Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 3.55 Custom Firmware FAQ


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 655
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravíčko pařani :D

Chci si kupovat PS3, vím že koupit ji do FW 3.55.

Hry už jsem nějaké nasosal do PC.

Ale teď mám jen pár otázek ohledně PS3.

Furt mi není úplně jasné jak ho připravit na ty hry.

Nejedná se o ps3 za 1000,- kdy by se něco posralo tak to aj přežiji.

Pochopil jsem, že:

1. je zapotřebí flashka na kterou dám CFW + update

2. pak nějaký manažer na spouštění her (ale nevím kam ho dát a jaký sosat?) :((

3. no a hlavně dobře zkopírovat rozbalenou hru :)

Děkuji za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě bych doplnil, že se musí prvně upgradnout oficiálním FW 3.55 a až pak custom FW, pokud se upgrade provádí přes USB, tak zařízení musí být formátované na FAT32!!

- Jak ve win7 formátovat na FAT32?

Jednoduše - stáhnout tento progámek z http://www.softpedia.com/get/System/Hard-Disk-Utils/FAT32format.shtml

pak přetáhnout stažený prográmek do příkazové řádky (ta se vyvolává přes start a do vyhledávání se musí napsat CMD a odentrovat)

potom za to napsat mezeru a X: (fat32format.exe x:)

kde X je písmeno disku, který chcete naformátovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám problém s CFW. Nainstaloval jsem si OFC firmware 3.55 pak sem ho přepsal OFC Waninkoko 3.55. Nainstaloavl jsem si Gaia Manager pak i tech patch L2. Ale nejde mi manažer spustit. Zkusil jsem nainstalovat i open manager a i backumanager ale stejně mi nejde spustit. Píše to chybu 80010009. Předtím jsem měl fw 3.41 Jb nainstalován a vše šlo v pohodě. Kde se stala chyba? Díky moc za pomoc.

EDIT: Tak jsem nainstaloval Rogero manager. Ten spustit šel. Zkoušel jsem hru Wipeout HD fury - Stáhlou původně na JB 3.41. Po zapnutí mi to napsalo, že to che minimálně FW 2.1 ( nebo tak nějak) a ps3 se seklo. Takže nevím jest-li je to tím, že to není kompatibilní nebo to je tim manažerem. Musím tedy používat jen ten Rogero manager? Nejde nějak udělat aby šel Back up manager? Díkes

P.S. a hry teda musim stahovat už jen pro CFW 3.55 že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám problém s CFW. Nainstaloval jsem si OFC firmware 3.55 pak sem ho přepsal OFC Waninkoko 3.55. Nainstaloavl jsem si Gaia Manager pak i tech patch L2. Ale nejde mi manažer spustit. Zkusil jsem nainstalovat i open manager a i backumanager ale stejně mi nejde spustit. Píše to chybu 80010009. Předtím jsem měl fw 3.41 Jb nainstalován a vše šlo v pohodě. Kde se stala chyba? Díky moc za pomoc.

EDIT: Tak jsem nainstaloval Rogero manager. Ten spustit šel. Zkoušel jsem hru Wipeout HD fury - Stáhlou původně na JB 3.41. Po zapnutí mi to napsalo, že to che minimálně FW 2.1 ( nebo tak nějak) a ps3 se seklo. Takže nevím jest-li je to tím, že to není kompatibilní nebo to je tim manažerem. Musím tedy používat jen ten Rogero manager? Nejde nějak udělat aby šel Back up manager? Díkes

P.S. a hry teda musim stahovat už jen pro CFW 3.55 že?

Keď už chceš používať Waninkoko doporučujem verziu v2, ale osobne by som radšej prešiel na Kmeaw 3.55 ktorý je stabilnejší a k zamrznutiu tam nedochádza.

K tvojej druhej otázke. Skús použiť GAIA manažer. Lv2 patch má integrovaný a netreba ho zvlášť spúšťať. Hry stiahnuté pre 3.41 fungujú aj pre 3.55. Aspoň ja som nepočul, že by niektorá nefungovala, ale stať sa to môže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpověď. No zatím budu používat ten Wainiko. Později tedy přejdu na KmeaW. NO ale právě sem si stáhl ten GAIA manažer a ten nefunghuje. Jde mi pouze Rogero manager. Zkoušel sem Naughty bear pro CFW 3.55 pak jsem zkusil Wipeout Hd kterej sem měl na 3.41 JB spustil se, ale byla černá obrazovka a nic. Tak po 2 minutách sem to vypl. Takže asi všechny hry nefungují. Nebo aspoň mě ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdárek, chtěl bych aby kámoš na PS3 mohl hrát zálohy her. Přečetl jsem toho už tolik až jsem z toho zmatenej, tak bych moc poprosil o radu. Nyní tam má fw 3.50 a má usb kit teensy, co mám tedy udělat? Je stále potřebe downgrade na 3.41 atd ..?

Omlouvám se, už je to tu určitě nějednou psané, ale už jsem z toho zmatenej jak jsem toho přečetl tolik.

Díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpověď. No zatím budu používat ten Wainiko. Později tedy přejdu na KmeaW. NO ale právě sem si stáhl ten GAIA manažer a ten nefunghuje. Jde mi pouze Rogero manager. Zkoušel sem Naughty bear pro CFW 3.55 pak jsem zkusil Wipeout Hd kterej sem měl na 3.41 JB spustil se, ale byla černá obrazovka a nic. Tak po 2 minutách sem to vypl. Takže asi všechny hry nefungují. Nebo aspoň mě ne.

Kam presne ukladáš tie hry?

Nejde nějak jinak zjistit ip adresu ps3? mám blou televizi a nepřečtu to. Chtělo by nějakej program aby se to zobrazovalo nahoře v pruhu a né dole. Díky moc

Ide. System settings---> System information

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde update na CFW 3.55 Kmeaw. Mam tam OFW 3.55: dam Sytem Udate - vyberu Update via Storage Media - npise to The fllowing update data wae found: Version 3.55-kmeaw a portvrdim OK - pak hlasku Do you accept the user agreement? potvrdim Accept a dam Start po kopirovani do 100% to problikne na obrazovku kde je Checking for update data a pak hlaska The latest version of the system software is already installed. Thre is no need to update, tak dam jedinou moznost Back. Po restartu v Game nemam ty nove polozky, takze tam je asi stale OFW 3.55. Netusite nekdo proc ten update nejde? Predem dik moc za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to tam nakonec dostal prez Recovery menu. Hura uz jsou tam ty polozky v Game.

Inak keby prvý post čítal pozornejšie našiel by si časť, kde je napísané, že treba inštalovať CFW cez recovery menu pokiaľ to v XMB nefunguje, čo je viac než 100%. Mal by si menej roboty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kam presne ukladáš tie hry?

Ide. System settings---> System information

Hry ukládám na Flash disk. Do složky GAMEZ a podsložky ID hry. Wipeout hd mi nejde. Zkoušel jsem ho spustit přes Multiman manager a ten psal ze hra neni kompatibilni. KDyz sem ji zkousel otevrit pres Rogero manager tak se to jako spustilo, ale objevila se cerna obrazovka a nic. Seklo se to. Musel sem ps3 vypnout. Asi teda špatná hra. Takže píšeš, že jinak by hry určený pro 3.41 JB měli jít na CFW 3.55. Schválně vyzkouším. JInak sem zkoušel Naughty Beara verzi pro CFW 3.55 a ta šlape perfektně.

Díky IP adresu jsem zapsal. Ale total comander mi háže chybu: Časový limit spojení vypršel. Přikládám screen: http://imageshack.us/photo/my-images/534/50539167.png/

Tak nevím kde je chyba. Díky moc za odpovědi a budu rád i za tuto odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu