Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gameplay videa


MasterMIND

Recommended Posts

  • Odpovědi 73
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Prosím tě, přestaň hulit trávu a začni používat alespoň to málo, co ti v hlavě zbylo. Každej se směje tvojí blbosti! Když koukám na devianart a vidím, že se věnuješ i tvoření websitu, připadáš mi jako zkušený člověk s budoucností. Ale pak si pustím video a jsem zklamán. Nad NFS jsem se docela zasmál, ale když jsem to viděl po druhé bylo mi k pláči. Když používáš anglická slovíčka, zeptej se kamarádů alespoň na výslovnost a díky, že jsi mě zmínil. Jestli jsem se tě nějak osobně dotknul, je mi to líto, ale já už k těmto videím vážně nemám slov.

Edit: mimochodem, můj komentář má spoustů thanks, nechci dělat borce nebo jak ty říkáš ,,být úžasný'' ale asi na tom něco bude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím tě, přestaň hulit trávu a začni používat alespoň to málo, co ti v hlavě zbylo. Každej se směje tvojí blbosti! Když koukám na devianart a vidím, že se věnuješ i tvoření websitu, připadáš mi jako zkušený člověk s budoucností. Ale pak si pustím video a jsem zklamán. Nad NFS jsem se docela zasmál, ale když jsem to viděl po druhé bylo mi k pláči. Když používáš anglická slovíčka, zeptej se kamarádů alespoň na výslovnost a díky, že jsi mě zmínil. Jestli jsem se tě nějak osobně dotknul, je mi to líto, ale já už k těmto videím vážně nemám slov.

Edit: mimochodem, můj komentář má spoustů thanks, nechci dělat borce nebo jak ty říkáš ,,být úžasný'' ale asi na tom něco bude...

Hele když tady rozebíráš hulení, tak tobě bych doporučil aby si tu trávu naopak začal hulit protože by si to pak možná pobral...

Já nehulím a chápu to a bavím se...

A hele až budeš mít spoustu thanks tak si toho možná i někdo všimne nebo jsi tak moc sebestředný a jen si nás na to chtěl upozornit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele když tady rozebíráš hulení, tak tobě bych doporučil aby si tu trávu naopak začal hulit protože by si to pak možná pobral...

Já nehulím a chápu to a bavím se...

A hele až budeš mít spoustu thanks tak si toho možná i někdo všimne nebo jsi tak moc sebestředný a jen si nás na to chtěl upozornit?

Jako promiň, ale takhle ze sebe dělat *****a...styděl bych se...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

si dobrý pro gamer

LoL? :D to co udelal nema co s PROgamingem spolecneho :D .

ježíš nechte ho něco natočil co vy? natočte něco a pak kritizujte

OK souhlasim neni pekne kritizovat kdyz sam nic neumis :D ale nez to co udelal von to raci budu sticha sedět v koutku místnosti. A byl bych vděčný kdyby to udělal i uživatel : MasterMIND .

A moje hodnocení? Sotjí to za nic. Neumíš mluvit česky natož anlicky tak mlč :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako promiň, ale takhle ze sebe dělat *****a...styděl bych se...

No vidíš tak jestli máš ty potřebu stydět se tak proč ne;-)

Já bych se spíš styděl za to, že urážím druhý jen kvůli tomu, že dělají něco pro pobavení druhých.

... takže se klidně styď....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu