Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls


.Den

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Lost Izalith jednoznacne nejhorsi level v cele hre :( A ten boss na konci ????? Wtf.... tywe, celou dobu bossove jsou o hack and slash a toto je co jako ? :D Nez clovek prijde na to co delat po osvobozeni toho demona, to se sakra nabeha, kdyz bonfire je tak daleko od toho ... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

achjo, toho posledniho bosse nedam ani za boha, co to je sakra... je hnusne rychlej a agresivni, vubec clovek nema sanci ho poradne zasahnout.

Pokud tyhle hre muzu neco vycist, tak jsou to blbe udelany bonfiry, ze zacatku to je zabava, behat znova pulku levelu a pritom se neco nalevelovat ale takhle na konci to mohli taky udelat jinak, aby byl bonfire vzdy pred bossem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

achjo, toho posledniho bosse nedam ani za boha, co to je sakra... je hnusne rychlej a agresivni, vubec clovek nema sanci ho poradne zasahnout.

Pokud tyhle hre muzu neco vycist, tak jsou to blbe udelany bonfiry, ze zacatku to je zabava, behat znova pulku levelu a pritom se neco nalevelovat ale takhle na konci to mohli taky udelat jinak, aby byl bonfire vzdy pred bossem

what??? jeste jednou what??? nejlehci fight ve hre, kde se nemusis vubec hybat. Tak prvni vec, rukavice na max level, hodime na sebe Iron Flash, furt si ho udrzuj mit na sobe. Mit nejstabilnejsi stit co jde,aby jsi prez nej nedostaval zadny hit,nejlepe max level a vybrat si brneni s nejvetsi def, na kotouly tady ser. Ja pouzival full stone equip. v ng jsem pouzival pouze great chaos fireball a great combustion. Dmg jsem delal dragon sword +4. Je dulezite zde si zachovat chladnou hlavu a pocitat se staminou, dat tolik ran,aby jsi mel moznost vykryt utoky pres stit a lecit se heal, a mel jsem chaos covenant. Cely fight trva snad 1 - 2 min. A pak si uz staci vybrat, bud kliknes na bonfire nebo pujdes ven, ruzne konce.

P.S. sry za udiv,ale DeS a DS maji opravdu trapne finalni bosse,bohuzel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale ja tam sem za banditu u nej a s nim jedu jen meele a nemam iron flash koupenej :( ani zadny jiny kouzla jen heal, a dle rad tady, jsem pred tim vyvrazdil vse krom kovaru, a ted uz ani nemam kde koupit :D

takze je to trochu HC v tuto chvily ... kazdopadne je to jen o nervech, vcera sem je moc nemel :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale ja tam sem za banditu u nej a s nim jedu jen meele a nemam iron flash koupenej :( ani zadny jiny kouzla jen heal, a dle rad tady, jsem pred tim vyvrazdil vse krom kovaru, a ted uz ani nemam kde koupit :D

takze je to trochu HC v tuto chvily ...

no nevim co na to rici, jet pure melee je fajn,ale ty kouzla stoji tak malo dusi,tak proc si je nekoupit.(a na experimenty jsou ng+,++ atd) Bez iron flashe to budes mit extra tezka, takze doufam,ze mas Black knight shield +5, je stabilni a kryje 95% fire utoku a ring si dej flame stoneplate ring. Bez toho iron flashe,vlastne nemuzes pouzivat ani tezke zbrane s vysokou dmg. Ja jsem ho zabil jako melee,ale s iron flash a delal parry utoky v ng+. Ten boss je ♥♥♥♥♥ rychlej a agresivni. No ja nevim,asi bych pockal a zavolal si nekoho na pomoc, nejake tankera s iron flash a delal tam furt kotouly. Jako zabijes ho i tak,ale budes asi potrebovat nove ovladace:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mam 3 postavy rozjety, kazdou sem chtel zkusit na neco uplne jinyho, tak proto u tyhle nemam zadny kouzla...

mam black knight shield na +5, pak mam black knight greataxe na +5, ring co si psal a havel ring, defence mam celkem cca 300 na psych.

Ale spis sem vcera nemel uz nervy. hlavne kvuli ty ceste co musi clovek pokazdy behat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mam 3 postavy rozjety, kazdou sem chtel zkusit na neco uplne jinyho, tak proto u tyhle nemam zadny kouzla...

mam black knight shield na +5, pak mam black knight greataxe na +5, ring co si psal a havel ring, defence mam celkem cca 300 na psych.

Ale spis sem vcera nemel uz nervy. hlavne kvuli ty ceste co musi clovek pokazdy behat.

no na konci jsem stravil cca 10-15 hodin, kdy jsem dropoval rare veci z black knightu, takze jsem pak cestu znal nazpamet,takze mi to problem nedelalo. (ohledne zabiti vsech, kdyz uz jsi pevne rozhodnut jit do mlhy a ukoncit hru jako v DeS) No tak tedy hodne stesti a pak ihned zacit hrat DeS, pro mne ta hra je lepsi a ma vice replayability. /hra ma lepsi mechanismy a itemy vypadaji lepe/ DS ma zase lepsi svet a design, ale hrat to podruhe uz neni tak lakave, sice je mozna hrat speed run,ale uz to neni ono.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja vedel,jak tezke bylo hrat prvni hru za melee v des,tak jsem sel do DS jako pyro a nelitoval jsem toho a pak jsem samozrejme zkusil melee,ale rozdil byl v tom,ze jsem mel skoro vsude full + equip a osvojil si techniku parry (diky pvp) a pak bossove byli fajn. Treba pro mne nejotravnejsi boss byl capra demon, ne ten boss,ale ty psy a nez jsem prisel na to,ze se k nemu da dostat z druhe strany,chvili to trvalo:) Takze uz jsem nemusel chodit pres ty zastupy random enemies,ale v klidu a nebyl ve strestu z te cesty.

jinak nejtezsi boss stale zustava stray demon pri druhe navsteve a v ng++ uz jsem se na nej vysral, nemam na nej koule. Nejaky 12k zivotu je moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si zrovna rikal, ze u tyhle hry mi prijdou ty bossove mozna jednodussi nez hra samotna, krom tohodle posledni pro me ted. Cela hra mi dala vic zabrat nez jakykoliv boss. Capra byl na♥♥♥♥♥ kuly tem psum to jo, ten v undead asylum RE Stray demon mi neprisel nejak zvlast obtiznej... ofc mluvim o prvni hre, ne oNG++++++++++++++ :o mezi ale ty tezky bosse spis radim witch queelag, ceaseless discharge bez glitche, prvni setkani s seathhem (protoze nejde zabit :D), a bed of chaos, protoze fakt fuuu :o, i kdyz je uplne primitivni... no a gwyn protoze na nej nemam iron flesh :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si zrovna rikal, ze u tyhle hry mi prijdou ty bossove mozna jednodussi nez hra samotna, krom tohodle posledni pro me ted. Cela hra mi dala vic zabrat nez jakykoliv boss. Capra byl na♥♥♥♥♥ kuly tem psum to jo, ten v undead asylum RE mi boss neprisel nejak zvlast obtiznej... ofc mluvim o prvni hre, ne oNG++++++++++++++ :o mezi ale ty tezky bosse spis radim witch queelag, ceaseless discharge bez glitche, prvni setkani s seathhem (protoze nejde zabit :D), a bed of chaos, protoze fakt fuuu :o, i kdyz je uplne primitivni... no a gwyn protoze na nej nemam iron flesh :D

ani nevim,ze by mel ceaseless discharge glitch, pokud to tedy neni strategie, se ukazat, hodi cast chapadla,kotoul a dat dmg a schovat a furt dokola. witch jsem chodil vzdy ve dvou a pak mel full fire resist,takze np. Koukam tedy,ze jsi nezkusil stray demona, muzes stale zkusit,vratit se zpatky a s vranou odletet na zacatek, ten ma pravy koule:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol, a undead asylum RE je co? :) (pak sem tam dopsal jeste Stray demon), ceaseless discharge jde sundat na cca 4 rany, ale normalnim zpusobem neni zrovna jednoduchej.

aha tak to mne netrklo to undead RE, tak to se musim mrknou na tube, na ten glitch neznam. Jinak ten zpusob co jsem psal, je trochu zdlouhavy,ale ucinny, ten boss se da zabit hned po druhem zvonu,takze pohoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu