Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 3.55 Custom Firmware FAQ


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 655
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 4 weeks later...

Ahoj uz to tady bylo nekolikrat probrano ale ono je lepsi to sem napsat nez si to najit.zalezi co mas za klienta v ps3.napriklad gaya multiman. Musis mit nejprve ftp managera nebo jak se jmenuje a propijis se s pocitacem prez program napr totalcommander nebo zilla. Tam si najdes slozku hdd0 a slozku games nebo gamez zalezi co mas v ps3 myslim tim gaya atd. Tam hru nakopiruj .navod se muze trochu lizit pisi z mobilu a tuto si pamatuji.nenapsal si co uz si udelal....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brickovali se FATka s 256mb NAND, ostatni ne a slimka taky ne, jinak pak brickovalo Waninkoko CFW ale to byla chyba nekde v celym systemu. ale jinak CFW Kmeaw nema bricky u zadny konzole. Porad to nemeni nic na tom ze kdyz to nekdo neupdatuje podle navodu tak chytnout brick muzes na jakemkoliv CFW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, měl bych pár dotazů ohledně CFW:

1) Jde hrát s nainstalovaným CFW online multiplayer ?

2) K FAQ bodu: "Nainstalované aplikace vám budou fungovat i po změně na OFW": patří mezi ně i ImageLoadery a emulátory, nebo se to týká pouze DLC a her typu "xbox arcade/indie" (nevím jak se to jmenuje v PS světě)

3) Jsou nějaké zmínky o dalších nebo spíše budoucích vydání CFW na novější OFW než 3.55 ?

4) Je tu něco jako banování konzolí z xbox 360 ?

Jsem z toho trochu zmatený, tady je hodně odpovědí na ten FAQ různých než různě slýchávám a navíc, doví kdy to FAQ tady bylo naposledy aktualizované. Uvedu příklad: V topicu je napsáno že bany nejsou, ale na http://www.flashxbox.sk/cfw-playstation-3-slim/ mají jiný názor o banech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Momentálně ne

2. Aplikace jsou podepsané SONY klíčem takže když nainstaluješ zpátky OFW tak by měli jít spustit ale víc jsem to netestoval

3. Musí se najít klíče pro OFW 3.56+ které zatim nejsou

4. Pokud se nekdy s CFW dostanes na PSN tak ano, bany se uz rozdavali

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím to s tím banem. Jestli se toho banu dá nějak zbavit a zase se připojit. U xboxu jak jednou dostaneš ban, tak je to napořád.

A ještě teda, jestli bych mohl získat ban, pokud bych si dal CFW, byl offline, tam si nainstaloval gameloader a další homebrew aplikace, a poté se vrátil na OFW a šel online. (Ptám se všech)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedi_James07 - takhle jsem to měl já - jel jsem CFW jen offline bez připojení k internetu (Pozor, konzole se při bootování připojuje k netu, je lepší smazat všechny hesla k wi-fi a vytáhnout ethernet) a potom jsem se vrátil k OFW a nějákou dobu jsem normálně fungoval, i online. Ban jsem sice nedostal, ALE 1) OFW jsem nahodil ještě, když to Sony umožňovala bez banu.. 2) neznám nikoho, kdo by ban dostal i když hrál online i s CFW (dokud to šlo).

Ale konzoli už nemám, takže je možný, že ban se časem dostavil. Každopádně dost o tom pochybuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu