Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

a co to má být, myslím, co to bude obsahovat?

si spíš myslím, že to je soutěž v řízení pro talentované jezdce/hráče gt série, protože se něco podobnýho uskutečnilo už v roce 2008, takže to asi s ps3 a dlc do gt5 nebude mít nic společného, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem narazil na tohle, takže opravdu půjde o stažitelný event, ve kterém půjde o čas a ti nejrychlejší se mohou dostat do Anglie na Silvertoneský Race Camp, kde se ps3 vymění za závodní auto...

http://cz.playstation.com/psn/news/articles/detail/item483627/D%C3%ADky-GT-Academy-2012-se-z-hr%C3%A1%C4%8De-m%C5%AF%C5%BEete-st%C3%A1t-z%C3%A1vodn%C3%ADkem/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Staci si zalozit us ucet. Hral jsem prvni varku a musim rict ze tocjak to oni jedou neni o umeni,ale o ochcanosti...pochybuju ze by v realnym zavode aby projeli nejlepe tahlou zatacku tak aby misto po stope jeli 3ma kolama po trave a 4.tym aby je to nevyhodilo jeli na hranici retarderu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty první dvě série jsou o ho*ně, dobrý je jen to, že když to zajedeš gold všechno otevřeš si to auto, které bylo v dané sérii, do základního GT5. Teď to ale ještě nejde, víc zveřejní žeprej později na ofiko stránkách hry. Myslím si, že to půjde, až zase opatchujou hru a patch do hry přidá právě tyto modely aut z Academy '12. Jinak je tam zatím nějakej elektrickej vehikl od Nissanu (vlastně všechny auta budou od Nissanu) a pak ještě Nissan Silvia

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

jsem tu nový tak se předem omlouvm za dotazy, které případně už byly zodpovězeny už to tady nějakou dobu probírám a otázečky vím že je to vše o tréningu,ale pokud je fígl, jak na to budu rád.

Předem řeknu že mám i volant,ale hraju GT5 na gamepadu není čas,tak se snažím hodně závodů odjet na standart ovladači jde mi třeba o Special avents seriál AMG časy, které tam jsou na zlato nevím, jak toho dosáhnout řeknu to asi tak že ztrácím třeba 5s na gold jedná se o jednotlivé úseky se straším Mercedesem na stříbro v poho,ale gold ufff. Myslíte že hodně ubírá že nehraju na volantu?

Další otázka jak si koupit pořádné auto na závody v Extreme je tam seriál straších vozů v garáži mám jen starší Corvetu a ještě jeden vůz teď nevím zrovna název s tím obrovskýcm křídlem (Divným).

Dále bych se zapojil do online závodů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Majky22 tak , jestli umíš na volantu tak je výhoda v tom že můžeš postupně zatáčet a ne to švihnout na pravo hned . Páčky navíc začínají někdy klouzat atd. Já mám Corvetu taky a nesedí mi vůbec i když má cca 850BHP , a nic už na ní nejde vylepšit . Pokud chceš opravdu rychlý auto a jako že ne , že většinou nejsou v obchodu ani v BAZARU tak je někdy ( často ) najdeš v INTERNETOVEM obchodě :) A co se tyka ONLINE ZAVODU tak já hraju každou sobotu neděly tak navečír protože přes den hraji NHLko :) Klidně ti dám svího VIPERA a nejrychlejc si viděláš prachy v závodech vedle GT LIFE :) Doufám že jsem pomohl , jo a ještě můj nick je g-8-1-7-2 tak si mě když tak přidej , pokud budu mít plno , dej vědět , vymažu hoooodně neaktivní hráče :) . Tak zatim čus. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji ono šlo o to jaké auto na ten seriál starších vozů a tam vytunit Corvetu myslím starou na tohle myslím že nejde, nebo se pletu?:)

Sice nejsem zastáncem vytunit auto na maximální možnost jsem spíš zastáncem podobného, nebo stejného výkonu, když máš auto o 200 koní jinde, tak to se nemusíš vůbec moc snažit a jde to samo, to je pak spíš nuda :).

Ale když jdu do závodu, kde mám já výkonovou díru řekněme 300 koní už to problém je a to sakra velkej :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S Jaruagem XJ13 naprosto bez problémů. A co se týče hraní na volantu vs DS3, tak já s DS3 nikdy neměl problém. Mám vše odjeto na zlato, včetně Red Bull Eventů právě na DS3.

Já mám redbulla s ds3 na gold jen na monze, ostatní bronz, nechápu, jak jsi to dal vše na gold, pokud jsi teda neglitchoval v ranných verzích hry :party:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Monza byla opravdu nejlehčí, ale ani další dva není nemožný zajet s DS3. O chybě ve hře vím, ale tu platinu jsem dělal víc jak rok a opravdu není lepší pocit, než ji udělat po takový době poctivě :) RB jsem dodělal cca 2 měsíce zpět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,možná trochu off..ale jedinný GT co jsem hrál bylo na PSP a i když mě hrozně bavilo tak mě na něm štvala zasádní věc,a to, že mohli jet závod max 4 auta.Můžete mi říct jestli v GT5 jde v singlu jet proti víc soupeřům než třem?díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu