Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP2 - NGP ( next generation portable)


radator

Recommended Posts

Po pár letech, co jsem zahodil PSP do šuplíku, jsem koupil i Vitu (snad nedopadne stejně;))... Chci se zeptat na PSN není Ghost of Sparta z PSP? Jen ověřuji, že nedělám něco blbě, pár PSP her bych zpětně zahrál a ta digi distribuce se mi líbí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak jsem přidělil accses point a už mi jdou mapy i near. Ale moje místo kde bydlím to nenašlo přesně seklo se to asi o 1 km je to normální? Možná když mám Wifi přes soukromého provozovatele ukazuje to jeho místo mé lokace? Je to možné? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak určení polohy přes net je obecně dost nepřesný, a pokud máš nějakej bezdrát tak dvojnásob takže 1km odchylka neni nic nenormálního

jo a jadou nebo pudou hrat ps1 hry na psvita???dekuji

Zatim nejdou ale nejbližší patch by to měl spravit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem přidělil accses point a už mi jdou mapy i near. Ale moje místo kde bydlím to nenašlo přesně seklo se to asi o 1 km je to normální? Možná když mám Wifi přes soukromého provozovatele ukazuje to jeho místo mé lokace? Je to možné? Díky.
mam vlastní AP a mapy si myslí že bydlím uprostřed silnice:lol:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem přidělil accses point a už mi jdou mapy i near. Ale moje místo kde bydlím to nenašlo přesně seklo se to asi o 1 km je to normální? Možná když mám Wifi přes soukromého provozovatele ukazuje to jeho místo mé lokace? Je to možné? Díky.

Prosím jak a kde přidělit accse point aby mě fungoval near i mapy? Já už týden si nevím rady co s tím, moc díky za info..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavost - do playcentra se vyplatí prodávat hry ještě méně, než do JRC... Zjišťoval jsem, kolik dávají za Wipeout a nabídli mi 300... :D

Spíš napiš, kde je to nejvýhodnější ...

PS: toto je pořád výhoda retail (nedigitální) distribuce ... Dohraješ hru, už tě nebaví, tak ji prodáš do bazaru/ na aukru.

PS2: Jestli se nakoupené hry přes digitální distribuce uzamknou na nějaký účet/kus hardware, dá se pak "odebrat/odemknout" a distribuovat dále? Asi pochybuju, ale s HW to tak myslím jde.(Když ne, tak tím chci trochu "narazit" na sdílení účtu mezi x(dřív 5, nyní myslim jen 2) lidmi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestly to víte nebo vás to nezajímá ale mě to je jedno , já to sem napíšu. Asi před 5 minutami jsem hledal FUSA SD na své staré PSP a narazil jsem na CFW PSvita . Myslím si že si na to že je u nás vita teprve chvíly tak CFW se šíří opravdu rychle . Co si o tom myslíte vy ? :blejt: Jinak PSvitu bych si koupil jedine kvůly RESISTANCE která má vyjít , a to rikam ze ma vyjit her dost hodně .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu