Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak by mě zajímalo kdo už jezdí..ty časy 07-08 jsou reálné? jezdím na dual shocku a chci koupit volant protože vim že na padu takový čas nezajedu ale když to vidím, mám čas na krev lehce pod 11 tak jestli mám vůbec investovat :D

http://www.gtacademyhu.com/eredmenyek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O volantu taky premyslim, ale chtel bych ho nejdriv vyzkouset. Nechce mi nekdo pujcit volant na vikend? :lol:

Edit: tak bych rekl ze mam rozumne nastaveny auto a mam cas lehce nad 13.... 7 fakt nechapu :D

k tomu volantu, kup ho jen pokud na nej mas doma misto.. mel jsem k GT5 volant logitech Gran turismo a super.. az na to ze nema Hcko je to paradni volant (trochu hlucnejsi FF), ale jak rikam pokud na nej nemas misto, tak ho nekupuj

pak to je totiz ze si chce clovek zahrat, ale pokazdy premejsli jestli ma z krabice vytahovat volant a davat ho na stul.. nadruhou stranu je to o uplne nicem jinem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k tomu volantu, kup ho jen pokud na nej mas doma misto.. mel jsem k GT5 volant logitech Gran turismo a super.. az na to ze nema Hcko je to paradni volant (trochu hlucnejsi FF), ale jak rikam pokud na nej nemas misto, tak ho nekupuj

pak to je totiz ze si chce clovek zahrat, ale pokazdy premejsli jestli ma z krabice vytahovat volant a davat ho na stul.. nadruhou stranu je to o uplne nicem jinem ;)

To je jasne, ale prave potreboval bych to vazne na jeden den vyzkouset, nevim na co se to da pridela(jestli mam dobre vysoky stul, jestli to na nej vubec pujde pridelat, jak pohodlne se u toho bude sedet ,...)

k GTAcademy: podle me auto muzes tunit dle libosti. Na CZ strankach to neni napsane, ale na HU to maji uvedeno jako povolene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych dva dotazy.1. Jak se mohu zúčastnit GT Academy?Musím k tomu mít určité auto,ale kde jej získám?

2. Měl jsem přes PS store zakoupeny dva balíčky,teď jsem musel přeformátovat HDD,hru nainstaloval,vložil uložená data,ale když si chci přes Download content nahrát znovu 2 balíčky (jeden byl Speed Test Track Pack),tak se mi zobrazí jen :"No purchased content found" a že detaily o stažení se dozvím na www.gran-turismo.com,ale tam nevím co s tím.Může někdo poradit?Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych dva dotazy.1. Jak se mohu zúčastnit GT Academy?Musím k tomu mít určité auto,ale kde jej získám?

2. Měl jsem přes PS store zakoupeny dva balíčky,teď jsem musel přeformátovat HDD,hru nainstaloval,vložil uložená data,ale když si chci přes Download content nahrát znovu 2 balíčky (jeden byl Speed Test Track Pack),tak se mi zobrazí jen :"No purchased content found" a že detaily o stažení se dozvím na www.gran-turismo.com,ale tam nevím co s tím.Může někdo poradit?Díky!

ohledne te 2. , nevim presne, ale neni potreba to nejdriv stahnout z PSN a pak az aktivavovat v GT5?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky, ale znacku Amuse v dealershipu vubec nemam. Zatim jsem nasel jen ze to auto je k dispozici jen od levelu 19, ale i takovy auta uz ted vidim v nabidce. Kurna proc teda nevidim i tohle :( Dik za jakoukoli radu

Amuse je ve ctvrte rade zprava uprostred, ted se na to koukam... jinak to auto je lvl14.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu