Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iphone 3G 3.1.3 nejde installous 4


burton91

Recommended Posts

Ahoj mam problem nejde mi nainstalovat na iphone 3G 3.1.3 installous 4 nevim proc. Pred tim jsem tam mela fm 4.0 a slo mi to potom jsem to udelala kamaradovi na ipod touch 3.1.3 a slo mu to ale me to ted nejde a vubec nevim proc. Kazda rada dobra . Poradte prosim nekdo :) Dekuju predem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

installous 4 stahuje přes apptrackr.org pokud ti dali BAN(jako mě,a jinym FB uživatelum co jsem se dival)na tvou IP,tak ti to nepujde doma,musiš zajit do nějake restaurace,nebo se připojit na jinou WiFinu,proto stahuju přes PC a appzone.eu

Lentilku, můžeš mi prosímtě povědět třebas přes PM jak ses dostal k BANu? Abych se kdyžtak vyhnul zbytečným problémům...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vybral jsem si tak 10 her co chci do budoucna stahnout(oteviraly se mi vždy po zapnuti google chromu),a za dva dny,co jsem měl už jednu hru stahnutou,mi u všech napsalo:

You were viewing applications too quickly, and you were automatically banned because our system thinks you may be scraping our website for content (something that we do not allow) or that you're an automated bot of some kind. You should be automatically unbanned soon.

ted už čekam 4. měsíc,a nic,na facebooku,jak se kuknete na stranku od apptrackru,tak se to stalo už hodně lidem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže ani když tam dat ios 4.0 tak mi to nepůjde ??? Co je to teď ban??? Muzu se ho nějak zbavit??? V tomhle nemám moc zkušenosti a rada bych tam měla ten installous. Jde mi tam nejakej statek ale nejde přes cydia.hackulo.us ale jinou. Takže to je ten ban asi :-(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pokud to je BAN,tak tomu iOS 4.0 nepmůže,zkus se kuknout přes PC na stranku apptrack.org pak vyber nějakou hru,a uvidíš jestli najede,nebo ti to napíše,že máš BAN

BANu se nejde zbavit,jedině změna IP adresy(nevím jestli to jde-možná pomuže vyměnit poskytovtele,UPC za O2,nebo tak nějak)nebo proxy server,ale to funguje jen na PC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem se podivala na www.apptrackr.org a stahla jsem normalne hru a nic mi to nepsalo takze tim padem muzu ban vyloucit a jsem zase na zacatku :( ach joo... :( jeste mam dotaz jak dlouho by mi mela vydrzet baterka kdyz si tam na ios 4.0 a posloucham muziku denne :)??? diky za odpovedi a doufam ze nekdo pride na to.. proc mi nejde installous ale jinak vsem dekuji za jejich skvele nazory :D dik :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tou baterkou nevim, mam 3GSko a mam tam ios 4 a používam ho denně jak na hry, muziku atd... mě vydrží něco okolo tejdne, když teda nejsem na Wi-Fi...ale tak záleží taky jak je starej ;)

Okolo tydne ? A to hrajes ale denne 1 minutu a poslechnes si jednu pisnicku,ne ? Jinak si nedovedu vysvetlit ze me GS co jsem mel a soucasny iP 4 vydrzi asi den. Ale dostava pokourit poradne to je pravda....Ale tyden se mi zda celkem sci-fi, pro mne tedy urcite :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu