Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak přelstít nový OFW 3.56 (OFW/CFW 3.55!!!) A dostat se na PSstore!!!


witaHavr

Recommended Posts

  • Odpovědi 117
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Kdyby se to časem povedlo očůrat a šly by hrát hry na CFW online, tak bych zájem měl jinak je mi to jedno. :-) Takže to nechám zatím spát.... já myslel jestli někdo nevíte jestli, když se budu registrovat na CFW, tak jestli se to může sony nějak domáknout.... :-)

zaleži jsi chceš hrat online a stahovat dema atd... Pokut ano zaregistruj se. pokut ne tak to nech tak a máš bez starosti
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak panove už mi to šlape taky . i na neveřejne ip beztoho anižby poskytovatel měl zaplou proxynu akorat jsem udelal upravu v dns jako hlavni primary dns sem dal- Step 5: Put both the Primary and Secondary IP settings as 67.202.81.137 ale s tim rozdilem že sem dal secondary dns - svou puvodní dns adresu a ne jak je v navodu obě stejne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak panove už mi to šlape taky . i na neveřejne ip beztoho anižby poskytovatel měl zaplou proxynu akorat jsem udelal upravu v dns jako hlavni primary dns sem dal- Step 5: Put both the Primary and Secondary IP settings as 67.202.81.137 ale s tim rozdilem že sem dal secondary dns - svou puvodní dns adresu a ne jak je v navodu obě stejne

Tak jsem zkusil i tento způsob a taky nefunkční. Kua tak jsem asi v hajzlu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokial si dam update na OFW 3.56 mozem ist na PSN... naspat by sa predsa malo dostat formatovanim pamati (OFW sa mi vrati na 2.85) a potom si zase mozem dat CFW 3.55. JE TO TAK ???

Ma niekto skusenost, ci sa da formatom hardisku vratit na povodny OFW aky bol na konzole pri kupe ?

A všichni z toho dělájí vědu a přitom je to tak jednoduché :cheesygrin: Ne,takhle to opravdu nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu