Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls


.Den

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

potreboval bych poradit, jsem v tomb of giants u druheho bonfire. Chtel sem na bosse, ale jediny vchod je zadelan mlhou a pise sealed by the great power of gwyn nebo tak neco a nemuzu se tam dostat, co musim udelat? diky

anor londo si dodelal? Za tema 2ma bossama musis vyjet vytahem a pokecat tam s princeznou, da ti lord vessel, ten musis pak polozit na konkretni misto a tim odstranis zlute mlhy ve hre... jedna z nich by mela branit prave tenhle vstup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dyt po sens fortress po zabiti bosse te ty stary vrany odnesou do anor londa, protoze tam mas pokracovat... proc si sel jinam ? o_O no jak se dostat zpet s tomb of the giants, kdyz tam sjizdi z tech sloupu dolu to asi nepujde no :(

edit, jo tak to jde :

mrkni sem, to te vyvede zpet z tomb of giants do catacomb po svejch....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

hola hej! Heledte nekdo Dark Souls znali, myslíte že má cenu si zvyšovat staty abych mohl používat Greatsword of Artorias? Jak moc je dobrej na +5? Musel bych investovat 10 lvl do dexterity a inteligence což je celkem dost... Teď používám divine bastarda +10 dmg kolem 530. Myslíte, že má cenu zkoušet tamten meč nebo prostě cpát duše do faith? jsem více méně faith build

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím vás, dal jsem kovari Andreiovi svuj large ember a nic se nestalo. Měl by mi ukovat nějakou zbran? Co ještě mu mám dát nebo získat?

A pak ješte nevíte, kde přesně ve Fireving Shrine je Knight Lautrec of Carim poté, co jsem ho vysvobodil?

Díky za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vzit do ruky nejsilnejsi zbran co muzes pouzivat, silnej stit s dobrou stabilitou (napr black knight shield +5 - nutny 100% obrana na fyzickej utok)) a prvni jeho utok (skok) vykrej stitem, potom hned prepnout do obouruc zbran a svihat to do nej co to jde, po cca 3 zasahu se na chvili zastavi, takze idealni moznost nechat docerpat stamimu a hned do nej svihat znova...

pripadne pouzit kouzlo iron flash pyromancy, a pak ho zabit jak se ti bude libit.... (tzn bez toho iron fleshe je to vetsi vyzva)

(a idealni pred vstupem do mlhy si snupnout green blossom)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

btw, toto je jiste super zprava: http://www.zing.cz/novinky/10491/potvrzeno-pokracovani-dark-souls

resp trochu se desim toho ze ma byt hra urcena pro sirsi okruh hracu, tzn snizej obtiznost??? nebo bude na vyber obtiznost? to by bylo asi nejlepsi... udelat normalni (pro ty co to neumeji) a pak udelat hardcore a ta by mohla pokracovat v tom co zname a mame nejradsi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ta zprava rika,ze nic potvrzeneho neni,takze je o nicem. Ja jen doufam,ze v lete vyjde to DLC slibeno od From Software. A klidne bych se nebranil remake HD King´s Field

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ani to DLC neni uplne ohlasene, tahle "fama" vznikla na tom, ze si from software nechalo registrovat web s nazvem dark forest nebo jak se jmenoval... taky nic konkretniho, ...

no vidis,jsem si projel google a posledni info je z ledna, a na namco strankach,radi tvrdi,ze vydali hru bez potrebnych dlc, no tak nic,ale ten hd remake by mohli udelat:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ale from software ted stejne dela nejakou tu valecnou akci pro xboxe a kinect, takze pokud nemaji i jiny oddeleni (coz dle dvd ktery bylo u darksouls limitky a rozhovor s vyvojari, nevypadalo, prislo mi to jako firma prijde hodne male stanoviste), ktery by mohlo delat i jinou hru zaroven, tak se stejne asi dlouho niceho nedockame :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ale from software ted stejne dela nejakou tu valecnou akci pro xboxe a kinect, takze pokud nemaji i jiny oddeleni (coz dle dvd ktery bylo u darksouls limitky a rozhovor s vyvojari, nevypadalo, prislo mi to jako firma prijde hodne male stanoviste), ktery by mohlo delat i jinou hru zaroven, tak se stejne asi dlouho niceho nedockame :/

delaji armored core V, coz je jejich uspesna serie,takze bych se ani nedivil,kdyby v roce 2013 oznamili duse nebo jine rpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kamenne a nebo havel brneni, ale je to jedno, ja ho dal i s lehkym brnenim... to brneni je dobry prave kdyz pouzijes iron flash, a to neni kouzlo ale pyromancy schopnost, takze staci mit rukavici a koupenou schopnost. Nepotrebujes mit na to staty... ale jestli sis iron flash nekoupil, tak ho nyni uz nesezenes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak je po gwynovi, se stitem co umi parry , je hodne k smichu:)

jinak sem dal inzerat na prodej ci vymenu dark souls,mel jsem to v planu po dojeti hry, ale porad ve me hloda myslenka ze delam chybu a ze si zkusim jeste new game + :) tak nevim ted

tak dark souls a demons souls jsou jedine dve hry co prodavat urcite nebude, furt se k nim vracim a stale neco noveho objevuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak je po gwynovi, se stitem co umi parry , je hodne k smichu:)

jinak sem dal inzerat na prodej ci vymenu dark souls,mel jsem to v planu po dojeti hry, ale porad ve me hloda myslenka ze delam chybu a ze si zkusim jeste new game + :) tak nevim ted

nedoporucuju hru prodat, osobne mam rozehrany 4 postavy, nahrano nejakych 250 hodin a s jednou postavou jsem na konci NG+ (uz jen demon ruins a lost izalith) a je to masakr, NG+ ma teprv spravny koule, pada dost dusi, a bossove konecne za neco stojej (jak ktery teda... predevsim Four Kings a Nito (tohodle holomka mam proste rad) ci Smough s tim druhym). Idealni na NG+ je i to, ze clovek nemusi jak otrok behat do casti kam musel v NG aby si byl schopnej nahonit nejaky duse, hned na zacatku NG+ sem vlitnul do catacomb, atp... Proste minimalne NG+ jeste stoji zato zahrat znova s tou samou postavou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak asi jste me prekecali:) ja si myslel hned ze delam chybu, nektere pasaze mam chut si zahrat znova, ale treba ten lost izalith nebo blighttown me odrazuji, naopak undead burg neomrzi snad nikdy :)

lost izalith je nejhorsi cast z cele hry, tady je kdyztak mapa na rychlejsi hrani http://darksoulswiki.wikispaces.com/Game+Progress+Route

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu