Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Halo CF XBL komunita


haloconsoleforum

Recommended Posts

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jaj už jen 4 dny a limited edition je doma, mám tu rozehráno B2, RE6, MOH:W, AC3, ted přibude nejlepší: Halo 4 a pak tenhle měsíc ještě BO2 a to nemluvim o Hitmanovi a FC3, fakt nevim co první :D A to jsem se ted ještě po několika letech znova "zažral" do CSS a hraju ho furt :D Jinak, nejlepším Halem v historii? Navíc když to ani nedělá Bungie? Já čekal že to bude hrat tak 8,5-9/10 ale nejlepší? Wow, už at to tu je!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra ty podzimy jsou vzdycky nabity, ted se nemuzu odthrnout od AC3 a do toho HALO 4, kde se 343i asi vazne predvedlo :D Tesim se jak blazen, ale nevim, co hrat driv. A ikdyz mi ted vyprsel gold a budu muset pockat na vejplatu, abych si zas na rok predplatil, tak hned v utery budu online, nekde doma vytahnu nejakej 2-day-trial, ikdyz ten bude asi i pribaleny v halu. Kazdopadne se uvidime v Halu ;) Chtelo by to novy Halo tady na CF nejak "odpanit", co rikate? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano hrozí, rozdávají bany všem at už pirátům či podstivým, prostě demence jsem Mrkvosoft. Každopádně já nejdřív pojedu tu kampan, pak MP, a nakonec se asi pustim do spec opsu, takže si mě určitě přidejte do plánku, ačkoliv je podzim plnej peckovejch her, tak na tohle si snad najdu čas vždy!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak uz jsem psal i do Halo 4, zitra se k tomu asi nedostanu, ma mi to prijit postou a bohuzel jsem cely den v praci, vecer razim do skoly, takze to holt asi budu muset pres noc nechat valet na poste :( Kdyz mi to klapne a nebudu muset ve ctvrtek do prace, tak budu poobede ve ctvrtek na live cely den, takze urcite rad zaparim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu