak já sem rád za posunutí a doufám, že těch dalších 6 měsíců do vydání věnují práci na destrukčním modelu, který z videí vypadá naprosto příšerně... to radši žádnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyby se raději vykašlali na poškození, nevím jak ostatní ale já jezdím z kokpitu nebo silnice a jezdím tak abych neboural takže nějaké poškození vnímat tak jako tak nebudu, kdo chce poškození ať si zahraje destruction derby...jen mě zklamalo že další den pryč a nic zásadního nového se neobjevilo :/ udělali reklamu Ferrari a MB a to je celé..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím nevím kdy to výjde, např. na Game.co.uk je předobjednávka na GT5 a datum vydání tam bylo 12/2009, cca dva dny zpátky ale aktualizovali a datum upřesnili na 9.12.2009 (http://www.game.co.uk/PS3/Driving/Racing/~r342247/Gran-Turismo-5/). Takže nevím co si o tom myslet. Stále věřím že GT5 výjde tento rok. Spíš mi myslím že to datum vydání na březen 2010 je jen pro Japonsko, no a u nás to výjde letos:wohow:.

P.S.: Ještě jsem se chtěl zeptat jestli má smysl si zkrátit čekání na GT5 koupí Prologue? Jestli to stojí zato? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vlkovec: Mozna by to chtelo trochu myslet... Japonska hra vyjde v Japonsku o ctvrt roku pozdeji nez v Evrope?

NJN to mě samozřejmě došlo, ale podiv se všude po netu na předobjednávky, proč e-shopy po "oficiálním" prohlášení PD upřesňují datum na prosinec.

Jak jsem psal (u skvělého britského e-shopu game.co.uk):

23.9.2009 - předobjenávky GT5 s upřesněním (pouze) na 12/2009

24.9.2009 - začátek TGS a ofic. oznámení PD o vydání hry v Japonsku

26.9.2009 - předobjenávky GT5 s upřesněním na 9.12.2009

Mi řekni proč by to dělali???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Datumy vydání, které uvádí e-shopy nemůžeš brát vážně(viz. playcentrum)

Pokud to nikdo neoznámí oficiální cestou tak to vyjde až to oficiálně vyhlásí že to má vyjít:bash:

A že by GT 5 vyšlo dřív v EU než v Japonsku je utopie EU hráčů:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle mě jestli to bude opravdu na březen tak je to jen kvůli poškození, nevypadá vůbec dobře co jsem měl možnost vidět a třeba u té Italie kdy ve 150 narazí do zdi to vypadá jako když má na nárazníku bahno a nic víc...

tady nové screenshoty

http://www.gtplanet.net/enzo-ferrari-lamborghini-gallardo-high-res-gt5-screenshots/gran-turismo-5-screenshots-0909-1/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže ani 1% už není

Yamauchi: “If it’s just to play the race or just run the game is over. However, if you want to go after the experience I would say we’re at 65%.” –via JVN

Yamauchi: “The development schedule for the U.S. and Japan are pretty much fixed and the rest are really up to the marketing decisions that need to be made, so our schedule won’t really be changed – it’s really up to [sony]. –via IGN

Yamauchi: “I don’t think it’s going to be that much later in the U.S. and Europe. This is based on our production schedule. The reason why the dates for the U.S. and [European] regions are not decided yet is because their marketing is still discussing their issues. It shouldn’t be too far off from [the Japanese] date for the other regions as well.” –via GameSpot

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všichni příznivci závodění určitě vědí, že Gran Turismo 5 si svoji premiéru v Japonsku odbude už v březnu příštího roku. Našince by ale určitě zajímalo, kdy se hry dočkáme u nás, v Evropě?! Kazunori Yamauchi, který vede svůj tým oveček v Polyphony Digital za dalším úspěchem, byl na tokijské Game Show dotázán právě tímto směrem a odpověď překvapila: "Nemyslím si, že to [datum vydání] bude v Americe a Evropě odlišné." Znamenalo by to tedy celosvětový launch, v nejhorším případě jen zdržení o pár dní, což si s ohledem na další v Japonsku vzniklé "celosvětovky" necháme určitě líbit. Ještě aby se do Evropy dostaly všechny speciální hardwarové vychytávky, jako je například 250GB PS3 bundle a bude vymalováno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Pokud často sledujete zahraniční talk show, určitě vám neunikla jména jako Jimmy Kimmel, Conan’O Brian, nebo třeba Jay Leno. Zůstaňme chvilku u posledního jmenovaného pána. Jay Leno je nejen nesmírně ukecaný chlápek, ale zároveň veliký sběratel vozů. Nutno dodat, že velice vzácných vozů. V jeho garáži najdeme například skvosty jako McLaren F1, Jaguar XK-E, Bugatti Type-57 Atlantic, Lamborghini Espada a mnoho dalších, na které si jen člověk vzpomene. Jay se mimo jiné podílel i na stavbě několika vlastních vozidel, mezi které patří například i takový Tank Car, jenž se objevil v Gran Turismo 4. Proč ho ale zmiňujeme v této novince? Protože Jay poskytne svůj hlas pro Gran Turismo 5, ve kterém namluví průvodce některými licencemi a všeobecně pomocí do začátků. Jedná se tak o první Gran Turismo s mluveným slovem. V novince naleznete celkem rozsáhlé interview, kde se Audrey Cleo snaží pomocí svých dvou hlavních (určitě je jich víc, ale je vidět pouze zepředu) zbraní vytáhnout z Jaye naprosto vše. Také dojde samozřejmě na řeč ohledně samotného Gran Turisma, tudíž neváhejte a zaskočte do novinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu