Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 3.55 Custom Firmware FAQ


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 655
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Předem díky za to že mě nebudete urážet ale podle všeho chápu že stejně nové hry tupy battlefield3 nebo COD MW4 stejně na 3.55 nepujndou ze?? jde o to ze tchan ma 3.7 system jak jsme psal a porad po me potrebuje downgrade ale ja nevim jakk mu pomoci ... je to tak ze ten battlefielad a new game na 3.55 nepujdou ?? diky custe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Zdravím, hledám a pročítám různá témata ale nedaří se mně najít odopvěď na tento problém:

Používal jsem 3.41 a openmanager. Nyní jsem se rozhodl přejít na CFW 3.55. Nainstaloval jsem tedy OFW 3.55 následně CFW 3.55 Kweam a nakonec jsem si stáhl do PS3 multimana (update 2.09). V multimanu se mě všechny hry, které jsem používal dříve na 3.41 zobrazují. Když je loadnu tak mě multiman vyhodí zpět do hlavního menu PS3 a dokonce i místo origo BD disku se mi zobrazí naloadovaná hra. ALE jakmile chcu začít hrát hru tak obrazovka zčerná a konec. Nevíte kde je problém? Díky za jakoukoliv pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Základný užívatelský manuál k ps3 a tam sa píše: System Settings--->System Information----> nájdeš aktuálnu IP. Pokiaľ ju tam nemáš zobrazenú treba nastaviť internetové pripojenie znova Settings-->Network Settings-->Internet Connection Settings--->OK---> a zadáš easy a len stláčaš X. Na konci vykonáš test internetového pripojenia.

Len som chcel aby si trochu na sebe pracoval a nepýtal sa základné veci ktoré nájdeš v manuále(je to ta knížka ktorá bola v krabici od konzoly). Nastavenie internetu ti musí ísť aj bez multiMana. Apropo v multiMane je to L2+select. Dostaneš sa do základného menu multiMana a dole je IP.

Ešte jedna vec aby si vedel, že mi toto nie je až tak jedno. Vždy, keď sem niekto pridá podobný post ako ty, zoberiem múdru knižku a tú cestu ako sa dostať na pripojenie a nastaviť opíšem. Už som to snáď robil 100x tak,že si to pamätám aj bez nej, ale základné veci je dobré vždy preopakovať. Preto každému nováčikovi odporučím najprv manuál. Každý by chcel hneď pirátiť, ale nezoberie do ruky ani šabľu a vykašle sa aj na vlajku. A to ešte nehovorím o lodi o ktorej nevie nič a čuduje sa, že existuje aj podpalubie. To len také malé prirovnanie toho, čo tu čítam denno denne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo v pohode chapu te nejak se mi to podarilo uz tu ip zobrazit daval sem test atd..test a ukaze mi ji ale zadam ip i nazev relace v total comanderu na ps3 a nespoji se mi porad pise pripojeni se nezdarilo zkousel sem vypnout i firewall a nic ip pisu dobre kde muzu delat jeste chybu,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neeo:to nefunguje no vymazal jsem ho dneska jak sjem dal kabel do ps3 tak mi to pridelilo jinou ip nevim jakto zkusim to pres total cm a jedelo to uz 5-5-6mb melo by to jit rcyhlejsi,?sem cetl ze nekomu to jede 25-30mb router nemam zadny pouzil jsem program x link pokud to jde nejak zrchlit byl bych spokojeny apson jedna hrauz uspesne spustena sem zvedavy kdy problemy s hrama zacnou ,:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu