Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

program na zmenu FW


jura555

Recommended Posts

Zdravim, myslim ze nekde jsem viděl program z cydie kterej umožní na nižších FW oblbnout system a myslí si to že to má vyšší...takže to pak na appstore nebreptá že potřebuju vyšší FW... jestli někdo víte co myslím tak mi prosím řekněte jak se to jmenuje a jak se to používá:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

iphone 2g má,ted jsem přišel na jednu věc

možná to nebude fungovat s iOS 3.1.3 a staršímí,ale možná jo,

zapněte i-funbox(popřípadě winscp),najedte do system/libryry/coreservice a soubor systemversion si dvakrat zkopirujte do jinych složek,jedna je založni a jedna na upravovani,otvřete jeden přes textový editor,a tohle 7E18(nebo tak nějak) přepište na 8C148

a uplně vzadu si najdete 3.1.3(4.1,3.1.2,4.0.1,....) a přepiště to na 4.2.1,hodte to do iphonu,a restartujte,podivejte se do astaveni co mate za verzi FW,kdyby se něco stalo,tak udělejte to same,aktorat tam dejte ten original soubor,co tam byl

PS: mě to jede ;) fakt super,protože na 4.2.1 neni pořadny JB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak na iphone 2g to nepůjde,jelikož nemají žádne kodove označeni pro iOS 4.2.1(respektive 4.1),u iphone 3gs napiš bud 4.1 a 8B117 nebo 4.2.1 a 8C148a

to kodove označeni najdete na strance felixbruns.de vyberete přistroj, a tam je u každeho iOS jiny kod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu