Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Halo CF XBL komunita


haloconsoleforum

Recommended Posts

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jo, taky se beru vzdy SAW to je naprosto niciva zbran....Jinak trosku mi tam chybi needle rifle. A premyslim ze si ted hodim jako se♥♥♥♥♥rku boltshot, protoze to dokaze bejt po chargi dost silna zbran, vpodstate jak brokovnici mi prijde, ikdyz pak si hodim asi loadout s tim "perkem" na noseni dvou primarnich zbrani a hodim si k drm asi assault rifle :) Edit: Lol za cenzurzu kundy v sekund.arce :D
Dlouhá vzdálenost = Magnum! Střední vzdálenost = Boltshot/Magnum! Krátká vzdálenost = Boltshot/perk na dvě primární zbraně
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu ze mam na primarce DMR tak si ten boltshot asi veznmu, nestrili se s nim tak hezky jak s Magnumem, ale za ten charge to podle me stoji, stejne pouzivam se♥♥♥♥♥rku spis sporadicky :) Jinak jeste k tem specialitaions, jak to s nimi je? Mam to chapat jako prestige v CoDu? Ze si po SR-muzu navolit dalsi tridu? Nebo az pozdeji vyjdou tak k nim bude normalne volny pristup? A nevite nahodou neco o nejakem datu, kdyby mohli zacit specializations vychazet?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo, newbies :P - DeSi, ty specializace, až uděláš level 50, tak tam je několik specializací a každá má 10 levelu navíc, takže hra má celkem 130 levelu v podstatě, a jakmile těch 10 levelu uděláš tak si tam odemkneš armor set pro kterou specializaci jsi to právě dělal, pro standart edici jsou zatím přístupné 2 specializace, ale pro nás Limitáky už rovnou od začátku všechny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik, dneska jsem p tom patral a uz jsem na to prisel, ale stejnes mi zacelil nejake diry , takze dik. A funnguje to tak, ze az se dostanes na 50 tak si vyberes tridu s kterou budes hrat tech deset lvl nebo pak muzes libovolne prepinat?

Nevim co to melo bejt za cisl asi 1199 A jestli ti tohle prijde moc, tak si bud pockej az hra zlevni nebo si pockej a zacni se pohlizet po bazarovem prodeji. Nebo si Xbox flashni a mas vystarano ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, ty specializace nejde přepínat, musíš udělat všech 10 levelů a pak se vrhnout na další specializaci, neexistuje že prostě uděláš u jedné level 6 a pak jdeš na další. Jinak už mi chybí jen 5/6 ajchů, z toho zejtra snad 2 udělám (ty další nejdou udělat protože ještě nejsou vydané ty epizody spartan ops). Co se expení týče tak to jede fakt rychle, moc jsem jako MP nehrál, ale hlavně Spartan Ops tam je to nejrychlejší, už mam SR25 takže se dá říct že jsem tak v jedné třetině či čtvrtině.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za Spartan Ops jsou taky xp? Jde to celkem pekne od ruky, ale ten matchmaking je ♥♥♥♥♥♥ni ani tak nemluvim o tom, jak to rozrazuje (at je to podle jakyhokoliv klice, tak je to blbe :)), jako o tom kdy kolikrat pusti i min jak tri hrace proti ctyrem, jednou jsem takhle musel hrat sam proti ctyrim uplne od zacatku!!! Navic se neustale nekdo pripojuje a odpojuje, coz ma naprosto "demoralizacni" ucinek, kdy zatim co nepratelsky tym cely drzi nejaky dulezity bod a po mape beha zbytek vaseho prave se pripoojujiciho tymu, ktery se zanedlouho odpoji :) Trosku mi chybi nejaky slot machine a s nim spojene odmeny pro hrace kteri hry dohravaji... Navic zacinam videt, jak to kolikrat ztraci nejaky takticky prvek, kdy se hrace proste riti do jedne sarvatky za druhou s tim, ze se proste hned respawnou (soudle podle zaverecnych statistik :)). Furt jsem z toho takovy rozpacity v jednu chvili to zeru, podruhy bych to hodil z okna. Ale tak clovek si spoluhrace nevybira :) Jeste musim zkusit ty Spartan Ops, no....

Jinak jeste k soundtracku, prijde mi skvely, je dostatecne "zvlastni" na halo a ve hre kolikrat naprosto neuveritelne dokresluje atmosferu. A ikdyz se povedl cely soundtrack tak tady davam jeden song (z "mnoha" :)) ktery me dostal. Enjoy ;)

http://www.youtube.com/watch?v=B70lpTUyxAA

Upraveno uživatelem DeSmond
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu