Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 3.55 Custom Firmware FAQ


tekken90

Recommended Posts

Tak už fakt nevím.

Mám PS3 320Gb slim

1) CFW 3.55 WaninKoko v2

2) Rogero_Manager_v7.8_ROGE12345_Signed_for_Waninkoko_CFW_3.55

3) hry na HDD (zobrazují se mi v Rogero)

Hry:

1. Fight night champion BLUS30608

2. GT 5 EUR BCES00569

3. NHL 11 BLES00984

4. UFC 2010 BLES00635

5. Assassins Creed Brotherhood BLES00909

6. FIFA 11 BLES01059

7. God of War III BCES00510

8. Little Big Planet 2 BCES00850

Prosím o pomoc nevím si už rady. :( Nejhorší je že už jsem to jednou dělal a vše úspěšně tak kde je chyba????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 655
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

u her se upravuje eboot.bin(popřípadně u HD kolekci i *.self) nebo param.sfo, pokud mas 3.41 tak vetsinou upravujes oboje. Pokud mas CFW 3.55 a chces hrat tak tam dej CFW 3.55 Kmeaw. Na CFW 3.55 fungujou temer vsechny hry bez uprav proste je das do GAMEZ na flashce nebo do dev_hdd0/GAMEZ a pouzivej Gaia nebo multiMAN. Jedina hra na kterou jsem zatim narazil a potrebuje upravu na CFW 3.55 je Dragon Age 2, kde musis na CFW 3.55 nainstalovat *.pkg a zmenit PARAM.sfo, ostatni hry jdou normalne. Pokud ti nejaka hra nejde tak si zkontroluj ze stranek www.psjcl.com jestli vubec jde nebo jestli nedelas neco spatne ty.

EBOOT.bin se upravuje kvuli SDK kterou je hra delana, protoze pokud je hra pro 3.55 a mas 3.41 tak 3.41 nema klice pro spusteni neceho z 3.55, takze se musi EBOOT upravit z 3.55 na 3.41

PARAM.sfo dokazes upravit jednoduse v poznamkovem bloku, protoze prespisujes pouze 3.xx0000 treba na 3.210000

Myslim ze hry se pokud to u nich neni napsany uploadujou origo takze zadny upravy v nich nejsou. Musis taky trochu hledat protoze tohle jsou zaklady si myslim. Takže pokud mas 3.55 tak upravene hry nestahuj a vzdycky je lepsi stahnout origo, protoze si myslim, ze kdyz napr. vyjde CFW 3.60 tak zase budes nejspis potrebovat origo soubory k hram a pokud budes mit pouze upravene a nikoho ochotnyho s origo tak zase budes stahovat hru znova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u her se upravuje eboot.bin nebo param.sfo, pokud mas 3.41 tak vetsinou upravujes oboje. Pokud mas CFW 3.55 a chces hrat tak tam dej CFW 3.55 Kmeaw. Na CFW 3.55 fungujou temer vsechny hry bez uprav proste je das do GAMEZ na flashce nebo do dev_hdd0/GAMEZ a pouzivej Gaia nebo multiMAN. Jedina hra na kterou jsem zatim narazil a potrebuje upravu na CFW 3.55 je Dragon Age 2, kde musis na CFW 3.55 nainstalovat *.pkg a zmenit PARAM.sfo, ostatni hry jdou normalne. Pokud ti nejaka hra nejde tak si zkontroluj ze stranek www.psjcl.com jestli vubec jde nebo jestli nedelas neco spatne ty.

EBOOT.bin se upravuje kvuli SDK kterou je hra delana, protoze pokud je hra pro 3.55 a mas 3.41 tak 3.41 nema klice pro spusteni neceho z 3.55, takze se musi EBOOT upravit z 3.55 na 3.41

PARAM.sfo dokazes upravit jednoduse v poznamkovem bloku, protoze prespisujes pouze 3.xx0000 treba na 3.210000

Myslim ze hry se pokud to u nich neni napsany uploadujou origo takze zadny upravy v nich nejsou. Musis taky trochu hledat protoze tohle jsou zaklady si myslim. Takže pokud mas 3.55 tak upravene hry nestahuj a vzdycky je lepsi stahnout origo, protoze si myslim, ze kdyz napr. vyjde CFW 3.60 tak zase budes nejspis potrebovat origo soubory k hram a pokud budes mit pouze upravene a nikoho ochotnyho s origo tak zase budes stahovat hru znova.

No zatím mám Wanko ale přejdu teda na Kmeaw. Moc nechápu ten EBOOT, ale to teď řešit nebudu. A dám tam k němu Gaia 2,07. Jinak gaia by mi měla vytvořit složku GAMEZ? No a co ty hry co už tam jsou na HDD? Mám raději vše smazat a co ve složce Game taky raději promazat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nj, PC je neco jineho nez uzavreny system PS3. Ty EBOOTy se zatim resit u 3.55 CFW nemusi(zadny hry s SDK 3.56 nebo 3.60 nejsou), Gaia vytvori automaticky slozku GAMEZ v dev_hdd0/. Určite přejdi na CFW kmeaw a pak teda nainstaluj Gaia Manager(multiMAN je taky dobrej a taky bere ze slozek GAMEZ, ja ho nepouzivam protoze mam WiFi Modern warfare 2 combat controller a ten v nem blbne)

Hry na HDD mas tet kde? pokud v dev_hdd0/GAMEZ tak se nesmazou ani po odinstalaovani managera, protoze odinstalace se tyka pouze slozky GAME v internim hdd takze pokud mas hru jinde tak ji smazes jedine manualne. Kdyz prejdes na FW tak taky o nic neprijdes, takze hry na internim muzes nechat a nebat se o ne. Ve složce GAME se nachazi vsechny nainstalovane aplikace(PSN hry, Game data, homebrew, backup managery, PS HOME.....), promazavat tedy nemusis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ešte doplním. Gaia inštalátor obsahuje 3 pkg súbory, GAMEZ.pkg, GAMES.pkg a BDRIPS.pkg. Stačí vybrať GAMEZ.pkg.

Tak jsem to teda ted vše dokončil dal Tekken 6 na HDD do GAMEZ a jdu zkusit. Sice tu http://www.psjcl.com/gamelist-T píšou že se čeká dlouho, ale nevím co si pod tím pojmem představit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to teda ted vše dokončil dal Tekken 6 na HDD do GAMEZ a jdu zkusit. Sice tu http://www.psjcl.com/gamelist-T píšou že se čeká dlouho, ale nevím co si pod tím pojmem představit :)

No nevím jak dlouho to má načítat ale

1) vše se zobrazilo v Gaia 2,07

2) pak update + instal Tekkena

3) a černá obrazovka docela dlouho

Tak nevím ma to tak dlouho načítat (cca 2min) jinak neukazuje se mi ten načítající budík vpravo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Black screen. Jestli se z toho nedostaneš jinak, vypni a zapni konzoli I/O kolíbkou na zadní straně. Nevim, co všechno už jsi zkoušel, ale mě toho taky spousta nešla, a nakonec mi fungoval až Kmeaw s nejnovějšim MultiMANem. Nahoď kmeaw, nainstaluj Multimana, hru dej do složky GAMES a spusť multimana. Jinak při pouštění hry jsem vždycky držel SELECT. Kdyby to nepomohlo, zkus FixPermissions, ale nemělo by to bejt třeba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

black screen. Jestli se z toho nedostaneš jinak, vypni a zapni konzoli i/o kolíbkou na zadní straně. Nevim, co všechno už jsi zkoušel, ale mě toho taky spousta nešla, a nakonec mi fungoval až kmeaw s nejnovějšim multimanem. Nahoď kmeaw, nainstaluj multimana, hru dej do složky games a spusť multimana. Jinak při pouštění hry jsem vždycky držel select. Kdyby to nepomohlo, zkus fixpermissions, ale nemělo by to bejt třeba.

ddddddddddddddddddddddddddĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ

fix to poŘeŠil :d

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidíš. To vždycky potěší zjistit po několika hodinách, že šlo jenom o nějákou blbost :).

No já jsem věděl že to bude jen v nějaké blbosti o to víc jsem byl naštvaný že to nejde. Furt jsem si to tu četl a pak tenhle návod. Ještě jednou Děkuji moc děkuji 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mam ten sami problem nvm jestli to delam dobre mam kmeaw 3.55 ps3 slim 250gb multimana nejnovejsiho.Naistaloval jsem http://www.ps3-hacks.com/file/268 jak se zde vyse pise.Spustim multimena vyberu GTA IC cerna obrazovka vratise to do menu ps3 misto origa cd tam mam tuto hru spustim nabehnou dve erka Rockstar game gta IC a cerna obrazovka.Zkousel jsem i to same ale kdyz me to vyhodi do menu ps3 spustim fix Permissions a spustim hru ale to same.Prosim porad tě.Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mam ten sami problem nvm jestli to delam dobre mam kmeaw 3.55 ps3 slim 250gb multimana nejnovejsiho.Naistaloval jsem http://www.ps3-hacks.com/file/268 jak se zde vyse pise.Spustim multimena vyberu GTA IC cerna obrazovka vratise to do menu ps3 misto origa cd tam mam tuto hru spustim nabehnou dve erka Rockstar game gta IC a cerna obrazovka.Zkousel jsem i to same ale kdyz me to vyhodi do menu ps3 spustim fix Permissions a spustim hru ale to same.Prosim porad tě.Děkuji

Skúsil by som GAIA manažer 2.05. Nie nový 2.07!!!! Fix permissions netreba aktivovať má ho implementovaný. Aj nové verzie ho majú, ale osvedčila sa mi metóda pokus omyl. Ostal som pri 2.05, tu makajú zatiaľ všetky hry ktoré som skúsil.

Inak čierna obrazovka nabehne pokiaľ je problém s hrou, konkrétne sa môže jednať o zle stiahnutú, chýbajúcu časť hry alebo už samotný zdroj je chybne nahratý na hosting. Skúsil by som stiahnúť na novo z iného zdroja.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele ma jailbreak a firrmware 3.41 kdyz chci nainstalovat custom 3.55 kmeaw tak muzu firmware nainstalovat normalne pres menu nebo pres recovery..? a nehrozi brick nebo neco tak chtel bych se pak dostat na PSN to budu muset pak jenom nainstalovat spoof pres pkg..? Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz mas FW 3.41 tak udelas update na OFW 3.55 a pak na CFW 3.55 Kmeaw(3.41->3.55->CFW3.55), CFW nainstalujes normalne pres XMB

Brick hrozi vzdycky, ale u CFW 3.55 kmeaw nebyly bricky hlasene, jenom u prvni verze waninkoka

Kdyz budes mit CFW Kmeaw, tak porad budes muset mit nejaky manager, multiMAN, Gaia, Rogero.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu