Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 3.55 Custom Firmware FAQ


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 655
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

to Vasa:

Vytvořil jsem přes Custom Firmware Maker v1.4 Kmeaw 3.55 ,ale má o něco menší velikost než ofw 3.55.,konkretně ofw3.55 má 174 698 kB a vytvořený Kmeaw 3.55 174 682kB.Je to normální nebo musí být naprosto stejná velikost?Nerad bych něco podělal..A jinak vytvořený PS3UPDAT-NEW.PUP mám změnit na PS3UPDAT.PUP ?Mám ještě ofw3.41,ale hodlám vyzkoušet i Kmeaw,tak si vše raději chci ještě ověřit,,,samozřejmě jsem pročetl snad 20xrůzné příspěvky o tomhle,tak mě neukamenujte :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chci se zeptat, mam ofw 3.55 a chci si tam hodit nejaky ten flash ;). Chci jen hrat hry nic víc. Ktery z této kupy flashu je best ? A ten gaiga manager to se hazí do ps3 ? dík

Kmeaw + Gaia Manager 2.05 ti poslouží....kdyby sis to tu ale přečetl tak to tu je Xkrát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Vasa:

Vytvořil jsem přes Custom Firmware Maker v1.4 Kmeaw 3.55 ,ale má o něco menší velikost než ofw 3.55.,konkretně ofw3.55 má 174 698 kB a vytvořený Kmeaw 3.55 174 682kB.Je to normální nebo musí být naprosto stejná velikost?Nerad bych něco podělal..A jinak vytvořený PS3UPDAT-NEW.PUP mám změnit na PS3UPDAT.PUP ?Mám ještě ofw3.41,ale hodlám vyzkoušet i Kmeaw,tak si vše raději chci ještě ověřit,,,samozřejmě jsem pročetl snad 20xrůzné příspěvky o tomhle,tak mě neukamenujte :)

Ten výsledný súbor treba premenovať PS3UPDAT.PUP presne ako si to napísal a nahrať cez recovery konzolu inak ti PSko súbor nezobere. Keď už budeš v recovery a zvolíš update firmware tak sa nezlakni trošku dlhšieho čakania. Moja konzola kým prijala súbor na flashke čakala asi 15s aj po stlačení SELECT a START.

Inak môžem Kmeaw len doporučiť. Je to stabilné. Ja som svoj súbor tiež prehnal cez CFM až potom som menil firmware pska. Nezabudni, že CFW sa vkladá až potom, keď je v psku OFW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau nektere hry jdou s CWF i bez disku mam to vyzkpousený.ja jsem presel z jailbreaku 3.41 žádny orig eboty jsem neschánel ty co jsme mel na 3.41 jdou i na 3.55 KmeaW +Rogero manager 8.0

Tak popíšu svůj přechod na CFW,možná to někomu pomůže Ps3 slim OFW 3.41,250GB,CECH 2004B.Na flashku jsem dal ofw 3.55 a z XMB jsem nainstaloval.Po restartu jsem na flashku dal- přes programek Custom Firmware Maker v1.4 - vytvořený CFW Kmeaw 3.55 a z XMB nainstaloval.Po restartu ps3 vše v pořádku,z flashky jsem nainstaloval multiMAN 1.15.03.Takže moje zkušenost..Ps3 slim 250gb,Kmeaw 3.55,multiMan 1.15.03,BD v mechanice.....Jedou v pohode hry Mafia II -Special Extended Edition-BLES01093,Red Dead Redemption BLES00680,Colin McRay Dirt 2-BLES00673,Virtua tennis 2009-BLES-00565,Gran Turismo 5 - BCES00569 včetně update 1.05...Víc jsem nezkoušel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pochopil sem to spravne ze jedinej Waninkoko brickuje urcity typy konzoli? Na Kmeaw 3.55 neni zadnej list konzoli, ktery by to bricknulo? Jde na vsech?

A jeste se chci zeptat chtel sem si vytvorit ten Kmeaw cfw pres cfw maker ... stahnul sem ofw a kdyz dam create cfw tak se otevre bspatch.exe (cerny okno) a nic se nedeje... pls poradte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pochopil sem to spravne ze jedinej Waninkoko brickuje urcity typy konzoli? Na Kmeaw 3.55 neni zadnej list konzoli, ktery by to bricknulo? Jde na vsech?

A jeste se chci zeptat chtel sem si vytvorit ten Kmeaw cfw pres cfw maker ... stahnul sem ofw a kdyz dam create cfw tak se otevre bspatch.exe (cerny okno) a nic se nedeje... pls poradte

Netreba sťahovať nič. CFM si originál stiahne sám. Po stiahnutí stačí vo vedľajšom rolovátku zvoliť Kmeaw 3.55 stlačiť CFW a súbor sa vytvorí sám. Bude v zložke s názvom Kmeaw v tvare PS3UPDAT-NEW.PUP. Ten sa musí premenovať na PS3UPDAT.PUP . Nič viac a nič menej. Na rozbehnutie programu je treba mať vo Winoch NET.Framework.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu