Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zdravím jsem tu nový, tento týden si budu kupovat PS3 s hrou GT5 http://www.czc.cz/playstation-3-320gb-gt5-2x-dualshock-cerny/104255/produkt jedná se asi o základní verzi hry jde nějak DLC získat? jestě dotaz mimo na psko se hry můžou i naistavolat je lepší nainstalovat nebo hrát z disku, jinak hrajete někdo online? nebo jen single, a můžete mi někdo říct jak si ve hře počínat na jakém principu hra funguje jestli mám šetřit nebo naopak kde nebo jak se kupují auta funguje to tak jako jsem to viděl na psp ve 4ce že každý den se objevují káry co si můžu koupit a pak třeba měsíc se neukáže? kolik má hra levelu a po dokončení max levelu budou k mání všechny auta a pak už jen skupovat? díky moc za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak to myslíš, co zvuky porovnával jsem si GT5 a Forza 4 a Forza má mnohem lepší zvuk mi příjde, zasekává se grafika na GT5? když si koupím psko tak ktomu dostanu GT5 klasickou verzi ale chtěl bych XL jestli tedy vní je nějaký markanstnější rozdíl ale nemám ted na to peníze šlo by hrát normální verzi a kdychych jí třeba dohral tak bych si koupil XL otazkou je jestli by mi zůstal save a ja bych se už jen bavil s bonusovým materiálem co myslíte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Porovnáváš FORZU a GT5 se zvuky ? Jako kdybys porovnával šneka s gepardem :D Myslím že je hodně velký rozdíl . FORZA má opravdu reálný zvuk . Co se týče toho GTčka , SAVE ti na 100% zůstane , stačí když ho nebudeš mazat a půjde to hrát i s tou XL . Hra zůstává stejná jen že tam máš doplňky ( nový auta , dráhy atd ) Doufám že jsem pomohl .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pomohl dík moc, zvuk je dost podstatnou věcí i závodní hry aspoň pro mě PS3 má stěstí žě má Blu-ray a net zdarma :D 3D jsi asi nezkoušel že?

jinak umí dualshock 3 držet otáčky na stálých otáčkách?jak to umí xboxový gamepad

Nemáš vůbec za co :) 3D jsem opravdu nezkoušel ale když už tak bych to jezdil z pohledu v kabině ( ve 3D :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za kolik a jakou formou

http://us.gran-turismo.com/us/products/gt5/spec2/ zde jsem našel vše o tom DLC spec2 je co už mají standartní auta kokpity? na tom psn se platí přes kartu?

když si dokoupím ty DLC a popřípadě spec2 budu mít už vše co jen jde? ještě jsem se chtěl zeptat na takovou lahudku třeba u Veyrona jak jede rychle vysouvá se mu přítlačné křídlo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu