Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 3.55 Custom Firmware FAQ


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 655
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

Zdarec mám na Vás chlapy otázku, už jsem to snad celé pročetl a stáhl ten Kneaw na první stránce(můj typ PS3 CECHL04 tak to snad půjde 80gb) a co mám jako udělat prostě to hodit na flasku a nainstalovat ten firmware 3.55 a pak co ? To jenom stáhnu hru na PS3 a dám jí na flasku a to je všechno ?

O co jde, že jsem nepochopil toto

Instalace PKG aplikací

  1. Stáhněte si HB aplikaci ve formátu PKG (viz. níže).
  2. Soubor vložte na root flashky.
  3. V PS3 jděte do záložky GAME/Install Package Files a zvolte test.pkg.
  4. Po instalaci se vám testovací aplikace ukáže v položce Game.
    Nechápa co je to root flasky a jak se v ps3 dostanu do GAME/Install Package Files
    No a kdyby se toto povedlo, tak pak co ? Vemu nějakou flasku na ní hodím tu hru co chci a pak ? :)
    Díky moc za odpovědi a jestli by třeba byl někdo tak ochotný a napsal mi to jako ♥♥♥♥♥ovi polomaticky :D byl bych moc rád :) Můj email je FandaCZZZ@seznam.cz dík :)
    EDIT: Na netu jsem našel že ROOT = hlavní složka v USB ?

Upraveno uživatelem FandaCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom článku, co jsi dal odkaz, se nic o tom, že by root mělo znamenat formát na fat32 nepíše. Pouze, že flashka má být naformátována na tento systém souborů.

Root = kořen = kořenový adresář flash paměti, dejme tomu např. C:\

GAME Je položka v XMB menu PS3. Po instalaci CFW se ti pod touto položkou objeví možnost instalace PKG aplikací.

Hry se pouštějí přes Managery, ale tohle vše je v prvním příspěvku napsáno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom článku, co jsi dal odkaz, se nic o tom, že by root mělo znamenat formát na fat32 nepíše. Pouze, že flashka má být naformátována na tento systém souborů.

Root = kořen = kořenový adresář flash paměti, dejme tomu např. C:\

GAME Je položka v XMB menu PS3. Po instalaci CFW se ti pod touto položkou objeví možnost instalace PKG aplikací.

Hry se pouštějí přes Managery, ale tohle vše je v prvním příspěvku napsáno.

Dobře, dejme tomu, ale tak za 1) CO jsou to ty PKG aplikace ? 2) Manager jsem si stáhnul Gaia 2.07 ale co s tím to nevím a za 3) Když si stáhnu třeba hru a dám ji na USB a strčím do PS3 tak pak co ? :) a za 4) Může se něco "pokazit" s PS3 a pokud ano, jde to připojit k PC a stáhnout si jiný firmware ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokazit se dá vše...

1) Všechny aplikace pro CFW PS3

2) Nainstalovat

3) Viz. bod 2)

Sakra chlape na mě jsi moc stručnej :D a já moc blbej abych to pochopil :)

Takže naistaluju CFW (Kneaw) poté co ? :) Stáhnu třeba ...

A co udělám s těma souborama, jak naistaluju do PS3 gaia manager apod :) Děkuji

A ještě jedna otázka na tom CFW 3.55 mi půjde vše ? třeba i nové hry typu Crysis 3 atd ? Protože te'd koukám na youtube a je tam něco nového Rogero CFW 4.30... Není to lepší ? :)

Upraveno uživatelem Nanaki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to ale opravdu vše popsáno na první stránce tématu...

Ale...

1) Nainstaluj CFW dle bodu "Instalace - CFW/OFW"

2) Nainstaluj např. Gaia Manager dle bodu "Instalace PKG aplikací"

3) "Neslouží k diskuzi o zálohách her!!" (Každopádně, buď spuštět přes Gaia manager z flash/externího HDD, nebo přetáhnout soubory do PS3 pomocí FTP - také v návodu).

Hledáš v tom složitosti... které tu prostě nejsou.

Ano, samozřejmě že čím novější CFW, tím lepší. Postup je stejný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to ale opravdu vše popsáno na první stránce tématu...

Ale...

1) Nainstaluj CFW dle bodu "Instalace - CFW/OFW"

2) Nainstaluj např. Gaia Manager dle bodu "Instalace PKG aplikací"

3) "Neslouží k diskuzi o zálohách her!!" (Každopádně, buď spuštět přes Gaia manager z flash/externího HDD, nebo přetáhnout soubory do PS3 pomocí FTP - také v návodu).

Hledáš v tom složitosti... které tu prostě nejsou.

Ano, samozřejmě že čím novější CFW, tím lepší. Postup je stejný.

Ok budiž :) a co toto ? http://ps3haxcz.com/viewtopic.php?f=4&t=1935

Tam tu instalaci nechápu a polovině nerozumím je to to samé, akorát místo kneaw naistaluju rogero ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Zdravím, chci se zeptat, co si myslíte o následujícím odkazu? Jde o Jailbreak na FW 4.40 a je toho plný internet. Všude jen samé pozitivní komentáře, tak se mi zdá zvláštní, že by to byl podvrh. Jsem nováček, tak se jen ptám, zda-li to někdo zkoušel.

http://pshaxjb.wordpress.com/2013/03/22/ps3-4-31-custom-firmware-cfw-jailbreak-released-2/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a půjde to, když mám te'd OFW 4.30 ? Ale jako první byl určitě pod 3.55

ne, musel by sis nechat downgradnout na 3.55, jinak rogero (Cex 4,30 v2,05 )je perfektni a ten návod je zbytečně složitý. Stačí jit na 3.55 a přes recovery menu nainastalovat, toje vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fake fake fake...

lidičky čtěte posledních pár stránek tohohle tematu .. ps3hax... je ta prava stranka kde najdete nejnovější info . je tam i spešl sekce cfw... jinde sou jen fake... :)

Aj som si myslel len som si nebol isty a aj tak mi to PS-ko nechcelo na Flashke najsť :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rogero CFW fake neni, ale je to jen pro konzole ktere uz meli driv CFW 3.55 a niž

To už som čital že Rogero ide na PS kde bol už CFW ale sranda je že na stránke :http://ps3jail.com/ sa tam ľudia pýtaly PS3 SuperSlim z OFW 4.40 a odpoveď bola že hej a niektorý mu tam aj ďakovali. Ale veď ako tu už bolo spomenuté tak sa radšej budem držať PS3HAX a budem si istý že nič nezmrvím :D

Upraveno uživatelem josua02
Prepis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu