Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Media Center - MKV and NTFS Support (Project)


Quicksilver

Recommended Posts

Já ho taky samozřejmě uvítám jen jsem reagoval na ten výběr zvuk.stopy.Přes server to není vždy praktické navíc HD je problém přetáčet a jediný multimediální přehrávač který by nahradil PS3(v případě že bude zvládat všechny formáty) je PopcornHour se slotem pro mechaniku, ale cenově by to už nemělo velký význam. Takže už ať to je jinak to asi vyměním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS3 přehraje mkv akorát je potřeba změnit kontajner v mkv2vob,pak jdou i krásně překopírovat,mam takhle v ps3 spoustu 1080p filmů.

Tady je návod i mkv2vob ke stažení http://www.sony-playstation.cz/index.php/clanky/navody/1894-uprava-mkv-souboru-pro-ps3-pomoci-programu-mkv2vob

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lukez,tak děláš něco špatně...Já tento soft pouzivam uz 2 roky a nikdy jsem neměl problém s žádným filmem na PS3 a pokud,tak je to pouze tim,ze nekdo udelal spatne delay nebo stretch zvuku..pak to zlobi...Vse si delam sam a nikdy problem...i titulky to do obrazu vypali :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS3 přehraje mkv akorát je potřeba změnit kontajner v mkv2vob,pak jdou i krásně překopírovat,mam takhle v ps3 spoustu 1080p filmů.

Tady je návod i mkv2vob ke stažení http://www.sony-playstation.cz/index.php/clanky/navody/1894-uprava-mkv-souboru-pro-ps3-pomoci-programu-mkv2vob

Nevím, já tohle beru jako hodně provizorní řešení... Fungovalo mi tak 7/10 + pokud to není v x264 tak konvert trvá i několik hodin. To už je snad lepší řešení i ten PS3 Media server.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Povedzme, že cez TSMuxer mám pripravený film. Cez PS3 Media server sa spojím s konzolou. Ako mám nakopírovať film na vnútorný disk pska?

Iba na skúšku som kopíroval klasické dvd ktoré malo 6,8GB. Pri 12GB som to musel vypnúť lebo to nemalo konca. Je to normálne? Preto by som potreboval nakopnúť čo treba nastaviť a spustiť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu