Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 3.55 Custom Firmware FAQ


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 655
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tomch - Když připojíš PS3 pomocí FTP k PC přes nějákej file manager, třeba přes Filezillu nebo TC, můžeš pracovat se souborama v PS3 skoro stejně jako se souborama, který máš v počítači. Takže jo, můžeš kopírovat data i z konzole do počítače ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Mám problém - udělal jsem si CFW Kmeaw, nainstaloval multiman, stáhl jsem si Demon's souls a nakopíroval na interní HDD do PS3 (složka GAMES tuším v HDD0). V Multimanovi se mi objeví položka Demon's souls, ale když to chci spustit, zčerná obrazovka a hodí mě to zpět do XMB. Zkoušel jsem i fixpermissions, i select + x, vždy mě to vyhodilo zpět do XMB. Někdo nějaké rady prosím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ofiko 3.50 a abych řekl pravdu, trochu se bojím tam CFW šoupnout.

Než si dodám odvahu, chci se ale zeptat, jestli mi instalací CFW nezmizne databáze nahraných pořadů přes PlayTV. Teoreticky je to jako ofiko update a v tom případě to nemělo vliv, ale takhle nevím, co nastane.

Naposledy, když jsem měl ofiko 3.41 a updatnul pouze software pro PlayTv, tak mi Sony vyděračsky oznámilo, že nově nainstalovaný PlayTv nespustím dokud neupdatuju i FW konzole samotné o čemž před updatem PlayTv nepadlo ani slovo.

Updatoval jste někdo s použitím CFW, kdo zároveň používáte PlayTv?

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu