Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

já bych potřeboval poradit jak zajedu závod nascar v nascar turnaji Daytona jsem max 3 v závodě jsem prvni ale pak mě doženou a vytlačí mám max výkon ale spíš to bude o nastavení podvozku a převodovky že? dík za rady nesnáším nascar :D

jízda ve větrném vaku, držíš se a předjíždíš za nima tak, že pak ke konci závodu je předjedeš a vyhraješ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych potřeboval poradit jak zajedu závod nascar v nascar turnaji Daytona jsem max 3 v závodě jsem prvni ale pak mě doženou a vytlačí mám max výkon ale spíš to bude o nastavení podvozku a převodovky že? dík za rady nesnáším nascar :D

Jestlis to ještě neudělal, tak ABS dej na 0, když je zaplá, zpomaluje v zatáčkách. Mně to pomohlo, když jsem ty závody dělal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joo to já se už tolikrát nasral :D Dávám teď všechny AMG ve Special na Gold a zrovna "Beginner" mi opravdu na rozdíl od těch dalších jako nejlehčí nepřišlo :D Jak já se u druhé a čtvrté části nanervoval, jaj :D Ale Nascar jsem na gamepadu zvládl poměrně, pro mé překvapení, rychle, na třetí pokus max, asi haluz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strašně nervim u Grand Tour, včera sem dodělal tu Toscanu s Murcielagem a ještě mi chybí Eiger Norwand s 8C a ta rallye.. Vůbec se netěším na Vettel X Challenge :D

nejvíc pecka s x1-čkou, monzu mám gold, jinak suzuku a nurburgring na bronz, jel sem to na g25 s vyplím ff a monzu sem dal tak na 10tej pokus :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem zvědavý, jestli se obtížnost bude postupně zvyšovat, protože zatím jsem na lvl 10, projel jsem pár turnajů a special závodů atd a zatím se mi zdá obtížnost hodně nízká. A to už se dívám na předpokládané protivníky na kartě turnaje a vyberu si auto, která patří výkonnostně k těm nejslabších v tom turnaji a stejně během prvního kola na prvním místě a pak jen ujíždím. A to nejsem nějaký extra super jezdec jako někteří jiní. Celkem mě to překvapuje. Snad se to zvýší, protože pokud by to takto mělo být dále, tak to člověka (alespon mě) přestane bavit, pořád vyhrávat s velkým naskokem, žádné předjíždění, souboje, nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem zvědavý, jestli se obtížnost bude postupně zvyšovat, protože zatím jsem na lvl 10, projel jsem pár turnajů a special závodů atd a zatím se mi zdá obtížnost hodně nízká. A to už se dívám na předpokládané protivníky na kartě turnaje a vyberu si auto, která patří výkonnostně k těm nejslabších v tom turnaji a stejně během prvního kola na prvním místě a pak jen ujíždím. A to nejsem nějaký extra super jezdec jako někteří jiní. Celkem mě to překvapuje. Snad se to zvýší, protože pokud by to takto mělo být dále, tak to člověka (alespon mě) přestane bavit, pořád vyhrávat s velkým naskokem, žádné předjíždění, souboje, nic.

Zalezi jake driving aids pouzivas, ale ver ze u aut s pp600+ s vypnutym TC, Skid Recovery force, atd. je to docela peklicko (:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu