Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Media Center - MKV and NTFS Support (Project)


Quicksilver

Recommended Posts

Sen na ktery vsichni cekame se stane brzy skutecnosti.

Bude obsahovat a umoznovat :

Features:

★ Audio playback

★ Playing Videos

★ Picture Playback

★ Support NTFS and MKV

Zatim je to ve stadiu 40% a neni znam datum vydani.Kazdopadne je jisty,ze se na tom pracuje.Tak se mame na co tesit.Uprimne to bude naprosta bomba,az si timhle obohatime CFW.Snad jeste zapracuji i na titulkach :-)¨

PS: Ono by uplne stacilo ,kdyby se na tom dala poustet aplikace XBMC + podpora NTFS a pujde naprosto vsechno .-)

zdroj :

http://psgroove.com/content.php?716-WIP-PS3-Media-Center-MKV-and-NTFS-Support

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wou ty si maknuly,ale stejne XBMC je XBMC ,kdybych mohl normal sledovat pres PS3 :CT1 archiv , Nova archiv,Prima.stream ,cztrailery a mnoho dalsich ... panecku to uz by bylo daleko vic zajimejsi a nejlepsi,kdyby kluci udelali plugin na : serialycz.cz a nebo kinotip.cz /serialy. To bych byl nejradeji : Nemusel stahovat serialy,schanet k tomu titulky a v pohode z postele zapl TV ,dal serial a koukal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stáhni si z netu PS3-media server a spoj pc s ps3 přes síť(tím media server)....měl bys vidět ten ps3 media sever v XMB a pak si jen v ps3 v tom media serveru najdeš ten soubor a zkopíruješ normálka přes COPY v options.....ale to mkv v sobě nesmí obsahovat žádné další jazyky jen češtinu.....eště jsem nepřišel na to jak to změnit ale asi to ani nejde......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teda ja uplne nechapu proc tak jasate ? vzdyt ps3 diky ps3 mediaservru mkv podporuje a prehrava uz ted.

a nemusim film kopirovat do ps3, staci ho mit na nejakym centralnim ulozisti ( typicky pc ) na kterym jede media server a ps3 v xmb vidi ten servr a pousti z neho jakykoliv film.

takze filmy ( hudbu, fortky ) je mozne mit na jednom miste a nemusi se to nikam kopirovat.

proste sednu k ps3, najedu v xmb na slozku video, najdu si film ktery chci a pustim ho.

jedina podminka teda je, aby ten pocitac bezel, coz v nekterych pripadech neni problem, protoze stejne bezi stale, protoze mimo jine slouzi jako centralni uloziste pro ostatni domaci pocitace ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemusi ho kopirovat do ps3. staci ho stahnout do pocitace a pres normalni LANku to bezi uplne v pohode. dokonce se to da vyladit i pres wifinu, ale tam uz to neni ono a obraz muze byt min kvalitni.

no a pravda je, ze pokud ma nekdo pocitac starej klumpr, tak s tim muze byt take problem.

ale me to prijde jako maximalne elegantni reseni. film staci mit na jednom miste, odpada zdlouhave kopirovani atd...

no ale pokud to nekomu vyhovuje...;-)

ps - teda ted me napadlo, jestli to jako myslite rovnou pouset z netu, tak pak mozna jo. ale pokud se to musi stejne ukladat nekam, tak pak je to jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako cez media server je to jasne tak som to robil ale nie je možne tam prehodiť zvukovu stopu a ani titulky... Aspoň ja to neviem... Myslel som že ti to ide na internom disku preto som sa čudoval..

jo to jsem psal musíte ještě před tím vyhodit ostatní zvukové stopy aby vám tam zbyla jen česká a pak to ide v pohodě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli to jedete přes media server tak tam titulky i zvuk přehodit jde nic se vyhazovat nemusí(zbytečná práce a dost nepraktický), mám PS3 necelý měsíc a tohle jsem si zjistil na netu do týdne tak nevím co řešíte jediná výhoda je že by nemusel bejt zaplej comp a přes wifi jdou některý HD videa trhaně takže je lepší kabel(wired)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemusi ho kopirovat do ps3. staci ho stahnout do pocitace a pres normalni LANku to bezi uplne v pohode. dokonce se to da vyladit i pres wifinu, ale tam uz to neni ono a obraz muze byt min kvalitni.

no a pravda je, ze pokud ma nekdo pocitac starej klumpr, tak s tim muze byt take problem.

ale me to prijde jako maximalne elegantni reseni. film staci mit na jednom miste, odpada zdlouhave kopirovani atd...

no ale pokud to nekomu vyhovuje...;-)

ps - teda ted me napadlo, jestli to jako myslite rovnou pouset z netu, tak pak mozna jo. ale pokud se to musi stejne ukladat nekam, tak pak je to jedno.

No jo, jenže to už ani nemusím zapínat PS3 a můžu to pustit rovnou z PC... PS3 mkv nepřehrává, přehrává pouze streamovanej obraz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemusi ho kopirovat do ps3. staci ho stahnout do pocitace a pres normalni LANku to bezi uplne v pohode. dokonce se to da vyladit i pres wifinu, ale tam uz to neni ono a obraz muze byt min kvalitni.

no a pravda je, ze pokud ma nekdo pocitac starej klumpr, tak s tim muze byt take problem.

ale me to prijde jako maximalne elegantni reseni. film staci mit na jednom miste, odpada zdlouhave kopirovani atd...

no ale pokud to nekomu vyhovuje...;-)

ps - teda ted me napadlo, jestli to jako myslite rovnou pouset z netu, tak pak mozna jo. ale pokud se to musi stejne ukladat nekam, tak pak je to jedno.

Já teda doma nemám kompl, který by byl schopný přehrát 1080p přes lan u ps3 media server plynule. Konvertování je k ničemu, trvá to dlouho a stejně většina filmů nejde. U tohoto projektu zas vidím problémy v titulkách apod. Tak jsem si včera koupil WD TV live a mám konečně klid.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, jenže to už ani nemusím zapínat PS3 a můžu to pustit rovnou z PC...

no pokud mas pc pripojeny k televizi nebo k projektoru, tak samozrejme muzes

... PS3 mkv nepřehrává, přehrává pouze streamovanej obraz...

...no, mozna je to jenom slovickareni, nicmene vysledek je ten , ze diky ps3 se na pripojenem zobrazovaci ( tv, projektor ) prehraje cokoliv v mkv...;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možná že tam kde to nešlo přehodit byl jen špatně nastaven PS server...

já mám PC v jiné místnosti a tahat tak dlouhý HDMi kabel je docela blbost navíc to krásně po síti zmákne i 3D fullHD(1080p) taky nemám na dnešní dobu žadnej zázrak DualCore 6400 a grafika ještě starší

Kdyby byl ten WD TV live i s HDD tak ho beru a PS3 prodám(moc nehraju a dostal jsem ho k tv), ale takhle se to moc nevyplatí a chybí mechanika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu