Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ps2 Slim SCPH-70004 zahřátý nechce číst některé hry


Recommended Posts

Ahoj, mám tady problém se svým PS2 Slim SCPH-70004. Když je studený ( vychladnutý, bez problému přečte jakoukoliv PS2 ( DVD ROM hru), ale jakmile se zahřeje, tak najednou čte jen některé hry. Například GTA Více city poškrábaný disk přečte zahřátý bez problému a ta samá hra s krásným diskem, bez šance, nepřečte. Nechápu to a nevidím v tom logiku. Setkal se s tím někdo ? Někdo nějaká rada jak to vyřešit ? V tu chvíli kdy se jedná o hru kterou nepřečte tak ani netočí CD, ale jakmile tam dáte jinou, kterou víte, že čte i za tepla, tak není problém, normálně točí a normálně přečte. Čím by to mohlo být? Setkal se s tím někdo ?. Díky Standa 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no si tak matně vzpomínám jak mi čipoval maník ps2 tak točil seřizovacím šroubkem u laseru-musel to jinak nastavit... no a řekl mi že pokud by to načítání nějak blblo tak si to mám vyladit sám-takže odjel a já pak za několik dnů jsem pak ladil...poznačil si původní nastavení fixem a pak zkoušel samozřejmě po čtvrt otáčky doleva-doprava a načítal...až to bylo v pořádku...předpokládám že čočku máš čistou....takže zkusit třeba to pomůže...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu