Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls


.Den

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Gestures jsou spíš pro on-line hru, slouží pro jednoduchou komunikaci s hráči.

Grass Shield zase tak rychle nenajdeš a opět, musíš vědět, kde je. To ovšem nic nemění na tom, že vyšší stamina užitečná je. Není moc sranda, když jeden úder od potvory ji vysaje celou a nechá člověka bez obrany.

s master key se da ziskat cca 15 -20 min, kdyz novacek mrkne na tube,ale musi dobre pouzit kotouly,protoze cesta tam bude tezka a nebo se muze spokojit s dragon crest shield,ktery ma za 3 - 5 min. Takze ten Praise the Sun nema vliv na covenant?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tema statama sem to myslel, ze na zacatku hry, kryz jeste clovek leveluje za malo dusi, je idealni navysit napr prave dex na pozadovanou hodnotu luku atp a pak uz jet jen hlavni prioritni staty jako end a vit, a pomalu zvysovat str kdyz chce clovek pouzit lepsi zbran... samozrejme za kouzelnika je str na nic, tezko bude kouzelnik tahat palici. Takze se to uzpusobi danemu charakteru(kouzelnik potrebuje inteligenci ne str atp...), (samozrejme pokud clovek chce jet charakter dle toho co by charakter mel prioritne umet dle sveho nazvu...)

s tim master keyem, ja ho pouzil hned u prvni postavy a ze by mi zkratil hru? To tezko, protoze kdyz clovek vleze nekam kde nema byt, tak mu to daji enemies dost razne najevo, takze tu lokalitu muze tak akorad probihat, tim padem nenaleveluje ani prd... (tezko s levelem 1 pujdu do queslag domain na bosse), pomoci master keye se da ziskat jen jedno lepsi brneni, pokud vim, a myslim, ze je to tak udelane schvalne, protoze kdyz clovek pujde bez masterkeye, tak k tomu brneni dojde uz v dobe, kdy mu bude tak nejak na prd... takze ho sice vezme, ale moc nevyuzije.

Ostatne to je treba ted trochu problem celeho Anor Londa ve kterym jsem, 3 sety brneni do jednoho levelu nacpou a vsechno na vysokou END... hruza :o

btw me dragon crest shield prijde lepsi jak grass shield, hlavne proto, ze ma blok 100% takze nazacatku hry neubiraj enemies jak stamimu tak zdravi pri zasahu... narozdil prave od grass shieldu, pfff

kazdopadne sem si zvykl na eagle shield diky res proti magii ci spider shield - diky res proti ohni, ci silver shield (jak dropne z knightu v anor londu) . - beru z pohledu ze nejsem zatim dal nez v anor londu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tema statama sem to myslel, ze na zacatku hry, kryz jeste clovek leveluje za malo dusi, je idealni navysit napr prave dex na pozadovanou hodnotu luku atp a pak uz jet jen hlavni prioritni staty jako end a vit, a pomalu zvysovat str kdyz chce clovek pouzit lepsi zbran... samozrejme za kouzelnika je str na nic, tezko bude kouzelnik tahat palici. Takze se to uzpusobi danemu charakteru, (samozrejme pokud clovek chce jet charakter dle toho co by charakter mel prioritne umet dle sveho nazvu...)

Ano, takhle podobně hraje hru člověk "normálním" způsobem, kdy neví, co ho čeká, apod. Jet STR/DEX na 40-50 je opravdu až věc na druhou polovinu hry, kdy se staty opravdu využijí.

s tim master keyem, ja ho pouzil hned u prvni postavy a ze by mi zkratil hru? To tezko, protoze kdyz clovek vleze nekam kde nema byt, tak mu to daji enemies dost razne najevo, takze tu lokalitu muze tak akorad probihat, tim padem nenaleveluje ani prd... (tezko s levelem 1 pujdu do queslag domain na bosse), pomoci master keye se da ziskat jen jedno lepsi brneni, pokud vim, a myslim, ze je to tak udelane schvalne, protoze kdyz clovek pujde bez masterkeye, tak k tomu brneni dojde uz v dobe, kdy mu bude tak nejak na prd... takze ho sice vezme, ale moc nevyuzije. Ostatne to je trochu problem celeho Anor Londa, 3 sety brneni do jednoho levelu a vsechno na vysokou END... hruza :o

Přesně tohle jsem měl na mysli. Když hru neznáš, klíč zase tolik nevyužiješ. I bez toho brnění by hra hrát šla, že? Ale když hru znáš, projeví se jeho síla. Třeba u právě Q, která se na SL1 zabít dá, stejně jako všechno jiné. Pak je samozřejmě dobré, že můžeš skipnout docela dlouhou cestu.

btw me dragon crest shield prijde lepsi jak grass shield, hlavne proto, ze ma blok 100% takze nazacatku hry neubiraj enemies jak stamimu tak zdravi pri zasahu... narozdil prave od grass shieldu, pfff

Grass je ideální při útočení obouruč. Stamina se pořád doplňuje rychleji a blok tě stejně moc nebere, když štít nedržíš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak kamos to zatim prochazi na prvni lvl (kdyz ho bavi trpet) nejtezsi pry byli gargoyl. Cela hra je stejne o timing a pouzivani R2 utoku. To se mi prave libi na teto hre, nejak te nelimituje,jestli to dokoncis na low lv nebo high lvl

edit: vyzaduje dokonalou znalost hry a vedet,kam musis a kam ne.

Ted se mi to stalo podruhe,davam edit prispevku a udela se mi novy prispevek??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano pri prvnim hrani urcite clovek pujde celou hru na nizky level :))

Grass je ideální při útočení obouruč. Stamina se pořád doplňuje rychleji a blok tě stejně moc nebere, když štít nedržíš...

wau, tak to jsem nevedel, resp ja moc obouruc nechodim, jen na slabsi potvory, ale tohle je dobra rada, sam sem si grass shield vylepsil na +9, i kdyz sem ani vlastne nevedel proc :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to jo, asi sesty smysl, ale zas sem ten sestej smysl opacne vyuzil, kdyz sem si vylepsil na +6 crystal halberd, a nevsiml si, ze ma durability jen 20 o_O :D a nikdo to neumi opravit, takze sem vyhazel spousty upgrade na docela dobrou zbran, co dava zajimavy damage v tuhle chvily ale je pouzitelna jen na kratkou chvily, pripadne jen na bosse, tak pouzivam zas gargoyle halberd s mnohem horsim damage :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to jo, asi sesty smysl, ale zas sem ten sestej smysl opacne vyuzil, kdyz sem si vylepsil na +6 crystal halberd, a nevsiml si, ze ma durability jen 20 o_O :D a nikdo to neumi opravit, takze sem vyhazel spousty upgrade na docela dobrou zbran, co dava zajimavy damage v tuhle chvily ale je pouzitelna jen na kratkou chvily, pripadne jen na bosse, tak pouzivam zas gargoyle halberd s mnohem horsim damage :(

tak crystal zbrane se daji opravit pouze lvl up +4 -> +5 (bohuzel vyuziti pouze na trofej) :(

(nebo take only for pvp)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I když takový Crystal Shield, který se dá koupit u Domhnalla za 4k není zase tak špatná věc. Ano, moc nevydrží, ale dokud drží, odvede práce docela dobře, má docela vysoké resistence na oheň a lightning. A zrovna resistence na oheň se hodí velice brzy...

Samozřejmě za předpokladu, že člověk prochází hrou jak má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

btw vsimnuly jste si, ze se zvukari se zvukama moc neparali??? Viz, ti velci rytiri (black knights, silver knight...) kdyz umrou tak maj zvuk jak predator a nebo v darkroot garden jsou takovy ty velky kocky (great feline), tak ty maj zas zvuk jak v quakovi 1 mel ten enemy s tou motorovou pilou a granatama, teda kdyz sem tohle slysel, tak rikam wtf quake :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

haha, konecne se mi povedlo vytunit svojeho pyromancera na docela solidniho bojovnika, uf, nabalil sem na sebe ringy na zvetseni nosnosti, hodil na sebe havels helmet, havels armor, silver knight gauntler a silver knight leggins, vyleveloval si vitalitu na cca 1000hp, upgradoval gargoyle halberd na +9, takze dmg v soucasne chvily cca 420, a konecne si podavam to co mi predtim neslo na 2 rany :D, konecne sem zabil bosse v darkroot gardens toho vlka, a zahral si s kockou, to me docela bavilo, lovit ostatni hrace, ale vzdy do doby nez si nekdo dal me na 1 ranu o_O :) , skoda ze toho koho sem ulovil, tak sem za nej dostal jen asi 3000 dusi...

taky sem si v asylum hral v hnizdem, mozna to prijde nekomu vhod co sem zjistil, co ktera vec umozni zmenit za jinou

(dat do hnizda, quit ze hry, load hru a sebrat z hnizda...)

Egg Vermifuge - da dragon scale

dung pie - da demon titanite

bloodred moss clump - da twinkling titanite

purple moss clump - da taky twinkling titanite

blooming purple moss clumb - da 2x twinkling titanite

cracked red eye orb - da 2x purning stone na odcarovani prokleti (to jsem videl ve videu, proto jsem to zacal zkouset)

twin humanities - da ring of sacrifice (obyc humanitu nemam abych vyzkousel co dela ona :D)

a rubish - da titanite chunk (nechapu na co rubish ve hre je, tak sem ho tam hodil :)

bohuzel, kazdou z veci si vezme hnizdo jen jednou, takze nejde farmit ... :/

ostatni bud hnizdo nechtelo a nebo sem nic vic toho nemel :) treba se to nekomu bude hodit ^_^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

++++ o_O to se to takhle porad opakuje? Ma to nekdy "finalni" konec tahle hra? Nebo je treba i NG+++++++++ :)

tak uz jsem na tube videl 7+ game, ne nema to konec, proto tam je tolik lvl, ve ktere hre mas takovy max lvl 720:D

jedu stale na stare verzi hry, zatim mne nic nelaka jit do 1.05, svym zpusobem uz je ta hra o trochu lehci,ale zase tam nepada fps

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, 720 level je sice pěkné teoretické maximum, ale ve hře to zase takový význam nemá. Je velice těžké ho dosáhnout, trvá to opravdu hodně dlouho, je to i dost nepraktické. Půlka statů je postavě obvykle k nepotřebě, nebo aspoň na nich postava tolik nebazíruje a diminishing return je mrcha. Tahat staty nad 50 je obvykle spíš zbytečné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale dyt si psal ze mas uz postavu na levelu 720, to si ji naleveloval do NG+++ nebo dragon head glitchem?

nekdy od 320 lv jsem v ng+ jsem dal dragon glitch a dal to na max, a jak psal nanaki od 50 statu, uz stejne nic nedostavas, str a dex se treba vubec nehnou,jen se ti trochu zmeni resist. Videl jsem na youtube jak je to oblibene,tak jsem to udelal taky,protoze sjem predpokladal,ze budou vsichni ihned 720,ale opak je pravdou, vetsina se pohybuje 120 - 135 lv, vic nema cenu delat. Az udelam platinu,tak si udelam ciste pure pvp postavu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu