Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 3.55 Custom Firmware FAQ


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 655
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Zdravim mám 3.55 kmeaw s SEN enablerem. Chci si zahrát online hru FIFA 11. Mám originál disk, použil jsem registrační číslo pro on-line hraní vše OK, ale nejde mi stáhnout "online pass library path" z PNS. Vždy mi to hodí chybu 80029780. Nevím kde je problém. Poradí někdo? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Caute, mam prosbu o pomoc. Momentalne mam v PS3 Slim CFW 3.41. Chcel by som to cele updatnut na 3.55, ale ako ? Mam tam najskor hodit OFW 3.41 (cez recovery?) potom urobit update na OFW 3.55 a potom nahrat CFW 3.55 (Kmeaw?) ? Vsetky updaty mam robit cez recovvery? A este otazka, ma niekto sajnu aky velky HDD PS akceptuje ? Chcel by som este aj HDD zvacsit, len netusim v ktorej faze updatov je to mozne urobit... Mam dva 2,5" WD Black 500GB tak som si myslel ze jeden by som mohol fuknut do PS3 :-)

Mate niekto aj aktualny odkaz na stiahnutie OFW 3.55 a aj Kmeaw 3.55 ? Podla toho co som cital je asi Kmeaw najvhodnejsi, ci ?

DIKY moc za nejake rady popripadne info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máš CFW 3.41 nebo furt používáš Jailbreak na donglu? jestli máš jailbreak tak můžeš rovnou nainstalovat OFW 3.55, stačí konzoli spustit bez donglu v USB portu, aby konzole naběhla normálně. Pak nainstaluješ CFW 3.55 a update můžeš udělat i z XMB.

jestli máš ty HDDčka 500Gb tak bys neměl mít problem je to PS3 napasovat.

OFW 3.55 máš tady http://www.ps3devwiki.com/wiki/3.55_CEX na kmeawa tet odkaz nemam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu