Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 3.55 Custom Firmware FAQ


tekken90

Recommended Posts

a jestli to dobře chápu tak nahraju 3.55 Kmeaw

- fungují zálohy her přes Gaia Manager

- nutný LV2 patch pomocí PKG

Instalace - CFW/OFW

[h=2]Firmware ke stažení[/h]

Přes System update

[

  1. Stáhněte OFW/CFW.
  2. Rozbalte a soubor PS3UPDAT.PUP vložte na flashku do složky PS3/UPDATE.
  3. v PS3 zvolte možnost updatování FW z flashky a postupujte dle pokynů na obrazovce.

......a mám hotovo??thx jsem uplnej začátečník :ziped::ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 655
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

[h=2]Downgrade OFW[/h] Chci se vás všech tady zeptat, jestli je možný downgrad OFW z 4.30 na 3.55 vím zní to šíleně, ale nemá někdo nějaké info o tom jak probíhá jailebreakování těchto vyšších verzí ps3 ? Chci to upravit pouze softwarově, protože se bojím zasahovat do konzole nějakým způsobem. Dyžtak mě sem někdo prosím postněte link (jestli najdete) na nějaké stránky, kde se o tom postupu někdo zmiňuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte jestli je možné přes E3 flashera z OFW 4.30 downgrade na CFW 3.55 bez problémů?

Můj model je CECH-2004A, takže by s tím problém neměl být.

A není tady někdo, kdo dělá tyto flashe ?

Upraveno uživatelem Thomas1222
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kdo bude mít zájem downgradeovat OFW tak tady http://www.ps3haxcz.com/viewtopic.php?f=28&t=1939

Já vím je to nekřesťansky drahé, ale za ty odehrané hry zadara to opravdu s porovnáním s těmi předraženými čísly na heurece stojí.

Navíc, ten kdo bude mít už po záruce a bude si chtít prostě zahrát jen tak z hecu nejnovější hry zadara z netu jako já, tak bude muset buď za a) koupit si e3 flashera a všechno si udělat sám b) dat to nějakému profíkovi, který tu všechnu práci udělá za Vás , třeba se objeví nějaký soft, ale na ten já rozhodně čekat nebudu :)

Upraveno uživatelem Thomas1222
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Momentálně se lze připojit k PSN a hrát tedy po internetu, ale musíš brát taky to že sony banuje a pak už se nepřipojíš nikdy s konzolí k PSN... Ono vždycky jeden čas se lze připojit k PSN s CFW, pak to sony změní chvíli to nejde, pak to změní v CFW a zase se přihlášíš i s flashem. Momentálně tedy lze hrát po internetu s CFW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak to může sony měnit, když již máš downgrade z OFW na 3.55 a pak rogero 4.31 ?

Rogero = je to FW, který se tváří jako nejnovější verze OFW

A když už vlastně neupdatuješ ze system update tak sony nemůže jen tak tobě zamezit přístup PSN dokud ti nedají ban.

No a už se to někomu stalo, že dostal ban ? Zajímalo by mě jak na to mohou přijít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co se týče banánů tak sou prý za CoD hranej online, i když si stáhneš multiman hide atd.. stejně poznaj že to neni origo hra.. a za pár dalších kousků..

už je i nějaká utilitka co unbanuje konzoli... horší varianta je že ti sejmou celej PSN účet.. ale případů je po netu málo..

a jak na to přijde ? viz članky dole... pri synchronizace trofejí atd atd.. se odesílá do PSN nazvy spustenejch aplikaci v minulosti (takovy to v historii uzivatel xy hral posledne hry uncharted, god of war, multiman ->BAN a kdyz tam najdou BLESxxxx napriklad MultiManu atd.. tak je za to okmazitej banan.. cili zacnou se davat aplikacim kody her kery nikdo nehraje - tech nejhur hodnocenejch a timhle se to obejde.. aspon prozatim atd...

http://www.ps3news.com/PS3-Hacks/sony-suspends-ps3-consoles-psn-ban-wave-error-8002a227/

http://www.ps3news.com/PS3-Hacks/How-to-Prevent-Your-PS3-from-Being-Banned-for-Homebrew/

http://www.pcworld.com/article/219930/youre_banned_sony_kicks_ps3_users_off_playstation_network.html

"Notice: Access to the PlayStation®Network and access to Qriocity services through your PlayStation ®3 system has been terminated permanently due to the use of unauthorized circumvention devices and unauthorized or pirated software on your PlayStation®3 system."

Upraveno uživatelem aaischa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je na ho..no, ale tak já jsem byl hráč, který hrál origo hry, ale po chvíli rozmýšlení jsem došel na názor, proč utrácet, když to samé mít za stejnou cenu. Já mám převážně Cody mw2,3, cod bo 1 a battlefield bad company a battlefielda 3 origo, takže když budu hrát přes CFW origo verze her, tak mě nemůžou dat ban, že ? A jak je to teda s updateama her ? Jde nějak hru updatovat a pak ji úspěšně rozjet, nebo dávají už i do updatů nějaký soft, který zabrání tomu, aby pak hra přestal jet na CFW. A kde bych teda mohl najít nějaký ten lepší hider ?

Upraveno uživatelem Thomas1222
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar lidi chci se zeptat mám konzoli slim cech2004b 250gb S True blue donglem a firmwarem a chtel bych updatovat na 4.30 cfw ale mam strach ze mi nepojedou hry bez donglu pracne jsem do nich nahraval paradox ebooty a delat to cele odznova se mi nechce a rad bych vedel jake budu mit vyhody v novem fw oproti 3.55 (spoof 4.11) true blue předem dík :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přístup na PSN sony nekontroluje jen podle toho jaký máš FW, ale je tam dalších pár ověření... pro PSN je nutný mít ve FW aktuální tvz. "passphrase", který může sony kdykoliv změnit -> pak se musí změnit i v CFW aby si se zase přihlásil.

sony má plno možností jak zjistit jestli máš CFW, zaprvý když jsi potvrdil jejich podmínky užívání PSN tak ti můžou prohledávat HDDčko, takže všechny HB najdou, pokud použiješ stealth multiMANa, tak už ho sice nenajdou ale je tu další problem stim že když hraješ hru tak SONY vidí DiskID, které je v případě zálohy jen 000000000... takže další věc podle který to poznaj, ale nwm co z těch jmenovaných věcí kontrolujou.

Jestli budeš hrát origo či neorigo po netu ti moc nepomůže, pořád máš CFW a sony je jedno jaký hry na tom hraješ.

Pokud dostaneš BAN tak se banuje Console ID, tet něm jestli to má rogero, ale jinak jsou i programy pro kontrolu aby si SONY svoje ID neposílal, ale posílalo to prázdný nuly(to je jinak další věc podle který by poznali že máš CFW, ale konzoli by ti zabanovat nemohli), pokud už by ti náhodou zabanovali i konzoli tak ID se dá změnit pomocí SW, ale musíš najít platný ID což zmanemá že si vezmeš ID někoho jinýho, ale kdo by ti chtěl dávat svoje ID když určitě taky hraje po netu a timhle by o to přišel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak se stačí u toho ID předregistrovat.

Mám totiž dva účty na PSN takže by nebyl problém.

No a Nemec30 ty teda nemáš CFW ?

No a teda já si myslím, že když hraješ origo hry přes CFW, tak to nic neodesílá ne ? Přece máš origo hru a ta odesílá pouze origo info.

Právě se totiž rozhoduji, jestli si nechat udělat CFW nebo ne. Právě proto se tak vyptávám. Co je výhodnější, lepší)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty banany za cod byly diky tomu id disku.. cili hrat origo online by melo stacit.. aspon prozatim, jak je psano vys moznosti jak to zistit je halda.. kazdopadne banany padaly jen za fake id disku z multimana, pripadne za primo identifikaci multimana...

cfw si muzes dat zahraj si co chces.. kdyby jednou byl problem odbanujes, vratis ofiko.. kdyz se nepouziva hardware flasher coz uz neni treba, jsou nove fw ktere nevyzaduji down na 3.55.. tak to muzes kdykoli vzit zpet na ofiko..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já CFW mám :D, ale nejsem na stouhle PS3 online na PSN...

Tak bany v CODčku byly za víc než tohle, hackovat se dá i na OFW přes upravený save. hlavně ID nebo bez něj s CFW můžeš hru modifikovat uplně takže lidi začli modovat hru uplně komplet v multiplayeru.

Jinak pro zajímavost, PS3 odesílá SONY všechno možný už prvních pár sekund co ji zapneš a ani o tom nevíš :D, proto se taky v MFW builderu dalo zakázat a odstranit všechny logovací servery ze systému aby to nic neposílalo, jenže pak se zase ani na PSN nepřihlásíš, takže to má svoje nevýhody no :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu