Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mulťák přes internet ?


Radiovka

Recommended Posts

Zdravím,

mám otázku ohledně her. Je nějaká hra která by se dala hrát s kámošem přes wifi ale přes internet. Tzn. že on je ode mně 5 kiláků a máme oba doma internet s wifinou a připojíme se pomocí netu ? Jen u GTA Chinatown wars jsme si chatovali přes net ale nejde tam hrát spolu. Nevíte ? Hledáme ale bez výsledku.

Předem děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teď často pařim CSPSP 1.82... Je to nová verze, je to fakt parádní... :D Hraje to hodně lidí, hrajou se všechny možný mapy (de_dust2, fy_iceworld, fy_poolday...), ti co hrajou CS na PC tak tyhle mapy určitě znaj. A je fakt zajímavý kouknou se na to z vrchu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je zase jiný typ multiplayeru- to je přes ad-hoc , to propojí psp, které jsou u sebe( na pár metrů)..něco jako bluetooth :D by se dalo říct-ale neni to tak..jen nevim jak to vysvětlit

a když pořádný multiplayer tak jednoznačně fat princess, akorát nevim jestli to ještě funguje, pač si pamatuju , když jsem to ještě hrával, že to občas blblo..ale jinak suprová hra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu