Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls


.Den

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

v tomb of the giants pred bossem jsou v jezirku minipidi kostricky... na tech se farmi asi nejlepe v normalni hre, jen se musi humanita sbirat hned po dropu, po vterine se propada do zeme...

a pokud mas dlc tak je tam level, ted nevim nazev, a tam jsou ti duchove, na kterych se farmi sama... za jeden run cca 20 humanit... samozrejme musis mit na to prsten a nejlepe jeste 10 humanit v sobe pro zvyseni luckdropu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v tomb of the giants pred bossem jsou v jezirku minipidi kostricky... na tech se farmi asi nejlepe v normalni hre, jen se musi humanita sbirat hned po dropu, po vterine se propada do zeme...

a pokud mas dlc tak je tam level, ted nevim nazev, a tam jsou ti duchove, na kterych se farmi sama... za jeden run cca 20 humanit... samozrejme musis mit na to prsten a nejlepe jeste 10 humanit v sobe pro zvyseni luckdropu.

Je to těsně před manusem.. hned po artoriasovi...

Odesláno z mého EndeavorU pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ten greatshield je super :D právě jsem si podal Sifa, ani jsem nemusel uhýbat útokum a nevzal mi ani HPko dokonce ani půlku staminy, to i doběhnout k němu bylo nebepečnější:D. 40k duší zadarmo, klidně mohly být dva.Teď se chystam ne Demona Firesage, koukal jsem na něj na youtube a nevěřil jsem vlastnim očím! Koho by napadlo že je zranitelný proti ohni? Ohnivý démon a zranuje ho oheň:? já když jsem s nim poprvé bojoval tak jsem si řek že bude mít šílenou fire resist tak jsem na pyro ruku ani nemyslel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Nevíte, jestli si mě může přivolat kamarád co mám na PSN? Potřebuje pomoct v Blightown, ale moje znamení na zemi nevidí. Jsme oba na stejném místě a lidskou podobu mám já i on.

Kdesi jsem četl, že prý hra jaksi nepodporuje klasicky coop... rozdeluje to na servery a tak najit fantoma od nekoho koho znate je skoro nemozny.. Je to pravada?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to hodne nahodny, prijde mi, ale ze uprednostnuje japonsky hrace ta hra :D:D , nicmene musi byt na stejnem lvl nebo +/- 10 lvl okolo (ale i to neni pravda uplne, protoze to kolikrat vyvola hrace o 100lvl vys nebo podobne :D), a musi se to zkouset dokola, napr leftovanim ze hry a opetovnym loadingem atp.. Ve dvojce by tohle uz melo byt ok doufam, tam uz by mely byt normalni pozvanky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je na to kalkulátor který ti přesně řekne jaké rozpětí musí kamarád nebo ty mít řekneme ty mas 52lvl tak on musí mít 40-73lvl treba ....

Jinak dohodnete si místo v bligtownu nejlépe v tunelu u bonfire a zkousejte. Na novy svet stačí aby jsi si sednul na chvilku k ohni. A jinak ty musíš byt mrtvy a on zivy...kua myslím :) ale on musí byt živý 100% jinak blightown je jednoduchý tam prý novem NG chodim jako první .....

Odesláno z mého Nexus 5 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud mas master key,tak blightown muzes uplne vynechat, tedy da se na zacatku tam vbehnout zabit tu pavouci kralovnu a zazvonit na zvon a pak hura nahoru,rozvonit zvon u gargoyle. Na ng++ jsem celou hru prosel cca za 3 hodky cisteho casu (samozrejme si pripocitejme umirani u bossu 5-7hodin) a samozrejme jsem zapomnel na jednu vec a kvuli platine musim jeste jit jednou ng+++

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny ;)

Má pár otázka k DS:

1.) Nemám jasno co přesně značí např. u meče ty ParamBonus - jsou tam různý písmenka, nevím co to znamená.

2.) K čem je Rubbish a Copper Coin?

3.) K čemuj Alluring Skull a Transient Curse?

4.) K čemu je Sunligh Medal?

5.) Zazvonil sem na první zvon (po Gargoylovi). Sjel výtahem zpět do startovní lokace... Kam dál? Sem cca 22 lvl, Drake Sword, základní gear +3 all, warrior.

Dík za rady :)

Upraveno uživatelem Johaness
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu