Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls


.Den

Recommended Posts

trochu me stvalo, ze sem za kouzelnika nasel fakt pekny zbrane, ale nemuzu je pouzivat, tak sem si zacal novou hru alternativne ke dvema mym postavam, za banditu, a tuhle postavu jedu jen na meele, a hned se dari od zacatku, z toho obrnenyho prasete mi vypadla pekna Fang Boar Helm http://darksoulswiki.wikispaces.com/Fang+Boar+Helm ha, charakter v ni vypada dost jako predatori ve filmu Predators, :) :) z gargoyly mi zas vypadla gargoyle halbert, coz samo o sobe neni nic zajimavyho, ale po vylepseni +5 uz je z ni docela pekna vecicka na zacatek hry, dava vic dmg nez dragon sword, a tesim se az si ji vylepsim bleskama :), libi se mi, ze se s ni dobre sviha i na vetsi dalku, a nebo kdyz je kolem dokola me treba 4 enemies, tak je R2 utokem obouruc smetu vsechny s min. 240dmg na kazdyho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak ono zalezi co chces, ja se rozhodl pro pyromancera s full melee str a dex cap, trvalo to tak den,kdy jsem se tupe levelil a pak uz hra byla pohoda, nepotreboval jsem uz delat zadny lvl up a pouze upgrade zbrani. Je pravda,ze v demons souls na prvni hrani byl nejlepsi kouzelnik, u dark souls mi prijde,ze je lepsi melee char se se♥♥♥♥♥rnimi spell prvky na nektere bosse. Byt tebou tak tu hru dokoncim a pak v new game+ uz to resit nebudes,protoze tvoje postava bude idealni hybrid a ty si uz bude maxovat jen zbytecne staty:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to prave nechci. Kdyz pak clovek hru dohraje, tak body bude cpat vsude, ja si chci tu hru uzit tak nejak ze vsech stran dokavad to ma vyznam, proto mam rozjety 3 charaktery. Kazdej na uplne jiny zamereni, ktery chci tak nejak dodrzovat. Samozrejme nejtezsi hra je za toho charaktera, ktery je nejdal, protoze s tema dalsima clovek uz vi co kde ho ceka. Ale ta hra si zaslouzi obdiv :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to prave nechci. Kdyz pak clovek hru dohraje, tak body bude cpat vsude, ja si chci tu hru uzit tak nejak ze vsech stran dokavad to ma vyznam, proto mam rozjety 3 charaktery. Kazdej na uplne jiny zamereni, ktery chci tak nejak dodrzovat. Samozrejme nejtezsi hra je za toho charaktera, ktery je nejdal, protoze s tema dalsima clovek uz vi co kde ho ceka. Ale ta hra si zaslouzi obdiv :)

u tehle hry je zajimave,ze budes moc ziskat nove veci az v new game+,takze se to vyplati dokoncit, samozrejme uz hra ztraci kouzlo,ze uz vis co bude dal:) Ale furt bude co objevovat.

Ja treba tedka hraju po osme demons souls a poprve bez pripojeni k netu a uzivam si nove veci jako PBWT a PWWT ktere pri online neslo mit a je tam tolik novych npc a predmetu ze cumim:) U dark souls uz asi nema vliv hrat s netem nebo bez netu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo na ty novy veci, zbrane, brneni se tesim. Me vzdycky rpg bavily ani ne kuly samotnemu hrani, ale kuly "honbe" za novyma vecma, za unikatama atp... kazdopadne dark souls me bavi hoooodne i z herniho hlediska.

ti jen mohu zavidet, ze to hrajes poprve a jeste na tebe ceka demons souls, obcas by se vyplatila ztrata pameti:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo demons souls ceka v rade, vubec se divim, ze mi ta hra utekla, ze sem si ji vubec nevsiml, ani sem o ni nezavadil o_O

u dark souls je super to, ze z enemies nepada pokazdy neco, ale jen jednou za cas, a vetsinou to byva neco uzitecnyho (shardy treba), takze clovek nenosi bambilion nepotrebnych blbosti, ktery by mu zabiraly inventar, ze nez by se k necemu proklikal utekla by pulhodina :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počáteční gift není moc významná věc. Je prakticky jedno, co si zvolíš, když to nebudou Binoculars.

Master Key bych si pro první hraní nebral, s jeho pomocí se dostaneš na místa, kde bys z logiky příběhu neměl být. Ano, umožní ti i získání určitých předmětů o něco dřív, ale ty zase tak moc nepotřebuješ. A beztak se k nim dá dostat později ve hře. IMO bych si první hru užil bez klíče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počáteční gift není moc významná věc. Je prakticky jedno, co si zvolíš, když to nebudou Binoculars.

Master Key bych si pro první hraní nebral, s jeho pomocí se dostaneš na místa, kde bys z logiky příběhu neměl být. Ano, umožní ti i získání určitých předmětů o něco dřív, ale ty zase tak moc nepotřebuješ. A beztak se k nim dá dostat později ve hře. IMO bych si první hru užil bez klíče.

naprosto nesouhlasim, protoze ten klic uz pak nejde ziskat a doted toho lituju,ze jsem si ho pro svoji prvni postavu nevzal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kkuubbaas hehe muj prvni charakter je taky pyromancer, samozrejme sem body rozhazoval jak se mi libilo a ted na to seredne doplacim :( postava je nevyvazena. Ted mam uz 3 postavy a ty 2 ostatni to je jiny kafe...

jestli chces hru poznat co nejlip, tak to dal necti a zkus si na veci prijit sam, je to nejlepsi skola :)

Rozhodne toho co nejvic cpi do endurance, to plati asi u vsech postav, min na 30 aby postava byla dobre hratelna, dexternity zvysuj jen jestli chces pouzivat secne (rikam to spravne?) zbrane (nebo bodaci?? nevim jak se to jmenuje presne), jako macety, lehke mece, katany a sermirske savle. Pokud ne, tak DEX ti staci dat na 12 kvuli luku, pripadne na 20 kvuli pozdeji hodne silnymu luku.

jestli chce hrat s palicema, sekerama, velkejma mecema, tak potrebujes hodne STR, ale u pyromancera asi zbytecna vec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, s 1.05 patchem se koupit ve hře dá. A i kdyby ne, tak co? Ve hře nejsou jediné dveře, kam by se bez klíče nedalo dostat.

kdo ho prodava? Samozrejme se da dostat vsude,ale za pekne dlouho a hodne predmetu se da ziskat uz na zacatku hry, co take pomuze. A hlavne v new game+ se hodi zkratky ke svym covenantum,ktere jsou nedostupne. Ono to neni sranda nosit 50 humanity,abych mel chaos+3.

Vcera jsem opet zacal hrat a zustanu asi uz v offline mode, platina se da ziskat uz v new game++ a speed run trva cca 6 - 7 hodin (pokud clovek nedela hunt na black knight v posledni fazi)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdo ho prodava? Samozrejme se da dostat vsude,ale za pekne dlouho a hodne predmetu se da ziskat uz na zacatku hry, co take pomuze. A hlavne v new game+ se hodi zkratky ke svym covenantum,ktere jsou nedostupne. Ono to neni sranda nosit 50 humanity,abych mel chaos+3.

Vcera jsem opet zacal hrat a zustanu asi uz v offline mode, platina se da ziskat uz v new game++ a speed run trva cca 6 - 7 hodin (pokud clovek nedela hunt na black knight v posledni fazi)

to Thoca: do end bych tedy od zacatku nesel,jak psal nanaki str a dex jsou priority (nektere zbrane nevyzaduji spravny pocet bodu str ci dex,kdyz se vezmou jako obouruc) pokud si vzal na zacatku master key,ziska havels ring a hodne mu to jako melee usetri bodu prave do str a dex. A nejlepsi zbroj je stejne leather nebo thief, jak clovek pochopi principy boje. A jinak neni ostuda, cokoliv ustrilet lukem z dalky (nebo se da pouzit pres mlhu kill maneater a clovek nemusi bojovat s obema:D )

edit: sry za double post,nejak se mi to zdvojilo,wtf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdo ho prodava? Samozrejme se da dostat vsude,ale za pekne dlouho a hodne predmetu se da ziskat uz na zacatku hry, co take pomuze. A hlavne v new game+ se hodi zkratky ke svym covenantum,ktere jsou nedostupne. Ono to neni sranda nosit 50 humanity,abych mel chaos+3.

Vcera jsem opet zacal hrat a zustanu asi uz v offline mode, platina se da ziskat uz v new game++ a speed run trva cca 6 - 7 hodin (pokud clovek nedela hunt na black knight v posledni fazi)

Ty to pořád bereš z hlediska někoho, kdo hru už zná. Když víš, kde co leží, tak je klíč dobrá věc, ale u prvního hraní o tom nemáš ani páru. Opravdu, většina nových hráčů nebude řešit, že na místě x je předmět y, to si nechají až do budoucna. Stejně tak když si nový hráč otevře zkratku, kde ho na SL 1 čeká tak maximálně smrt, to asi také neocení. Opět, když víš, jak se má hrát a jak porážet potvory, je to o něčem jiném.

Klíč prodává Domhnal of Zena, když se přesune do FS.

Mimochodem, proč Chaos +3? Beztak nic nedostaneš, +2 stačí.

Staty: END kromě nostnosti přidává také staminu, pro melee char asi nejdůležitější vlastnost. Hnát STR/DEX se vyplatí, až když máš na to potřebné zbraně, tedy něco s bonusem S/A/b (ale B už je na hraně) a dostatečně upgradnutou. A to je spíš problém druhé poloviny hry. Mezitím jsou tyto staty třeba jen na nošení zbraní. Oproti tomu END a potažmo VIT se hodí vždy. Aspoň tě obyč potvora nezabije na jednu ránu (no, jak která).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja vim,ze za to nic nedostanu,ale v skrytu duse doufam,ze kdy si udelam vsechny covenanty na max,tak se neco stane:)

Tak ohledne master key,bych takovou radu bral,kdyz jsem zacal hrat,jsem se za to proklinal,kdyz ostatni kamosi ho meli a meli rychlejsi postup. Ohledne te END, tak problem se staminou kazdy melee vyresil Grass Crest Shield, ktery se da najit po kratke dobe,nez zacne mit melee problem se staminou. Samozrejme tento stit se neda pouzit na vsechno, neni tolik stabilni,ale ja s nim prosel v poho celou hru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou nápisy, které zanachávají ostatní hráči. Občas jsou tam docela užitečné rady, co dělat a jak se vyhnout nebezpečí. Někdy to jsou ovšem příšerné kraviny.

Hodnocení slouží jako odměna pro ty hrače, co napsali zprávu. Za každý plusové se jim připííše jedna humanita. Tedy aspoň teoreticky, v praxi to funguje všelijak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maji nějaký význam ty napisy a u toho ten rating?

tak ten rating hodnoti lidi,jako ze jim pomohl. Samozrejme napisy skoc dolu je tam poklad,tak moc ratingu nemaji:D

jeste jedna vec, meli jste nejaky uzitek z Gestures? za Praise the Sun clovek neco dostal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gestures jsou spíš pro on-line hru, slouží pro jednoduchou komunikaci s hráči.

Grass Shield zase tak rychle nenajdeš a opět, musíš vědět, kde je. To ovšem nic nemění na tom, že vyšší stamina užitečná je. Není moc sranda, když jeden úder od potvory ji vysaje celou a nechá člověka bez obrany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu