Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Halo CF XBL komunita


haloconsoleforum

Recommended Posts

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hoši zdravím,

jak se máte? Co halo ?? ty Desmonde koukám, že se moc nestáráš o ten topic, asi to někomu budu muset předat :D (Co rudy? ) Teď se asi čeká na Halo 4 viďte. Mě osobně bohužel videa moc nezaujali, příjde mi to jak psal Rudy spíš jako Unreal Tournament, nicméně uvidíme : - )) Určitě vyzkouším. Já jinak momentálně hraji Diablo 3. No a hlavně pracuji : - )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jde to :D Tak určitě se těšim a myslim že nejen já. Jinak nevim zda to tu bylo ale tady je obsah Limitky http://www.xboxweb.cz/hry/halo-4/15057-halo-4-limitovana-edice-a-permanentka-pro-dlc.html#.UCy5iT3N9h0 No že by mě nějak uchvátil ten obsah to ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau crofte. ne ja nejsem ten pravy. moc tady nechodim a podle me to nema moc cenu tady neco vymyslet. ja se na halo 4 moc netesim a nevim jestli ho budu kupovat. jesti mas box nebo si ho budes kupovat tak si me pak pridej. zaburime jak kdysi.

post-44274-14687161213094_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zdravím, nechci vás tu kravit nebo nedejbože prudit s vaší aktivitou, ale nezahrál by si občas někdo ? :) Hru jsem znovu koupil tento týden ( znovu jelikož jsem jí i s profilem přenechal při prodeji xboxu). Mám limitku Reache, grade od nuly, ale to se rychle změní skill mám už od Halo 1 a pár LAN turnajů na E3 už mám za sebou. Kdyby byl zájem tak napište semka nebo na můj GT: Sk1ngs ;)

EDIT: Díky Jacpot Sniper Dayi jsem to dotáhl na Warrant officera za 30 minut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Je tady nejaky pirat co uz dohral singl? :) Ikdyz verim, ze vsichni z nas tu jsou poctivci, kteri si musi jeste pres dva tydny pockat :(

Nevidel jste nekdo nahodou rozhovory s lidma z MLG, kteri se vyjadrovali k HALO 4, ktere si meli moznost zahrat?Padli celkem zajimave vytky tykajici se obvzlaste forerunner vision, ktere dost narusuje dynamiku hry, navic se s power weapons stavaji smrtici vyhodou, mozna proto budou power weapons rozmisteny nahodne :)

Jinak doporucuji si precist o Halu tady http://angryplayer.blogspot.cz/

Je to naprosto jiny (velice kriticky) nahled na Halo, ktery ma ale v leccems pravdu ;)

Celkem by me zajimala takova diskuze Akajiho s Davem na tema Halo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska padlo embargo a po celym svete se vrojily recenze. A chvalou se nesetri. Na metacriticu 90 ze 100 ;) A na ign.com prohlasili Halo 4 nejlepsim Halem v historii a prozitmne nejlepsi hrou roku 2012 napric vsema platformama :) To by me zajimalo kolik jim MS dal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu