Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP2 - NGP ( next generation portable)


radator

Recommended Posts

to javak: vůbec nemá smysl se o tom bavit s někým, kdo není schopen dát dohromady kluoudnou větu (Jeniczech) a plácá blbosti.....

to Jeniczech: 10 hodin vlakem jezdíš na asi Ukrajinu.....opravdu nelze v nejbližší době, při dnešních technologiích dosáhnout tak velké kapacity, aby ti to vydrželo na celou cestu...

..bohužel procesory jdou vždy zatím ve vývoji napřed oproti baterkám...

....a na druhou část cesty, těch 10 dní, kterou jedeš po řece Inhulec domů si můžeš pořídit tzv battery bank (Ebay cca 30 USD)...

..nebo si kup harmoniku a můžeš hrát co budeš chtít a hlavně nebudeš potřebovat baterii.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

to javak: vůbec nemá smysl se o tom bavit s někým, kdo není schopen dát dohromady kluoudnou větu (Jeniczech) a plácá blbosti.....

to Jeniczech: 10 hodin vlakem jezdíš na asi Ukrajinu.....opravdu nelze v nejbližší době, při dnešních technologiích dosáhnout tak velké kapacity, aby ti to vydrželo na celou cestu...

..bohužel procesory jdou vždy zatím ve vývoji napřed oproti baterkám...

....a na druhou část cesty, těch 10 dní, kterou jedeš po řece Inhulec domů si můžeš pořídit tzv battery bank (Ebay cca 30 USD)...

..nebo si kup harmoniku a můžeš hrát co budeš chtít a hlavně nebudeš potřebovat baterii.....

No na to, že mě tu píšeš o větách a pak napíšeš: 10 hodin vlakem jezdíš na asi Ukrajinu to musíš mít v makovici asi hodně vybrakovaný.. :D

A že opravdu nelze udělat větší baterku je logické! Stačí tam mít slabší grafiku a procesor = Tudíž to pak méně žere atd.

Proto o to nemám zájem, Ipod touch mě vydrží devět hodin hraní jako prd! Pokud si uberu světlost display-e na 20 procent, tak to vydrží klidně i 12 hodin.. A už vůbec nemluvím o tom, že to umí asi stokrát tolik než celé slavné PS Vita :)

Hry jsou na to levnější, je to levnější, umí to víc.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ehm,ehm pokud vím tak VITA vydrží asi 3-4 hodiny že ? Ale má dotykový display atd. Hold to víc žere no :) Ale PSP vydrželo při hrách 5-6 hodin a to není takovej rozdíl . VITA má lepší vymoženosti než PSP nebo NDS . Dokonce bych řekl že graficky je na dobré cestě a začíná se to podobat grafice v PS3 neboli HD rozlišení .

Je sice pravda že nabíjet VITU každé 3 hodiny je blbost , ale . Je to KAPESNÍ !! konzole , není tu odtud aby běžela DEN-NOC-DEN-NOC..... Od toho tu máme PS3 , Xbox a WII . Můj názor . 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele lidi, dost spekulací už :D. Jako vlastník PS Vity jsem se výdrží samozřejmě zabýval ;). Zde jsou mé poznatky (vše se zapnutou Wifi a jasem na 50%).

1) Náročné 3D PSV hry jako Uncharted - 4 hodiny

2) Nenáročné 2D PSV hry jako Rayman Origins - 5h 30m

3) Náročné PSP 3D hry - 7h 30m

4) Nenáročné PSP 2D hry - 8h 30m

Podle mě ta výdrž není zas tak špatná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele lidi, dost spekulací už :D. Jako vlastník PS Vity jsem se výdrží samozřejmě zabýval ;). Zde jsou mé poznatky (vše se zapnutou Wifi a jasem na 50%).

1) Náročné 3D PSV hry jako Uncharted - 4 hodiny

2) Nenáročné 2D PSV hry jako Rayman Origins - 5h 30m

3) Náročné PSP 3D hry - 7h 30m

4) Nenáročné PSP 2D hry - 8h 30m

Podle mě ta výdrž není zas tak špatná

Sice chápu, jak to myslíš, ale nepiš že jsou na PSP a PSV 3d hry, nebo to někdo vezme doslova. A hádal bych se s tebou o té výdrži baterie u PSP, to snad MOŽNÁ, když máš úplně novou baterii, takhle mi to nikdy dlouho nevydrželo a to jsem měl jas na 1-2 a zvuk na 3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu