Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls


.Den

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

a pozor kdyz jen npc zasahnes omylem... i to se pocita a npc po tobe pujde, pak musis dat uplatek aby sis ho udobril :D

co se tyka tech postav... moje prvni postava je pyromancer, napul bojovnik napul kouzelnik s ohnem, docela cool hlavne silnejsi pyromance kouzla :)

moje druha postava je sorcerer, hra je s nim prekvapive jednoducha, no mozna je to kuly tomu, ze uz vim co a jak delat...(tam kam sem se s pyromancerem dostal asi za 15 hodin, tak se sorcerem asi za 3 hodiny :D)

dneska sem zkousel rozehrat treti postavu, warrior, rekl sem si, ze pojedu postavu jen na zbrane... omfg, tak lehky to zas neni, asi 10x sem chcipl, behem hodiny hrani prisel o cca 25 000 dusi a rekl sem si, prdim na to, quit. A ted to za warriora hrat nebudu :D

takze bych rekl, ze trochu na tom zalezi... :)

jinak kdyz nebudes neco vedet, staci cist moje prispevky zpet, ptal sem se na kazdou koninu a kluci tady suprove odpovidali, diky patri jim :):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem v anor londo, to je dobrej level :) jen je tam kazdej imunni na ohen, coz mi s_re. Protoze tam jsem s pyromancerem... z gargoyly co tam je mi vypadla sekyra a gargoyle helmet .) juchu ... na soucasny stav docela pekna vec ta helmet... ale nevim co tam delat dal o_O nikde neni zadna cesta kudy kam... jsou tam hlasky jako ze se tam ma skocit (blbec poslechl a skocil...) a prd:D help

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem v anor londo, to je dobrej level :) jen je tam kazdej imunni na ohen, coz mi s_re. Protoze tam jsem s pyromancerem... z gargoyly co tam je mi vypadla sekyra a gargoyle helmet .) juchu ... na soucasny stav docela pekna vec ta helmet... ale nevim co tam delat dal o_O nikde neni zadna cesta kudy kam... jsou tam hlasky jako ze se tam ma skocit (blbec poslechl a skocil...) a prd:D help

Od bonefire se dej rovně vejtahem sjedeš dolů,vyjdeš ven měla by tam bejt Gargoyla na tom mostě a když se podíváš v levo uvidíš takovou katedrálu, do tý musíš, dá se tam jít po římse co je vlevo hned na začátku jak vejdeš na most. Když budeš online bude tam u tý římsy určitě zpráva .......... teda aspoň já sem jí tam měl ptž sem taky běhal dokola a nevěděl kudy kam :)Mapa bod číslo 5:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem v anor londo, to je dobrej level :) jen je tam kazdej imunni na ohen, coz mi s_re. Protoze tam jsem s pyromancerem... z gargoyly co tam je mi vypadla sekyra a gargoyle helmet .) juchu ... na soucasny stav docela pekna vec ta helmet... ale nevim co tam delat dal o_O nikde neni zadna cesta kudy kam... jsou tam hlasky jako ze se tam ma skocit (blbec poslechl a skocil...) a prd:D help

zabijes gargoyl a pujdes do leva po strese a vlezes do rozbiteho okna (az narazis na obraz, zvas jestli tam chces vlezt,je to docela tezka cast,ale jsou tam dva spelly pro pyromancera,ktera jsou hodne uzitecna)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no u ty gargoyly sem to prosmejdil, nasel demon titanite, z gargoyly mi prave vypadla ta jeji helma, ted kdyz koukam na ten planek, tak sem asi slepej ale ve hre sem tu rimsu nevidel, musim prozkoumat ^_^. diky.

A pekne lezou na nervy ty mimicy, to je desny, kdyz cloveka schramstnou... pffff :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo v Anor Londo radši zkus každou bednu nejdřív seknout, jinak ti můžu helfnout když budeš chtít ale já už sem level 160 takže se asi nematchnem co?

Edit: Jinak kdo by chtěl na duel, tak si mě přidejte do přátel a domluvíme se v tuhle chvíli bych byl za 100K soulů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no machnutí může být náhodný, takže třreba neuvidíš můj sign na zemi ale se sunlight covenant by to mělo jít líp, chce to testnout ale už sem ruzný skupiny hráčů kteři byli určitě domluvení potkal, třeba tohle summoner s jedním fantomem summonul mě chvíli sme šli bojovat se skeletonama abych přišel o nějaký zdraví který mi samozřejmě nedoplnil a pak šel summonout červenýho fantoma přes červenej nápis a nechal mě zabít, ti dva se drželi stranou a jenom sledovali...

Jinak by mělo stačit level v rozmezí 20-30 lvl nahoru nebo dolu a neměl by být problém, jinak sem chtěl aji zkusit levlovat ve dvou mám nápad jak by to mohlo jít s jakýmkoli levlem akorát je potřeba mít červenej sign, ten kdo má ve dvojici nižší level, pak by mělo jít někde šupnout nápis a druhej si ho sumonne a nechá se 10krát zabít pak se to otočí na 10 kilů, aby si summoner zdvojnásobil souli a tak dál, takže pokaždé zdvojnásobýš to co máš s mim milionem by to znamenalo během pěti otočení 32 milionů soulů i víc pokud ten druhej nebude v průběhu levlovat.

Takže kdo by měl zájem můžem to zkusit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no machnutí může být náhodný, takže třreba neuvidíš můj sign na zemi ale se sunlight covenant by to mělo jít líp, chce to testnout ale už sem ruzný skupiny hráčů kteři byli určitě domluvení potkal, třeba tohle summoner s jedním fantomem summonul mě chvíli sme šli bojovat se skeletonama abych přišel o nějaký zdraví který mi samozřejmě nedoplnil a pak šel summonout červenýho fantoma přes červenej nápis a nechal mě zabít, ti dva se drželi stranou a jenom sledovali...

Jinak by mělo stačit level v rozmezí 20-30 lvl nahoru nebo dolu a neměl by být problém, jinak sem chtěl aji zkusit levlovat ve dvou mám nápad jak by to mohlo jít s jakýmkoli levlem akorát je potřeba mít červenej sign, ten kdo má ve dvojici nižší level, pak by mělo jít někde šupnout nápis a druhej si ho sumonne a nechá se 10krát zabít pak se to otočí na 10 kilů, aby si summoner zdvojnásobil souli a tak dál, takže pokaždé zdvojnásobýš to co máš s mim milionem by to znamenalo během pěti otočení 32 milionů soulů i víc pokud ten druhej nebude v průběhu levlovat.

Takže kdo by měl zájem můžem to zkusit...

my jste zkouseli tolikrat a je to random,nejlepe to slo rano,kdy hraje minimum,treba vecer bez sance,ale je pravda,ze o noveho patche jsem to nedelal. A stejne nemam postavu na vasich lvl,bohuzel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli máš červenej nápis tak by to mělo jít chce to zkusit jinak aji v darkroot garden je možnost ale tam je to určitě náhodný, ale už sem viděl domluvený hráče i tam modrej fantom spolupracoval jakože se summonerem vzájemně po sobě nešli a summoner nedoplňoval zdraví...

Mám aji víc nápadů, ale chce to dostat čtyři postavy na stejnej level...

Už mám skoro dva miliony tak se někdo ozvěte než to vylevluju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele jak ovlivnuju to jaky brneni mohu nosit? Enduranci??? Nebo strenght??? Ptam se, protoze sem nasel uz docela luxusni brneni a samozrejme kdyz si ho vezmu na sebe, tak se postava plizi, skoro nebezi, kdyz udelam kotoul tak stava 5 vterin atp... je na ni moc tezky, ale nevim cim to ovlivnit o_O. Jinak anor londo je hustej level na skillovani, samej knight vsude, atp, dobre se tam nabiraj souly, ale ty 2 rytiri na ty ochozi s lukama a sipama velkejma jako sem ja sam, ty mi teda dali lekci ze sebekazne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele jak ovlivnuju to jaky brneni mohu nosit? Enduranci??? Nebo strenght??? Ptam se, protoze sem nasel uz docela luxusni brneni a samozrejme kdyz si ho vezmu na sebe, tak se postava plizi, skoro nebezi, kdyz udelam kotoul tak stava 5 vterin atp... je na ni moc tezky, ale nevim cim to ovlivnit o_O. Jinak anor londo je hustej level na skillovani, samej knight vsude, atp, dobre se tam nabiraj souly, ale ty 2 rytiri na ty ochozi s lukama a sipama velkejma jako sem ja sam, ty mi teda dali lekci ze sebekazne :)

na kazde veci je vaha, ktera te omezuje a nektere armory jsou oznaceny jako plate,stone a ty jsou hodne omezujici v pohybu a slouzi jako tankovaci. Tento typ armoru se ti bude hodit na finalniho bosse.

Ohlende tech dvou rytiru na strese,co na to rici, za ty bych autorum nakopal prdel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jasne, vaha je u vseho, timpadem to musi nejvic ovlivnovat endurance, protoze ta zaroven zvysuje polozku total equip, coz bude to kolik toho unesu, ale je to ve stejnych jednotkach jako to vybaveni ? Nosim crimson set kombinovanej s gorgoyle helm a nejakyma rukavicema jinyma, to ma celkem kolem 14 weight, koupil sem si Giant armor set ten ma celkem kolem 40 weight, ale s tim se nehnu, pritom total equip mam kolem 70 o_O pokud se nepletu...

edit: aha uz sem to nasel na wikine : u endurance

Equip weight above 100% of Equip Burden leaves the player unable to roll and run.

Equip weight equal to or less than 100% and above 50% of Equip Burden gives slow movement, and causes the player to 'fat roll'.

Equip weight equal to or less than 50% and above 25% of Equip Burden gives medium movement.

Equip weight equal to and below 25% of Equip Burden gives fast movement.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jasne, vaha je u vseho, timpadem to musi nejvic ovlivnovat endurance, protoze ta zaroven zvysuje polozku total equip, coz bude to kolik toho unesu, ale je to ve stejnych jednotkach jako to vybaveni ? Nosim crimson set kombinovanej s gorgoyle helm a nejakyma rukavicema jinyma, to ma celkem kolem 14 weight, koupil sem si Giant armor set ten ma celkem kolem 40 weight, ale s tim se nehnu, pritom total equip mam kolem 70 o_O pokud se nepletu...

tady mas takovou mensi tabulku, jak tvoje zbroj omezuje pohyb. Jinak jak prekrocis 50% end,tak jsi takovy pomaly a kotoul je skoro naprd, jedina vec co ti pomuze je havel rings

Equip burden

  • Heavy Sets = 40.1 - 80
  • Medium Sets = 20.1 - 40
  • Light Sets = 0 - 20

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jasne, vaha je u vseho, timpadem to musi nejvic ovlivnovat endurance, protoze ta zaroven zvysuje polozku total equip, coz bude to kolik toho unesu, ale je to ve stejnych jednotkach jako to vybaveni ? Nosim crimson set kombinovanej s gorgoyle helm a nejakyma rukavicema jinyma, to ma celkem kolem 14 weight, koupil sem si Giant armor set ten ma celkem kolem 40 weight, ale s tim se nehnu, pritom total equip mam kolem 70 o_O pokud se nepletu...

edit: aha uz sem to nasel na wikine : u endurance

Equip weight above 100% of Equip Burden leaves the player unable to roll and run.

Equip weight equal to or less than 100% and above 50% of Equip Burden gives slow movement, and causes the player to 'fat roll'.

Equip weight equal to or less than 50% and above 25% of Equip Burden gives medium movement.

Equip weight equal to and below 25% of Equip Burden gives fast movement.

Ideální je pokad chceš nosit Heavy, nebo Medium brnění tak na sebe hodit Havels Ring (+50% max Equip) a k němu ještě Ring of Faver of Protection (+20% max Equip). Takhle sem schopnej na sobě mít full medium armor + equip a mít pod 25% celkový equip burden ............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, to zkusim...

jinak v anor londo je silene moc invaderu, hlavne od tretiho bonefiru. To je desny, kdyby aspon byly ferovy, ale to jsou sami mr*ky, turtleri, invadnou se k hracovi, pak si lamacky stoupnou do uzky ulicky, tezky brneni, stit pred sebou a cekaj... no tywe, to je pristup toto :D, uz abych byl vybavenej natolik se jim postavit a vylejskat je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, to zkusim...

jinak v anor londo je silene moc invaderu, hlavne od tretiho bonefiru. To je desny, kdyby aspon byly ferovy, ale to jsou sami mr*ky, turtleri, invadnou se k hracovi, pak si lamacky stoupnou do uzky ulicky, tezky brneni, stit pred sebou a cekaj... no tywe, to je pristup toto :D, uz abych byl vybavenej natolik se jim postavit a vylejskat je.

ja jsem v human forme v anor londu chodil az po zabiti vsech bossu kvuli covenantu, tam je to docela blby narazit na invadera. Na nekterych mistech znamena tvuj dobre udelany parry pad invadera dolu a smrt. Jen to chce vychytat mista a nebo to tam cele vymlatit a pak cekat.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak ještě existuje prsten Dark wood grain ring kterej ignoruje váhovou penalizaci pokud máš load pod 50 procent a mění pohyby na extra rychlý, nejspíš ste to už viděli jestli ste potkali nebo k sobě brali fantomy, má ho Shivův bodyguard, kombinuju ho s ring of favor and protection a na staminu mask of child, ta rychlost pohybů stojí za to aspoň teda na PvP.

Jinak na levlování je nejlepší darkroot garden, pokud ste zabili Sifa tak budete dostávat jenom půlku jako fantom ale i tak se tam dá přijít na milion za hodinu i víc záleží jaký tam sou hráči zrovna. Dobrej způsob je přijít tam vzít covenant u alviny nabrat k sobě dva fantomy a pak zaútočit na rangery, tím k vám alvina začne posílat fantomy, ale jenom po jednom takže ve třech to de dost snadno, včera se hrálo dobře v průměru tak 100K soulů za kill.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a kdo nema instal 1.05 verzi,tak pouzije dragon exploit a ma 720 soul lv za hodinu. No z jineho soudku, ja jsem se vzdy levelil anoru po zabiti Ornstein and Smough,kdy se uvrhla cela area do temnoty a vzdy se tam objevili dve enemies a kazda za 5000 + souls,takze za minutu se dalo udelat 20000 dusi a furt dokola. Samozrejme 100+ se da ziskat v new game+ a s partou. Ale spis vznika otazka, k cemu tolik dusi, kdyz si je da clovek do lvl,tak zase ma omezene moznosti hrat online. Docela by mne zajimalo kolik hracu ma prumerny lvl a taky se spravne trefit do new game+,ci++ +++ atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu