Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls


.Den

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no kazdopadne ty 2 silver knighti v anor londu na ty ochozi s dragon bowem vydali snad za vsechny bosse dohromady :P a v lost izalith ty divny neco v lave ... o_O wtf sem jednoho chtel prozkoumat, tak jdu bliz a najednou dup dup a dead :D a to doslova.

tak ty silver mne bavili, ty mam rad a lost izalith nejhorsi uroven ve hre, dukazem,je to,ze 3 kamosi co hrali se mnou zaroven,tam prestali hrat, mne se ta stage taky nelibi, ona neni tezka,ale ty zvuky v lave a celkove je to hnusny,nema to tam co delat,ble

Jak rika muj kamos,nejhorsi je,kdyz ti tak dokonalou hru zhnusi jeden level.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj level hodne spatnej, hlavne nudnej, jediny enemies tam jsou nejaky ty kamenny bobky a ten mnohookoslon bo co to je o_O a jeste mi tam umrel ten v tom tlustym bily co porad spi :D nevim zda mel umrit zamerne, ale byla ho skoda, byl docela fajn ^_^ a ♥♥♥♥♥ni level zakoncil ♥♥♥♥♥ni boss :D, bezjakekoliv vetsi pointy proc ten level vubec delat o_O, krom duse z bosse a

zabiti NPC ktera se tvarila celou dobu jak nejvetsi pomocnik

wtf....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj level hodne spatnej, hlavne nudnej, jediny enemies tam jsou nejaky ty kamenny bobky a ten mnohookoslon bo co to je o_O a jeste mi tam umrel ten v tom tlustym bily co porad spi :D nevim zda mel umrit zamerne, ale byla ho skoda, byl docela fajn ^_^ a ♥♥♥♥♥ni level zakoncil ♥♥♥♥♥ni boss :D, bezjakekoliv vetsi pointy proc ten level vubec delat o_O, krom duse z bosse a

zabiti NPC ktera se tvarila celou dobu jak nejvetsi pomocnik

wtf....

tak s nim Siegmeyer of Catarina (pokud myslis tohoto), tak je spojen obrovsky quest, takze pokud budes chtit hrat ng+ tak se na to zamer pres nejaky navod,je to sranda

[h=3][/h]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze nG+ prinasi i neco noveho, a ne jen to same dokola ?

tak ng+ prinasi nove zbrane a muzes resit veci,kterych sis nevsimnul jako tento quest,furt je tam co objevit. Sam vidis,ze se wiki furt doplnuje. Treba v DeS si uzijes prave opakovani hrani, black and white tendency te bude bavit,nove npc,zbrane a tak,coz tady bohuzel neni:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no divim se, ze mluvis vyslovene o questech, protoze za celou hru sem na zadny vyslovene quest typu dojdi prines, nenarazil, samozrejme jsou tam veci typu aby jsi mohl do abyss musis nejdriv nekam jinam...

tak v teto hre jsou questy udelane jinak,treba u toho typa musis byt na spravnem miste ve spravnem poradi, na wiki je navod. Je to docela zdlouhave,ale to takova tresnicka na dortu. V DeS ty questy byli podobne,ale byl tam jeden super,zabit vsechny npc postavy:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vlastne i zde je podobny "quest" jak se dostat treba do darkwraith covenantu, taky to neni uplne jednoduche a "beznym" hranim se clovek do tohodle covenantu nema sanci dostat, to mas pravdu, ze je to udelane trochu jinak.

tak to neni ani quest, je to spis o tom,jak se nekterym vecem vyhnout,aniz bys prisel o tu moznost se tam dostat. Mne tento covenant poprve utekl,pak uz dle navodu pohoda,taky to trvalo nez nekdo napsal guide

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kkuubbaas driv nez se nadejes, je to soucast pribehu a neni to potreba prozrazovat, protoze to neni mozne minout :)

tak sem konecne sundal Gwyna, chtelo to trochu pevne nervy, hihi ale bylo to tesne zbylo mi asi 20HP :P ale posledni "stouch" jsem vyhral :)

takze uz brouzdim svet znova na NG+, to uz je vsude samej invader i v undead burgu... a Taurus demona sem zabil na 2 udery o_O vc seskoku z veze.

Kazdopadne potrebuju helfnout, uz v minule hre se mi obcas objevilo na obraze hlaseni neco o Gravelord covenantu, zobrazuje se to ve chvilych, kdy sem v human forme a zaterasej se mi cesty jako kdyby se ke me nekdo chtel invadnout, ale hroznou dobu nic a po chvily to napise ze "k prolomeni kletby musim zabit clena gravelord covenantu " ci neco takovyho, kazdopadne vubec netusim co to je, uz mi to zobrazilo asi 4x u tyhle postavy o_O pritom sem nikdy v gravelordu nebyl... Nema s tim nekdo nejakou zkusenost?

edit: jeste dodam, ze se samozrejme nikdo z gravelordu ani ke me do hry neinvadne... proste nikde nic :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o_O to jsi v casti, ve ktery ted nemas zatim jeste co delat, vzdyt to tam musi byt hrozne tezke ted... ne? Vsude samej capra demon a taurus demon ... druhej zvon si uz rozzvonil? I kdyz logicky to vypada ze mas jit do demon ruins, vsimni si, ze pri animacce po rozzvoneni druhyho zvonu se oteviraji jedny velky vrata... do tech mas jit...

sans fortress

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta zluta mlha se vztahuje zaroven k tomu warpovani :) takze je to jedno s jednim v ruce....

no s tema npc je to ruzny na rady headhota sem na wikine prostudoval snad vsechny npc: co muzou, kde se muzou zjevit, za jakych podminek atp, a je to zajimavy jak muze clovek ovlivnit jejich osud.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kkuubbaas driv nez se nadejes, je to soucast pribehu a neni to potreba prozrazovat, protoze to neni mozne minout :)

tak sem konecne sundal Gwyna, chtelo to trochu pevne nervy, hihi ale bylo to tesne zbylo mi asi 20HP :P ale posledni "stouch" jsem vyhral :)

takze uz brouzdim svet znova na NG+, to uz je vsude samej invader i v undead burgu... a Taurus demona sem zabil na 2 udery o_O vc seskoku z veze.

Kazdopadne potrebuju helfnout, uz v minule hre se mi obcas objevilo na obraze hlaseni neco o Gravelord covenantu, zobrazuje se to ve chvilych, kdy sem v human forme a zaterasej se mi cesty jako kdyby se ke me nekdo chtel invadnout, ale hroznou dobu nic a po chvily to napise ze "k prolomeni kletby musim zabit clena gravelord covenantu " ci neco takovyho, kazdopadne vubec netusim co to je, uz mi to zobrazilo asi 4x u tyhle postavy o_O pritom sem nikdy v gravelordu nebyl... Nema s tim nekdo nejakou zkusenost?

edit: jeste dodam, ze se samozrejme nikdo z gravelordu ani ke me do hry neinvadne... proste nikde nic :(

Samozřejmě že k tobě nikdo neinvandne, ty musíš na něj a to tak že najdeš jeho nápis, ten by měl být tam kde ve svym světě zrovna tenhle hajzlík stojí takže občas to může být docela složitý, jinak v tomhle případě ve tvym světě kromě normálních potvor se ještě objeví phantomové těch zakládních a dělá tvůj svět ještě těžší než je, pokud ho nenajdeš tak jeho účinky skončí jakmile se odpojí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu