Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

taky mám tu ZR1 podle mě bída mě se líbí Nissan GT-R N24

už se těším na nedělní závod http://www.gtarena.cz/zavody/rid1340-suzuka-si-no-2/

Jinak potřebuji poradit s Nascar závody nějak je nedávám Daytona trať,ExtremeSeries-NascarSeries

vyladil jsem si auto podle tohohle borce

převodovku mám max na 377km a nedávám to 11tý :D už mám nervy

Edit:3tí ale furt to není ono převodové stupně nastavene na nejnižší a finální na 4150 max 360km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak se kupujou přes PSN ty DLC a ta kára je ke stažení zdarma?

Buď kreditkou kterou lze platit přes net nebo musíš koupit PSN Voucher (v hodnotě 500,- nebo 1000,-), z něj zadáš kód na svém PSN účtu a dobije se ti peněženka danou částkou. Pak už jen kupuješ a hlídáš si zůstatek (výpis Ti chodí na mail po každém zakoupení).

Ten Scion FR-S je Free-zdarma...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak se kupujou přes PSN ty DLC a ta kára je ke stažení zdarma?

Proč to nezkusíš nebo se nepodíváš do manuálu ke konzoli? To jsou pořád dokola tady dotazy na úplně základní funkce..

A Subaru BRZ bude kdy? :D Kdyby aspoň nepřidávali ty samý auta co jsou jenom pod jinou značkou :D

Přesně, já bych teda byl rád za jiný auta než zrovna Subaru, ale ty DLC do GT5 jsou bohužel opravdu tragický :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby mákli třeba na postupným "zpremiování" většiny aut. Chápu, že tohle si chystaj do GT6 a že s tím mají plno práce, ale ten výběr aut je pro mě celkem omezenej, používám už jenom premiový a těch není moc.

pokud seš fakt gt5 nadšenec, jezdíš s lidima závody online a občas dáš i turnaj, nebo aspoň závod, tak ti je jedno, jestli jedeš premium nebo standard, tady jde o požitek z jízdy a ne o to, jestli to auto má cockpit view nebo ne!!! soudit vývojáře, potažmo hru podle tohoto je fakt ubohý, rozhodně jich tam není 1.500, aby každej vývojář mohl dělat na 1 "prémiový" káře, pokud teda nechceš na hru čekat tak dlouho jako na třeba DNF...asi tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buď kreditkou kterou lze platit přes net nebo musíš koupit PSN Voucher (v hodnotě 500,- nebo 1000,-), z něj zadáš kód na svém PSN účtu a dobije se ti peněženka danou částkou. Pak už jen kupuješ a hlídáš si zůstatek (výpis Ti chodí na mail po každém zakoupení).

Ten Scion FR-S je Free-zdarma...

tak jsem stáhnul a fakt nechápu proč tam dávj setjné auto pod jinou značkou:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud seš fakt gt5 nadšenec, jezdíš s lidima závody online a občas dáš i turnaj, nebo aspoň závod, tak ti je jedno, jestli jedeš premium nebo standard, tady jde o požitek z jízdy a ne o to, jestli to auto má cockpit view nebo ne!!! soudit vývojáře, potažmo hru podle tohoto je fakt ubohý, rozhodně jich tam není 1.500, aby každej vývojář mohl dělat na 1 "prémiový" káře, pokud teda nechceš na hru čekat tak dlouho jako na třeba DNF...asi tak...

Tak určitě.. Jde o požitek z jízdy, ale požitek z jízdy ti dá mimo realističnost fyziky taky zvuk auta, propracovanost modelu a v neposlední řadě taky ten kokpit. Takže mně o to celkem jde no a nikoho nesoudím tak klídeček ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsat v topicu o GT5, což má být simulátor jízdy automobilem: "tady jde o požitek z jízdy a ne o to, jestli to auto má cockpit view nebo ne", je hodně srandovní :)))

srandovní je vaše uvažování, ukaž mi někoho, kdo jezdí jen s premium autama, kromě vás 3 profíků tady..., takže tím chceš říct, že gt4 není simulátor? není tam totiž pohled zevnitř, jde o to ovládat a zvládat ty auta a ne slintat nad budíkama u 220 aut, escudo nemá pohled zevnitř, nebudu s ním jezdit, sauber c9 nemá pohled zevnitř, nebudu s ním jezdit,... dost chabýýýýý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

srandovní je vaše uvažování, ukaž mi někoho, kdo jezdí jen s premium autama, kromě vás 3 profíků tady..., takže tím chceš říct, že gt4 není simulátor? není tam totiž pohled zevnitř, jde o to ovládat a zvládat ty auta a ne slintat nad budíkama u 220 aut, escudo nemá pohled zevnitř, nebudu s ním jezdit, sauber c9 nemá pohled zevnitř, nebudu s ním jezdit,... dost chabýýýýý

Nechci tady zbytečně flamovat ale když ti o toto nejde tak si zůstaň třeba u GT2 :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GT5 si musím co nejdříve pořídit. Kolik já strávil času u GT1 a hlavně GT2, to ani raději nechci vědět :D Nedávno jsem konečně k xboxu pořídil i PS3 a na Gran Turismo 5 jsem hodně zvědavý, jestli si to i přes ten velký vývoj, kterým ta série za ty dlouhé roky prošla, udrželo pořád tu svoji návykovou zábavnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu