Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 3.55 Custom Firmware FAQ


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 655
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jestli chceš tak přejdi rovnou na Rogero CFW 4.30 v2.05, pak všechny hry které si cracknul musíš znova přepsat originálními soubory a nejnovější hry ti půjdou bez dalšího upravování

Skoro to tak dopadne....ale neco je spatne - ani Uncharted 2 se neobjevil a ted jsem pres ftp nahral trojku - a zase nic, vzdycky kdyz hru zvolim v multimanovi a skoci to zpatky do ofw, tak tam hra proste neni....u JB se vzdycky objevila...u kmeaw nic :-( mozna bych to mel preinstalovat..jedina vec ktera bezi je Journey..nechybi mi k tomu kmeaw neco priinstalovat? Tohle jsem videl na netu ze ma dotycny nainstalovano s kmeaw - LV2 Patches with Peek/Poke Included

Upraveno uživatelem mecano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak ze tam hra chybí ? vyberes v multimanu.. a zobrazi se misto mechaniky ... jestli ji nehledas nekde jinde normos v hrach.. misto bd kery je v lozeny se zobrazi naloadovana hra... :) a nejaky bd to chce mit vlozenych , hodne her pouziva BD mirror... a to potrebuje aby tam nejaky BD bylo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak ze tam hra chybí ? vyberes v multimanu.. a zobrazi se misto mechaniky ... jestli ji nehledas nekde jinde normos v hrach.. misto bd kery je v lozeny se zobrazi naloadovana hra... :) a nejaky bd to chce mit vlozenych , hodne her pouziva BD mirror... a to potrebuje aby tam nejaky BD bylo..

Takhle krasne mi to fungovalo v JB....ted bych skoro prisahal, ze tam ani zadnou mechaniku nevidim :-) BD vlozeny nemam, v JB jsem to vubec nepotreboval, ale jdu to vyzkouset! Diky za tip!

Vyzkouseno, mels pravdu objevil se BD disk - playstation move demos. A misto nej zadna ze zvolenych her :-( ten kmeaw je nejakej divnej...u JB vsechno fachcilo jak po masle....koumam nad tim cely vikend, zkousim co se da...a nic :-( pritom instalaci jsem delal presne podle navodu..

Upraveno uživatelem mecano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no problem by mohl být v tom disku, PSMove demos to je jen že si z toho disku hry nainstaluješ na HDD ne? To neni normálnim hra, musíš mít nějakou hru která se z toho disku spouští

nene, obecne ps move origoska funguje jako kterakoli jina, u starych verzi multimana u me a u par kamaradu taky. Tim to nebude...Bud jsem udelal neco spatne, nebo delam neco spatne...zkusim nejdriv to kmeaw preinstalovat, kdyz to nepomuze, tak zkusim upgradovat na Rogero....ale kdovi, jestli tim odstranim primarni problem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavne nezapomen pred flashem vymazat psko do tovaru .. dela to jinak kraviny.. me treba pak nesel nastavit cas proste se pokazdy resetnul po vypnuti pska.. po vymazani a znovuflashnuti ok.. cili upgrade bez premazani muze pusobit dost divny veci.. ale u tebe je nejjednodussi dat tu 2.05.. pac je dost her kery proste uz 3.55 fix nemaj ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavne nezapomen pred flashem vymazat psko do tovaru .. dela to jinak kraviny.. me treba pak nesel nastavit cas proste se pokazdy resetnul po vypnuti pska.. po vymazani a znovuflashnuti ok.. cili upgrade bez premazani muze pusobit dost divny veci.. ale u tebe je nejjednodussi dat tu 2.05.. pac je dost her kery proste uz 3.55 fix nemaj ..

Diky moc za radu. Takze dam tovarni nastaveni a teprve pak upgradnu, u toho kmeaq se jen placam na miste. Dneska si prostuduju navod a zitra se na to vrhnu. To je poprvy (kdyz pominu flashnuti psp), co se poustim do takovyho dobrodruzstvi (a vidis, zatim zadne velke uspechy se nekonaji)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdrawím všetkých PS-karov mate niekto skúsenosti z CFW 4.31 od teamSKG ?

Popredu sa ospravedlňujem ale som už z toho trocha zmätený.

tuna je link a vypadá to tak že to funguje (len sa nechcem púśtať do niečoho čo nieje odskúšané)

Oficiál teamSKG fórum :

http://www.teamsgk.net/viewtopic.php?f=10&t=962&sid=ec10aa8160678126e0e12eed8d3c2f8d

A PS3HaX o tom tiež rozprávajú :

http://www.ps3hax.net/2012/12/released-teamsgk_cfw4-31v4/

a mám najnovšiu verziu PS3 SuperSlim 500GB a spravil som kravinu ,a

asi UPLOAD na 4.31 dá sa dajako niečo z týmto spraviť (nemyslim Downgrade , to som si prečítal že to nejde jedine E3 Flasher - a ten kupovať nechcem) ale vrátim sa s5 na to ćo som vlastne chcel , ide o to či je dajaky (Jailbreak alebo Hack alebo niečo podobné ........) na to aby sa dalo hrať Stahované hry z netu.

-------------------------------

Bez toho aby som bol dajako obmedzený zo strany Sony ako (play po nete , alebo Sony NetWork) alebo niećo , a pokiaľ hej tak aké obmedzenia robí Sony.

Ďakujem za všetky rady popredu a prajem príjemný zvyšok dňa. icon_041.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlasim, ze jsem to asi trochu podelal. Podle navodu http://ps3haxcz.com/viewtopic.php?f=4&t=1935 jsem dal toggle.qa.pkg.....presel na ofw 3.55, pak tam nahral rogero...v multimanovi nejde spustit zadna hra, tak jdu do ofw kouknout, co mi to ukaze za verzi, a pry mam 3.40...pak kouknu jeste na jiny navod, kde napominaji, ze behem instalace cfw nema byt v ps3 zadna hra :-) tak tady je kamen urazu, hru jsme tam mel...tak jdu to tentokrat bez hry zkusit dat zpatky na ofw 3.55 a pak zase cely kolotoc...za blbost se plati.

Tak jsem dal znova ofw 3.55, pak kmeaw (u licence mi to hlasilo, ze je to kmeaw), ale se kouknu do system info, tak mi to ukazuje jen 3.55, stejne jako predtim. Zadne kmeaw u toho...a nikde jsem se nedocetl, jestli to tak ma byt nebo jestli se u toho ma ukazat i kmeaw. Ty dve slozky, co se maji v game menu objevit jsou tam stejne uz od JB, tak jinak nepoznam, jestli jsem opravdu v kmeaw...stahnul a nainstalovaj jsem vse spravne, ted uz jen verit, ze to, co se tvari jako kmeaw je opravdu kmeaw, ofw maji 170 mb a tohle melo 171....

dobrodruzstvi pokracuje, jdu dat znovu kolecko na rogero....

UPDATE: Povedlo se! Jsem buh! Normalne mi to tentokrat u instalace kmeaw ukazalo, ze se instaluje kmeaw, a pak u rogero, ze se instaluje rogero, pak pred uvodni obrazovkou se ukazal napis rogero na telce a v system info je ted verze 4.31 nebo tak nejak...proste parada.

Ted uz jen vykoumam jake hry tam nahrat, 3.41 a 3.55 asi vymenim eboot za original, ale asi pro me bude jednodussi stahnout verze co jdou na 4.31 (predpokladam, ze originalky porad nepujdou a vse je nutno stahnout jako doposud, ale vsechny hry musi mit originalni eboot.

Jinak diky moc za podporu a rady, a nesmejte se, i taci ziji mezi vami, co vedi prt a musi si vyhledavat v googlu, co vlastne vsechny ty zkratky a tak znamenaji a to se tyka i navodu, kde je plno neznamych slov...bal jsem se a pres rok jsem se odhodlaval do toho pustit, spis sem cekal, ze kamarad genius pres tyhle veci to zkusi za me, ale dela uz jen xbox a na tohle nemel cas, tak jsem se odhodlal....rogero je tam, posledni krok - zprovoznit na tom hry - je prede mnou. Ale radost velika, citim se jak nejvetsi programator :-) diky diky diky

Upraveno uživatelem mecano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak hlavně že ti to jde :D, jinak originálky ti půjdou, PS3 vlastně(jednoduše) moc rozdíl mezi origo a staženou nevidí, pořád se kontrolujou ty samý soubory takže origo hry ti půjdou v pohodě pokud máš tet nejnovější Rogero CFW.

Jinak u toho problému že si nevěděl jak poznat jestli tam je CFW Kmeaw nebo ne, tak to poznáš podle toho co tam instaluješ, v system info se ti vždy zobrazí jenom verze(3.55). Tet tam máš třeba Rogero CFW 4.30, ale v system info máš 4.31 protože je tam ještě nainstalovanej "spoof" aby to nedělalo problem u nejnovějších her a aby sis omylem nezaktualizoval na offiko a nepřišel tím o CFW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heee, ale jsem se radoval predcasne - u dirt 3 a max payne 3 jsem dal eboot a param originalni, a nic, v xbm menu mi to porad ukazuje mou origos hru...zkopiroval jsem na interni a uvidim...tak nic :-( mam pocit, ze porad delam neco spatne....mozna spatne zapinam ps3, mozna jsem zapomel neco nastavit, mozna je treba jeste nejaky patch k tomu rogeru, nebo neco....sakra....fakt to neni jednoduchy...pohledam na netu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ti to nenastaví vybranou hru z multiMANa na disk v XMB tak zkus přeinstalovat multimana, pokud ani to nepůjde tak zkus jinej manager třeba Iris jako náhradu za multiM, pokud ani to nepůjde tak v recovery menu zkus postupně všechny možnosti, rebuilt database, reset nastavení, přeinstalovat CFW a pak už jen format HDD ale to jako poslední možnost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mas novyho multimana ? zadnou hodne starou verzi ? ikdyz me to jelo i stema starsima.. kazdopadne ted kdyz to nabudne updatuju.. musi to frcet.. pripadne fakt restore - format hdd .. a znova dat multimana...

zadny patche ani nic dalsiho netreba.. jen po instalaci rogera isntnout multimana..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mas novyho multimana ? zadnou hodne starou verzi ? ikdyz me to jelo i stema starsima.. kazdopadne ted kdyz to nabudne updatuju.. musi to frcet.. pripadne fakt restore - format hdd .. a znova dat multimana...

zadny patche ani nic dalsiho netreba.. jen po instalaci rogera isntnout multimana..

achjo...nejnovejsiho multimana mam 04.20...no, format hdd, do toho se ani nechci poustet, nevim, jak se to dela a jestli se mi to vsechno zdarne povede....a co se stane s ps3, jakou verzi firmwaru bude mit, atd....uz jen co jsem si to precetl me polil studenej pot :-) ale vis co...nez dalsi tyden marne zkouset....mrknu okem na net, jak to je s tim formatovanim..

na netu jsem se docetl, ze kdo ma problem spoustet hry na rogeru, ma skocit v multimanovi ve zvolene hre do updatu a udatnout ji - ja to zkousel, mel jsem pripojeny ruzny usb i usb hdd, a vzdycky mi to psalo, ze ke stahnuti updatu potrebuju mit pripojenej usb hdd....proste nevidi, ze v usb uz zasunuto...

tak - smaznul jsem vsechny hry, v xmb menu zazalohoval vsechno, tamtez zformatoval disk, znovu nahral ulozena data, a vysledek stejny, porad se mi zvolena hra nezobrazi v xmb menu - furt mi to tam ukazuje jen tu origosku co je v drajvu....

jeste zkusim stahnout hru, ktera bude na netu bez jakychkoli uprav (dneska je skoro vsecko duplex)...a uvidime....ale uz budou dve rano, tak to necham na zitrek....je to boj, ale nevzdavam se :-)

porad jsem tady :-) a hledam na netu zkusenosti s tim, proc vlastne v game menu nemam ikonku disku, coz jsem u JB mel, v kmeaw a rogeru se ale neobjevila...Mozna je to prave ten problem, co mam - kdyby tam ikonka disku byla, tak po zvoleni hry by se mohla zmenit na tu hru...co sem projel vsechny ostatni ikonky v game menu tak zadna me k hre nedovede...

Je pul 4 rano a ja uz vim, kde byla chyba :-) stacilo trochu prenastavit multimana a v apps mi uz ukazuje kazdou hru, a ty dve tri co jsem zkousel jdou v pohode spustit bez jakychkoli uprav na ofiko eboot...tusim, ze jsem nemusel ani smazat vsechny ty hry :-) jen uncharted 1-3 mi potrva nekolik dni, ze mi to tam ftp nasosa....ale hura hura :-)

Upraveno uživatelem mecano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu