Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP2 - NGP ( next generation portable)


radator

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

dneska na store arkádovka pro ps Vitu free.. docela pěkně udělaný.. jinak ale nic moc, žádný demo, prostě nic :((

A jakou máš na mysli? Já tam našel jen Montezumu. Ale přijde mě to docela nuda. Je to pořád jen jedno kolo a je to jen o tom kolik kostiček zničíš asi za jednu minutu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

....nejnovější tabulka prodejnosti HW http://www.vgchartz.com/

...........hlavně aby se těch čísel nezalekli herní vývojáři :)

..já jsem optimista a stejně blbě se prodávalo i PSP, takže hurá udělat pár manga ♥♥♥♥♥in pro JAP, CoD pro EU a Madden pro US a čísla půjdou tam kam mají........ )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Nejnovější zpráva je však z jiného soudku, jihoafrický internetový obchod BT Games začal v předobjednávkách nabízet Dead Space 3 a magazín Play obálkou nejnovějšího čísla láká na odhalení Dead Space 3, GTA V pro PSVita a Call of Duty: Black Ops 2.

Tak na tohle jsem hodně zvědavý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, a problém o kterém jsem tu dříve hovořil je tady.. PS Vita se v Japonsku prodalo za minulý týden jen 8 tisíc kousků.. Ve srovnání s 3DS 64 tisíc. Tak nevím, nevím, zda nebylo vhodnější raději méně silný stroj s delší výdrží baterky - popřídě s možným solárním dobíjením. PS Vita je krok stejně špatným směrem jako tomu bylo u PSP. Bez inovace to prostě nepůjde!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, a problém o kterém jsem tu dříve hovořil je tady.. PS Vita se v Japonsku prodalo za minulý týden jen 8 tisíc kousků.. Ve srovnání s 3DS 64 tisíc. Tak nevím, nevím, zda nebylo vhodnější raději méně silný stroj s delší výdrží baterky - popřídě s možným solárním dobíjením. PS Vita je krok stejně špatným směrem jako tomu bylo u PSP. Bez inovace to prostě nepůjde!

Dokud nebudou hry tak se to prodávat nebude, to je problém každé platformy. Ani 3DS se ze začátku neprodávalo nijak zázračně a to mělo výrazně lepší podmínky. A minimálně v Japonsku mnohem věštší hype.

Myslim že větší baterka by prodeje příliš nevylepšila, solární dobíjení už vůbec ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, a problém o kterém jsem tu dříve hovořil je tady.. PS Vita se v Japonsku prodalo za minulý týden jen 8 tisíc kousků.. Ve srovnání s 3DS 64 tisíc. Tak nevím, nevím, zda nebylo vhodnější raději méně silný stroj s delší výdrží baterky - popřídě s možným solárním dobíjením. PS Vita je krok stejně špatným směrem jako tomu bylo u PSP. Bez inovace to prostě nepůjde!

Tak za prvé nepiš nesmysli jako výdrž baterie - PS Vita má větší výdrž na baterii, než Nintendo 3DS (Nintendo 3DS vydrží ve 2D jen 3h 30min a ve 3D jen 2h 30min, PS Vita je na tom o 3/4 hodiny lépe při stejných podmínkách), takže v tom problém nevidím. Problém vidím jednak ve hrách, kterých zatím není moc a ještě nejsou představeny nějaké pořádné pecky. A další problém je cena. PS Vita je sice dost levná vzhledem k tomu, jak nadupanej je to přístroj, ale kupující furt zajímá to, že Nintendo 3DS je levnější a speciálně v Japonsku, tam je dokonce levnější, než Nintendo DSi, takže není divu, že jde na dračku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS Vita má větší výdrž na baterii, než Nintendo 3DS (Nintendo 3DS vydrží ve 2D jen 3h 30min a ve 3D jen 2h 30min, PS Vita je na tom o 3/4 hodiny lépe při stejných podmínkách)

To není pravda, minimálně za stejných podmínek (tj. i stejná hra) má 3DS výdrž delší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není pravda. Viz

nebo

Uzavřel bych to asi tak, že při 3D má 3DS výdrž vždy nižší a při 2D záleží hra od hry. Každopádně já osobně si na výdrž nestěžuji a subjektivně mi nepříjde o moc horší, než u PSP Slim. Navíc třeba výdrž při hraní 2D her (rayman Origins) je přes 5 hodin a při hraní PSP her i 8 hodin, což je pěkné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Javak: Ano, to že to tobě nevadí, že tam ta baterka vydrží jen pár hodin je tvůj subjektivní názor. Já, když už do toho ty prachy vrazím, tak chci aby to vydrželo deset hodin čistého času. A tak jistě chápeš, že tato situace mě těžce neuspokojuje. :) Na pěknou grafiku mám komp a PS3. Venku na dlouhé chvíle při cestování vlakem na nějaké delší cesty je deset hodin nádhera.. Když budu někde sjíždět řeku deset dní, tak si každej den můžu zahrát hodinku a pohodička. Prostě od toho to je přenosná věc.. Až bude něco takového, tak i já relativně nehrající o tom alespoň budu uvažovat. V současné podobě si PS Vita může pořídit jen blázen.. :) Uběhne rok, a baterka bude v pr.. Po dvou hodinách hraní bude KO. Další rok a už člověk bude muset pořizovat novou. Stojí to prachy a tak si za ně představuju něco jiného, než že budu držet v ruce gameboye a tahat za sebou desetimetrovej kabel..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Javak: Ano, to že to tobě nevadí, že tam ta baterka vydrží jen pár hodin je tvůj subjektivní názor. Já, když už do toho ty prachy vrazím, tak chci aby to vydrželo deset hodin čistého času. A tak jistě chápeš, že tato situace mě těžce neuspokojuje. :) Na pěknou grafiku mám komp a PS3. Venku na dlouhé chvíle při cestování vlakem na nějaké delší cesty je deset hodin nádhera.. Když budu někde sjíždět řeku deset dní, tak si každej den můžu zahrát hodinku a pohodička. Prostě od toho to je přenosná věc.. Až bude něco takového, tak i já relativně nehrající o tom alespoň budu uvažovat. V současné podobě si PS Vita může pořídit jen blázen.. :) Uběhne rok, a baterka bude v pr.. Po dvou hodinách hraní bude KO. Další rok a už člověk bude muset pořizovat novou. Stojí to prachy a tak si za ně představuju něco jiného, než že budu držet v ruce gameboye a tahat za sebou desetimetrovej kabel..

Ty to nechápeš, tady se nebavíme o tom, komu co vadí, nýbrž o tom, proč se PS Vita prodává v Japonsku tak špatně. A já říkám, že výdrž na baterii NENÍ tím důvodem - logicky, protože Nintendo 3DS ji má ještě horší a prodává se stejně 10x víc.

Opravdu nechápu, na co si ♥♥♥♥♥ stěžuješ. To, že PS Vita vydrží 3-5 hodin hraní bylo oznámeno několik měsíců před jejím prodejem. No a pakliže nepotřebuješ dobrou grafiku a chceš 10 hodin výdrže - tak proč sis sakra PS Vita kupoval? Vždyť to odporuje logice. PS Vita je totiž hlavně o grafice.

CHÁPETE LIDI, ŽE JE NEREÁLNÉ, ABY PS VITA VYDRŽELA 10 HODIN? JE TO NEREÁLNÉ!

Pro představu - The New iPad má stejnou grafiku a jen 2-jádrový procesor. K tomu, aby vydržel 10 hodin má akumulátor o obrovské kapacitě (snad 9000mAh), který pokrývá skoro celou plochu zad. Tak si vemte, že byste takový akumulátor dali do PS Vity, aby i ona vydržela 10 hodin. Jednak má Vita jne 5" display, takže by musela být 5cm tlustá a vážila by půl kila... To byste chtěli? Prostě slabá výdrž je daň za obrovský výkon a jak znám lidi, tak kdyby byla výdrž dobrá, tak byste si zase stěžovali, že je výkon nízký a grafika špatná...

Jinak jestli jezdíš na 10 dní na vodu a nebereš s sebou nabíječky, tak tě obdivuju, protože tolik ti nevydrží nic, ani Vita, ani smartphone, ani notebook, leda snad LED svítilna :D. Jediné řešení pro tebe bude asi přenosná USB nabíječka, ať už od Sony, nebo nějaká jiná.

Každopádně zpět k tomu, proč se Vita v japonsku neprodává. Tady jsou důvody:

1) PS Vita je drahá. Ano, vzhledem k hardwaru je prakticky zadarmo, ale v Japonsku je 2x dražší než Nintendo 3DS (které je tam vážně extrémě levné)

2) HRY. PS Vita má sice dobrý launch line-up, ale poměrně málo představených her, které očekávat. Prakticky jen 2 nebo 3, zbytek je spekulace. Navíc nemá hry, které v japonsku hodně frčí - třeba Monster Hunter

3) Nutnost koupě paměťové karty, které jsou předražené. Podle mě mělo Sony dávat tu 4GB kartu do balení s Vitou.

Já si to tak na vodu beru už dlouho.. Mám takovej ten tetris od ťamanů.. Vydrží to pěkně dlouho.. :D Prostě jsem holt zvyklej na nějakou kvalitu a tou je pro mě čas..

Sorry, ale tímhle si tomu nasadil korunu :roll: V tom případě jsi opravdu hlupák, že sis tu Vitu koupil... Co si od toho kruci čekal? Že bude výdrž 3x větší, než udával výrobce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu