Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls


.Den

Recommended Posts

nelze se tomu vyhnout??? Ja uz odehral dukes archives, new londo ruins, abyss, ted jdu do catacomb a v anor londo mi porad vesele sviti slunicko :)...

Stejne tak v Painted World sem na konci nezabil bosse. A stejne tak, mi teda porad ve firelinku nejde rozsvitit ohen, i kdyz sem uz zabil pomoci orbu toho zlatyho rytire. Myslim, ze tahle hra neni striktne definovana jak ji hrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

nelze se tomu vyhnout??? Ja uz odehral dukes archives, new londo ruins, abyss, ted jdu do catacomb a v anor londo mi porad vesele sviti slunicko :)...

Stejne tak v Painted World sem na konci nezabil bosse. A stejne tak, mi teda porad ve firelinku nejde rozsvitit ohen, i kdyz sem uz zabil pomoci orbu toho zlatyho rytire. Myslim, ze tahle hra neni striktne definovana jak ji hrat.

tak nevim jestli ten boss v painted world je povinne zabit,ale priscilla padla na 3 rany,tak jsem ji neresil. Firelink uz zustane zasnuty, ja jsem ho tedy zpetne nerozsvitil,myslim,ze to ani nejde. Ke konci musis strikne zabit urcite bosse,jinak nebudes moc pokracovat. V anor londu uz jsi zabil ty dva bossaky jak jsou spolu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no kdyz sem mohl pokracovat do dukes archives, tak sem je musel zabit, a pokecat i s princeznou, ta mi dala ted necovesel a tim sem otevrel portaly mimo jine prave do dukes archives.

pokud se nepletu,tak dark anor londo, se da udelat zabitim bosse v obraze a pak prijmout covenant, jinak v dark londu jsou black phantoms, knight,takze se vyplati, dostavas dobre dropy a souls a hlavne tam u princezny, se da suprove levelit, za hodku by jsi mel nejaky ten milionek souls

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Firelink se samozřejmě nahodit dá. Co nám říká Wiki:

  • After obtaining the Black Eye Orb from Anastacia's body proceed to Anor Londo. When you reach Anor Londo, make your way through the area to the boss fight with Ornstein and Smough. In the large room just outside the room where that fight takes place, the Black Eye Orb will begin to vibrate. That is your hint on how to find Lautrec. Once you have cleared that room of the enemy so that it is safe, use the Black Eye Orb to invade Lautrec’s realm. When you do, you’ll face Lautrec and two of his comrades in a fierce battle. All you need do is defeat Lautrec himself to win, but if you kill his Sorcerer comrade there is a chance he will drop a Catalyst weapon. (Needs confirmation, and which catalyst?) Be careful, as Lautrec's shotels heavy attacks ignore your shield and must be evaded. After you have killed Lautrec, return to Firelink Shrine and again visit Anastacia’s cave to return her soul which will bring her back to life and re-enable the Bonfire of Firelink Shrine. Defeating him here will result in 5 Humanity and Ring of Favor and Protection, as well as a Souvenir of Reprisal, an item ordinarily only obtained by members of Blade of the Dark Moon. Be careful that using the soul to upgrade the flask or other reasons will result in the impossibility to revive the firelink shrine firekeeper.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Měl bych takový problém. Jsem teď v Depths a potřebuju se dostat do Undead parish, páč potřebuju nějaký ten list na to zbavení se prokletí, mám půlku HP a co vím, tak ten list prodáva akorát ten frajer u toho zvonu, ale nevím jak se odtama dostat, našel sem jenom cestu do blighttownu. Tak jestli byste někdo vědel.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsak stejnou cestou jako ses dostal do depths ne? Nebo si v depths udelal to, ze si prvni u toho reznika proskocil ty bedny a spadl na ten ochoz k ty velky kryse? A nesel tou vodou, a pres toho druhyho reznika tema dverma k bonfiru?

Pak bez master keye se zpatky nedostanes, musis pres blighttown. Protoze pokud vim, tak na ty dvere tam z jedny strany potrebujes master key, ale z druhy strany ne, nepletu-li se?

jinak na curse prodava lecivo i ta nemrtva obchodnice pred depths, ale chce za to 2x vic dusi. Ale nemusis zas litat takovou dalku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ja to procházel i přes toho druhého řezníka, ale jak sem ho zabil, tak sem se vrátil a šel na tu krysu, takže sem skočil dolů a teď tam bloudím. No dole u té krysy jsou za těma mřížema dveře, ale chce to klíč nebo to jde otevřít jenom z druhé strany, teď nevím. Takže přes blightown a tam už se asi nějak půjde dostat do Undead parish. Alespoň doufám, pač s tou půlkou HP si už nejsem tak jistý :D Přesto díky. A ta nemrtvá obchodnice je kde? :D Tu sem nikde nezahlédl, nebo myslíš toho co prodává před těma dvěřma do blighttownu u vchodu k bossovi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a za tim druhym reznikem byly dvere, ty jsi otevrel? Ty prave vedou pres vodu, nad ni jsou prilepeny na strope takovy prisavky, a na konci vody je zombie s ohnem a za nim jsou zas dvere a za nima jedinej bonfire v depths. Kdyz neotevres ty dvere za nim, a jdes zpet a skocis ke kryse, tak se to da taky projit, ale prave nevim zda nepotrebujes master key, vim ze v depths je vic dveri, ktery jsou otevrit jen z jedny strany

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, no já ho zabil, otočil se a proskočil těma bednama k té kryse...

Tak jestli je cesta i tama, tak by to mělo jít projít, i když jsem šel tou druhou, asi pořád jenom bloudím dokola, dneska to tam budu prozkoumávat důkladněji :D btw. chtěl sem se zeptat u toho obchodníka před těma dveřma do blighttownu prodáva crystal shield a crystal sword, ale píše se tam, že se to nedá opravit ( má to malou durability, snad 80 ), ale někdo tu už psal, že to jde opravit do +4, tak nevím jestli ho koupit. ( utopil sem tam 15000 za to glorious brnění a ten jantar v tom sotva chodí, tak sem byl nadšený :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Crystalové věci opravit nejdou žádným způsobem. Jdou upgradnout, tedy zvýšit jejich účinnost, ale opravit ne.

Aha, tak to jsem já špatně pochopil. Díky. Má to teda cenu kupovat, vydrží to aspoň chvíli? Máte s tím nějakou zkušenost?

no tim padem si nedosel k tomu bonfiru v depths, takze pouzij kost na vraceni k poslednimu bonfiru a budes nekde v undead burgu ne? :)

To je fakt, snad mi nějaká zbyla, ale snad mě to tam hodí. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm ja sem zatim nemel za celou hru potrebu u nejakyho obchodnika kupovat nejakou zbran/brneni vzdy sem si vystacil s tim co sem nasel a nasledne to upgradoval. Z jednoho black knighta s mecem mi vypadl jeho mec, http://darksoulswiki.wikispaces.com/Black+Knight+Sword v soucasny chvily vylepseny na max, a solidni paratko, gargoyle halberd uz musela hold stranou :) s ringem na zvyseni critial zasahu dava pri backstabu cca 780hp o_O, kazdopadne ted vylepsuju toto: http://darksoulswiki.wikispaces.com/Greatsword na lightning +5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to ti závidím... Já narazil jenom na gargoyl helmu co vypadla z gargoyla, ( kdyý nepočítam ještě tu sekeru, s kterou máchne a už se skoro nenarovná :D ) jinac nic. Brnění mám zatím to kroužkové na +4, meč ten longsword na +5, a jinak bída, prsten sem našel jenom jeden u firelinku jak je jsou ty schody na most, tak sem seskočil dolů a tam byl schovaný Ring of sacrifice. Takže, když najdu konečně nějaké obchodníka, tak sem štěstím bez sebe :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to ti závidím... Já narazil jenom na gargoyl helmu co vypadla z gargoyla, ( kdyý nepočítam ještě tu sekeru, s kterou máchne a už se skoro nenarovná :D ) jinac nic. Brnění mám zatím to kroužkové na +4, meč ten longsword na +5, a jinak bída, prsten sem našel jenom jeden u firelinku jak je jsou ty schody na most, tak sem seskočil dolů a tam byl schovaný Ring of sacrifice. Takže, když najdu konečně nějaké obchodníka, tak sem štěstím bez sebe :D

neboj kousicek pred koncem budes mit takovej black knightu a dropu,ze nebudes vedet co s nima:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný no, už sem na to zvyklý od bossů, že to víceméně není žádná hitparáda, ale tak třeba se poštěstí. Přinejhorším aspoň budou nějaké duše :) Jinač jestě jednu otázečku. Koupil sem si nějaký kouzlo ( soul arrow tuším ), mám inteligence tak jak má být, slot taky, ale nejde to. Mám zajít do firelinku k tomu sorcerovi a naučit se ten spell nebo to je v něčem jiném?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu