Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls


.Den

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ah, uz ji prelozili do anglictiny, super :)... nastesti se ta mapa da probehnout docela dobre rychle, ale je na pikacu, to se musi nechat.

ono staci mrknout na speed runy a nepotrebujes mapu. Dark Souls jsem tedka nechal lezet u ledu a tesim se jak mi zitra prijde demons souls black phantom edition a pustim se do 4 hrani:D Skoda,ze new game zabere tak 90 min

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to vime vsichni, ze ty mapy jsou celkove hoooodne maly a daji se probehnout za par minut, ale pak to ani nema moc smysl tu hru hrat, i lost izalith. Ne?

smysl ma pouze bojovat s tezsimi bossy o to jde v new game+++++, samozrejme travit cas na mapach s beznymi enemy nema smysl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

catarinu zachranis tak, ze

v lost izalith skocis dolu na ty slonohousenky driv nez s nim zacnes mluvit a pobijes to tam, aby ti tam chudak neumrel... :) pak zpet nahoru za nim ,pokecat, a potom musis az dodelas lost izalith jit do ash lake k prvnimu bonfiru a tam bude s jeho dcerou a podekujou ti, blablablabla a dostanes nejaky slabsy, cimz jeho pout konci, takze je muzes oba v klidu kill it with fire :O, dostanes jeste nejaky dropy z nich

, jak Solaira taky nevim :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to taky konečně pokořil :) Taky vám ten konec přišel celkem trapnej? I když proč se divim v Demon Souls to bylo to samé... Nevíte náhodou, dá se zachránit Solaire nebo Sigmeier of Catarina?

no mel by jit zachranit,protoze si ho muze vyvolat na posledniho bosse,ale jak dopadne tam to netusim (zalezi jak zabijes rychle gwyn)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozna pres Chaos covennat +2, rovnou otevrit ty dvere a jelikoz ho clovek nevyuzije na posledni boj s bossem (tou jesterkou v lave), tak by mohl jit jeste zachranit, kdyz tam clovek vymlati ty brouky driv...??

tak stonozka je nepovinny boss a vymlatit brouky urcite ano,ale tohle vsechno nejde pri prvnim hranim,protoze o tom vlastne nevim:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nepovinny treba jo, ale kdyz jdes normalni cestou, tak na nej narazis tak jako tak, protoze ji potrebujes pro ziskani prstenu na odolnost proti lave,....

tak ono hodne veci nejde udelat pri prvnim hrani... nejde byt v darkwraith covenantu +2 a nejde byt v chaos covenantu +2, protoze tolik humanity clovek nenasbira za celou hru, takze bych se ani nedivil, kdyby tohle byl zpusob...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nepovinny treba jo, ale kdyz jdes normalni cestou, tak na nej narazis tak jako tak, protoze ji potrebujes pro ziskani prstenu na odolnost proti lave,....

tak ono hodne veci nejde udelat pri prvnim hrani... nejde byt v darkwraith covenantu +2 a nejde byt v chaos covenantu +2, protoze tolik humanity clovek nenasbira za celou hru, takze bych se ani nedivil, kdyby tohle byl zpusob...

poprve ano musis tam jit,ale podruhe uz ho mas /nejaky prsten mizi,uz nevim ktery/,ale pres pvp se da chaos +2 udelat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo ja vim, ale vzdyt si mluvil o prvni hrani... jasne ze v NG+ uz muzes chodit jak chces, jediny prsten, ktery musis znova vymlatit je do Abyssu, jiny ti zustavaj vsechny... pres PvP to sice jde, ale nevim no, ten sitovej multak je stejne nejakej divnej...viz vcera, hraju BF3 uplne s klidem bez jedinyho lagu, pak hraju DS, v human forme, protoze sem v darkwwraith +2, tak invaduju ostatnim do hry a jak hra pripojuje nahodne, tak to cloveka pripoji nekam do tramtarie a lagy jak cyp :( takze pro me osobne nahanet humanity PvP je nemozne, leda tak zabijet firekeepery a konzumovat jejich duse, to da 5 humanity najednou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo ja vim, ale vzdyt si mluvil o prvni hrani... jasne ze v NG+ uz muzes chodit jak chces, jediny prsten, ktery musis znova vymlatit je do Abyssu, jiny ti zustavaj vsechny... pres PvP to sice jde, ale nevim no, ten sitovej multak je stejne nejakej divnej...viz vcera, hraju BF3 uplne s klidem bez jedinyho lagu, pak hraju DS, v human forme, protoze sem v darkwwraith +2, tak invaduju ostatnim do hry a jak hra pripojuje nahodne, tak to cloveka pripoji nekam do tramtarie a lagy jak cyp :( takze pro me osobne nahanet humanity PvP je nemozne, leda tak zabijet firekeepery a konzumovat jejich duse, to da 5 humanity najednou.

nebo muzes travit cas v kanale jako ja a zabijet krysy (humanity drop), nevedel jsem jak zabit jednoho bosse,tak jsem se tam uklidnoval, zlate casy bez navodu:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

i na tohle doslo, hlavne prave ted v NG+ kdyz sem sel do darkwraithu +2, musel vysolit asi 30 humanity, a zadna mi nezbyla, protoze sem zbytek vyplejtval na humanity formu, tak sem sel do kanalu... a za jedno pozabijeni krys v celym levelu padla 1 humanita, nekdy 2... takze to je taky na dlouho :o, to uz se mi zda ze vic humanity pada z bilych krys z kreslenyho sveta v obraze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, na to jak je humanita dulezita vec ve hre, tak to moc dobre nevymysleli, v cely hre se da koupit jen 1 kus, a kdyz cloveku nahodou dojdou, tak je v riti :o

to sami se slabs, shardama atp... nejakych jde nakoupit 3 prdele a nejaky clovek nesezene at se treba rozkraji,, prakticky kazdou zbran mam na +4 v light, fire atp protoze mi chybi posledni SLABS na vylepseni. To je nadmerne nedostatkove zbozi... To same s demon titanitama, je jich hrozne malo :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, na to jak je humanita dulezita vec ve hre, tak to moc dobre nevymysleli, v cely hre se da koupit jen 1 kus, a kdyz cloveku nahodou dojdou, tak je v riti :o

to sami se slabs, shardama atp... nejakych jde nakoupit 3 prdele a nejaky clovek nesezene at se treba rozkraji,, prakticky kazdou zbran mam na +4 v light, fire atp protoze mi chybi posledni SLABS na vylepseni. To je nadmerne nedostatkove zbozi... To same s demon titanitama, je jich hrozne malo :(

vsechno jak pise lze ziskat pri online hrani a hodne tomu pomahaji covenanty, ale pokud mas problem s pripojenim chapu to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spoiler

No ja to s nim měl jinak :)... ty hnusny chobotnatce jsem zezhora rozstrilel az na jednoho lukem a bleskama, pak jsme tam vlitli a zabili i toho posledniho, poděkoval, že jsem to zas zachránil a usnul :) A právě v Ash lake, stála jeho dcera a on u ní ležel mrtvej, říkala že z něj byl hollow, tak ho musela dorazit... a pak mi dala titanite slab, takže to asi vyšlo nastejno.

Jo a tim Solairem, to pry jde. Musíš být v covenantu Chaos Servant a mít rank +2, pak se ti už dopředu otevře ta zkratka z demon ruins do lost izalith, musíš tam jít hned co zabiješ Centipede demona, nesmíš se Solairem mluvit, když bude sedět u bonfiru. No a jak pujdeš tou zkratkou tak musíš vybít všechny ty brouky co tam skáčou. Pak normálně pokračuješ a můžes si ho vyvolat i na gwyna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[quote name=

a s tim Catarinou, nekde sem myslim cetl, ze mu musi zbyt vic jak 70% zdravi aby prezil... ale nevim to jiste, je mozny, ze jak blbec usne v ty poison vode, ze ho proste zabije[/quote]

Je to možný no :)

Jinak rozjel jsem NG+ a narazil jsem na problém :) a to že se asi nedostanu přes toho svinskyho draka v undead burgu, jelikož mě sfoukne ohněm jak nic. Nechápu to, mam prsten proti ohni, sám taky nejsem zrovna ořezávátko, paladinskou zbroj na +4 a prostě se přes ten most nejsem schopnej dostat... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to možný no :)

Jinak rozjel jsem NG+ a narazil jsem na problém :) a to že se asi nedostanu přes toho svinskyho draka v undead burgu, jelikož mě sfoukne ohněm jak nic. Nechápu to, mam prsten proti ohni, sám taky nejsem zrovna ořezávátko, paladinskou zbroj na +4 a prostě se přes ten most nejsem schopnej dostat... :(

pod mostem mu ustrel ocas a pak vyuzij chvilku na probehnuti nebo urcite vlastnis dragon bow a dragon arrow +100 dmg,tak ho proste zabij

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nezapomen ze i vsem enemies razantne stouplo damage... to se ti nedari dobehnout ani k tem schodum v pulce toho mostu? aby sis shodil zebrik k undead burgu bonfiru? Zkus to bez brneni, nahatej, budes o mnoho rychlejsi, treba to pak stihne.

nahatej behat neni potreba, staci si dat thief nebo leather hadry a je to ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu