Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 3.55 Custom Firmware FAQ


tekken90

Recommended Posts

Nevím čím to bylo, ale když jsem stáhnul Just Cause 2, tak vše běželo jak mělo. Ale mám 2 otázky. Myslíte že bude v budoucnu možné si vypalovat hry na Blu-Ray a hrát je jako pálené? A za druhé, nevíte někdo jestli neexistuje nějak způsob jak rychleji kopírovat soubory z PC do PS3? Vždyt jenom to 3gb Just Cause mi přes TCM trvalo snad 3 hodiny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 655
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nevím čím to bylo, ale když jsem stáhnul Just Cause 2, tak vše běželo jak mělo. Ale mám 2 otázky. Myslíte že bude v budoucnu možné si vypalovat hry na Blu-Ray a hrát je jako pálené? A za druhé, nevíte někdo jestli neexistuje nějak způsob jak rychleji kopírovat soubory z PC do PS3? Vždyt jenom to 3gb Just Cause mi přes TCM trvalo snad 3 hodiny...

jestli to nemas kabelem tak se nediv a vypalovat opravdu nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradite mi, pls? Zkousel jsem ze 3,56 down na 3,55 - do recovery mode a napsalo to chybu 8002... (proste ted vim ze ten down nejde)

Moje otazka - ted, kdyz se chci dostat do recovery mode tak to nejde, problikne zluta a blika potem cervena YLOD?

Conzole ale funguje, hry... vsechno. Jen nevim jak se pak dostanu do recovery az bude cfw 3.56, kdyz to ted nejde?

Co s tim???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cawte.nainstaloval som si CFW kmeaw 3.55 a gaia manager 2.07,a mám problém s pripojením ftp.chcem cez total commander nakopírovať hru do PSka ale nepripojí sa mi k nemu a gaia manager mi vypisuje IP Disconnected,mohli by ste mi prosím helpnúť kde a čo a ako nastaviť.prechádzam to tu zo stránky na stránku ale riešenie som nenašiel.Ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám ho pripojený priamo s pc.neviem či je to krížený kábel ale asi bude lebo pred tým som mal s ním prepojený ps3 kvôli netu a a aj notebook cez ktorý som prenášal rôzne dáta,pravdepodobne bude asi niečo zle niekde nastavené v network settings ale vôbec netuším že čo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si koupil před dvěma dny PS3 slim 320GB.....

Jsem za něj moc vděčný!!! Flashnul jsem si ho na CFW 3.55 WaninKoko v2 což šlo v pohodě (dělal jsem to kámošovi tak před týdnem), nakopíroval jsem HDD hry, ale ani jedna hra mi nejde spustit!!! :(

Vše dělám tak jak se má!!! Hry spouštím pomocí Rogero Manager, pak se mi aj zobrazí, nainstaluje , ale pak Balckscreen!!!

Prosím o pomoc

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to je zajímavé???

Tak jsem se díval na foru a našel jsem že některé hry instalují pomocí pkg. souboru a pak se dávaj do složky ...\USRDIR všechny soubory kromě EBOOTu.

Jsem z toho fakt páv, ale Fihgt Night Champions jsem tak rozjel.

Jediné co nechápu je, že tím pádem se mi HDD zaplní 2x rychleji protože tam bude 2x ta hra 1) v ...\game\BLES....(hra)\USRDIR...... bez EBOOTu a 2) v ..\GAMES....

:(

:(

Hlavní je že to jede ale kde shánět ty pkg.???

:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cawte.nainstaloval som si CFW kmeaw 3.55 a gaia manager 2.07,a mám problém s pripojením ftp.chcem cez total commander nakopírovať hru do PSka ale nepripojí sa mi k nemu a gaia manager mi vypisuje IP Disconnected,mohli by ste mi prosím helpnúť kde a čo a ako nastaviť.prechádzam to tu zo stránky na stránku ale riešenie som nenašiel.Ďakujem

v menu gaia je přesně napsané jak zapnout FTP zdá se mi že je to čtvereček nebo R1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to je zajímavé???

Tak jsem se díval na foru a našel jsem že některé hry instalují pomocí pkg. souboru a pak se dávaj do složky ...\USRDIR všechny soubory kromě EBOOTu.

Jsem z toho fakt páv, ale Fihgt Night Champions jsem tak rozjel.

Jediné co nechápu je, že tím pádem se mi HDD zaplní 2x rychleji protože tam bude 2x ta hra 1) v ...\game\BLES....(hra)\USRDIR...... bez EBOOTu a 2) v ..\GAMES....

:(

:(

Hlavní je že to jede ale kde shánět ty pkg.???

:(

:(

Kdo mi pomůže ????

No a kde jsi ukládal hry?

multiman ti vytvoříl složky GAMES atd.?

protože mě to zatím nic nevytvořilo a musel jsem to dělat vše přez TC ručně

v menu gaia je přesně napsané jak zapnout FTP zdá se mi že je to čtvereček nebo R1

Odpoviem ti jednoducho. Skoč na stranu 1 a čítaj to pekne od začiatku, ale podrobnejšie. Máš v tom poriadne nedostatky a robíš to úplne zle.

Zabudni na pkg, usdir a podobné nezmysly, to sa už nerobí. Jediné čo ti stačí je MultiMan od verzie 1.15 a vyššie a GAIA od verzie 2.05 a vyššie. Nič iné. Hry ukladáš do GAMEZ konkrétne hdd0/GAMEZ/ID_hry. Kapíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpoviem ti jednoducho. Skoč na stranu 1 a čítaj to pekne od začiatku, ale podrobnejšie. Máš v tom poriadne nedostatky a robíš to úplne zle.

Zabudni na pkg, usdir a podobné nezmysly, to sa už nerobí. Jediné čo ti stačí je MultiMan od verzie 1.15 a vyššie a GAIA od verzie 2.05 a vyššie. Nič iné. Hry ukladáš do GAMEZ konkrétne hdd0/GAMEZ/ID_hry. Kapíš.

OK. Jdu znovu dělat vše od začátku. Znovu na OFW a pak tam dám CFW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu