Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls


.Den

Recommended Posts

pod mostem mu ustrel ocas a pak vyuzij chvilku na probehnuti nebo urcite vlastnis dragon bow a dragon arrow +100 dmg,tak ho proste zabij

pokud vim, tak on ma problem, ze se nemuze dostat ani pod most... a z druhe strany se tam nedostane, protoze vytah z firelinku vysi nahore v undead parish., takze teoreticky se tam muze dostat pres firelink - new londo ruins - valley drakes - undead basin - undead parish :D

a nahatej sice behat nemusi, ale v NG+ v undead burgu se nedostanes nikde k thief hadrum, ty najdes az v undead burgu low, do kterych se dostanes pres dvere u toho mostu, a tam asi jeste zatim neni (myslim ze nema klic na dvere, pokud se mu uz nepodarilo rozvonit prvni zvon, coz nepodarilo, protoze se nedostal do undead parish) - pokud ty hadry samozrejme netaha od minule hry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

pokud vim, tak on ma problem, ze se nemuze dostat ani pod most...

a nahatej sice behat nemusi, ale v NG+ v undead burgu se nedostanes nikde k thief hadrum, ty najdes az v undead burgu low, do kterych se dostanes pres dvere u toho mostu, a tam asi jeste zatim neni (myslim ze nema klic na dvere, pokud se mu uz nepodarilo rozvonit prvni zvon) - pokud ty hadry samozrejme netaha od minule hry...

predpokladam, ze ty veci uz nasel v NG, a ty mu v NG+ zustali. Nechapu,jak se nemuze dostat pod most, vzdyt se tam dostane za 15 minut hry,akorat si zprovozni zebrik a je to,jako v ng. (a pokud jde od 1.05 koupit master key,tak uplne v poho tedka kamkoliv)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo diky, zkusim to. Mám Dragonslayer bow +5, ale zbylo mi jen asi 50 šípů, i když, to by mělo stačit.... Achjo chybí mi lordvessel, to byla taková pohoda se warpovat :)

assasinsky hadry samozrejme taham uz od minula :) tech zbroji mam tolik, že se v tom ztrácim. Hlavně jak jsem farmil v toombs of giants tak mám cca 30x mask of child, mother i father.

Ještě mě napadlo, když vylepším armor of thorns (po kirkovi) zvýší se i damage co dělá když kolem někoho hopsáš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo diky, zkusim to. Mám Dragonslayer bow +5, ale zbylo mi jen asi 50 šípů, i když, to by mělo stačit.... Achjo chybí mi lordvessel, to byla taková pohoda se warpovat :)

no myslim,ze 50 sipu nestaci, ja jich pouzil cca 100 - 150 ,ale mel jsem pouze +2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

predpokladam, ze ty veci uz nasel v NG, a ty mu v NG+ zustali. Nechapu,jak se nemuze dostat pod most, vzdyt se tam dostane za 15 minut hry,akorat si zprovozni zebrik a je to,jako v ng. (a pokud jde od 1.05 koupit master key,tak uplne v poho tedka kamkoliv)

no ja teda vsechno nepotrebny vyhazuju nebo strcim Trampovi ci jak se ten had jmenuje :D, netaham s sebou veci, ktery jsou o nicem, ty jo?

Kazdopadne zrovna tahle cast vyuziva toho, ze ten drak tam prilitne kdyz tam jdes poprvy,ale jakmile se vratis, tak si tam sedne nad branu a potom se fakt dostat na ty schody pod most je prakticky nemozny, prvnim fireballem te povali na zem a tim dalsim te smete driv nez se vylecis ... zkusi si to, uvidis sam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

predpokladam, ze ty veci uz nasel v NG, a ty mu v NG+ zustali. Nechapu,jak se nemuze dostat pod most, vzdyt se tam dostane za 15 minut hry,akorat si zprovozni zebrik a je to,jako v ng. (a pokud jde od 1.05 koupit master key,tak uplne v poho tedka kamkoliv)

pod most jsem se nemohl dostat tak, ze tam vybehnu udelam par kroku a drak si ze mě udělá škvarek - to je celý. S tou lehkou zbrojí to ale asi pude, nebo mužu zkusit na sebe seslat tu pofiderni neviditelnost, jestli zabere

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja teda vsechno nepotrebny vyhazuju nebo strcim Trampovi ci jak se ten had jmenuje :D, netaham s sebou veci, ktery jsou o nicem, ty jo?

Kazdopadne zrovna tahle cast vyuziva toho, ze ten drak tam prilitne kdyz tam jdes poprvy,ale jakmile se vratis, tak si tam sedne nad branu a potom se fakt dostat na ty schody pod most je prakticky nemozny, prvnim fireballem te povali na zem a tim dalsim te smete driv nez se vylecis ... zkusi si to, uvidis sam.

ja co jsem nasbiral tak mam u sebe nejsem nejak omezovany jako v demons souls,takze mam obrovsky inventar. Jinak s drakem je taky skilled moznost,ho nechat prijit k tobe a pak utikat k bonfire. V te hre ruznych moznosti, ne pokazdy ten drak reaguje stejne, podobny problemy jsem resil v demons souls s rudym a modrym drakem.

Samozrejme mam zivot na 99,takze preziju vzdy prvni ranu ohnem a pak to jde samo.

pod most jsem se nemohl dostat tak, ze tam vybehnu udelam par kroku a drak si ze mě udělá škvarek - to je celý. S tou lehkou zbrojí to ale asi pude, nebo mužu zkusit na sebe seslat tu pofiderni neviditelnost, jestli zabere

mas vzdycky moznost ho vyprokovat aby sel k tobe nebo letel a kdyz se vraci na hradby tak bezim se schovat, vzdy pri behu drzim stit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D to ja mam asi 3 brneni, a asi 8 zbrani a 2 luky a nejaky blbosti k tomu a jinak nic.

ja jsem takovej sysel,takze zkousim ruzne kombinace a staty,ktera zbroj je v tu dobu vhodna a nechci riskovat,ze bych nedostal trofej,za ziskani vsech zbrani a equipu:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pravda ze u jedny postavy toho mam taky popoko* protoze tu mam takovou experimentalni jako ty... ale lovec trofeji nejsem, takze kvuli tomu ne. V pondeli mi blikla trofej best divine weapon upgrade... sem cumel, jen sem neco upgradoval a nahle trofej, tak rikam dobry... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na draka vůbec dragonslayer bow nepotřebujete, stačí normální, jakejkoliv, stoupneš si na ty schody uprostřed, vystřelíš po něm naběhneš do středu cesty a jak drak sletí tak mu napálíš svojí nejsilnější zbraní a rychle zpátky, záleží jak moc ste nalevlovaní ale zabít jde bezproblémů.

A z trofejí za získání upgreadů mít strach nemusíte stačí když ti je někdo dá, ale během dvou průchodů se dá zvládnout všechno i bez pomoci, ale to chce trochu plánovat dopředu na jaký upgready co použiješ a hlavně pozbírat embery který k tomu sou potřeba.

Jestli má někdo problém s nějakou zbraní není problém, dejte vědět a já vám ji můžu dát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A byli ste na podobnym levlu? Já bych řekl že tohle by mělo jít, když oba rozjedou novou hru a a před prvnim bosem si najdeš nějáký odlehlí místo teda aspoň trochu.

kdyz to bylo venku par dni,tak jsem zkouseli vsechno mozny a vypinali a zapinali hru ve stejnou chvili, a proste nekdy to vyjimecne vyslo(2x ze vsech pokusu),ale spis to byla obrovska nahoda. V demons souls tam to jde garant no. Dneska si ho zase zaparim,kdy mi prisla ta black phantom edice.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A byli ste na podobnym levlu? Já bych řekl že tohle by mělo jít, když oba rozjedou novou hru a a před prvnim bosem si najdeš nějáký odlehlí místo teda aspoň trochu.

kdyz rozjedes novou hru, tak zas nemas zadny vybaveni, nebo jak to myslis? Me to vzdycky pripojuje na nejaky japonce a podobnou havet vzdalenou milion svetelnych let od cech. o_O jak tohle funguje asi nikdo nevi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz rozjedes novou hru, tak zas nemas zadny vybaveni, nebo jak to myslis? Me to vzdycky pripojuje na nejaky japonce a podobnou havet vzdalenou milion svetelnych let od cech. o_O jak tohle funguje asi nikdo nevi....

mysleno new game+,++,+++,++++,+++++

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ono zalezi jak chces spis hru hrat, tezko doporucit, sam mam rozehrany 4 postavy a kazdou jedu uplne jinym zpusobem, nicmene na nejakym 140 levelu uz prestava mit hlavni povolani postavy smysl, a clovek musi zacit cpat body i do jinych stats... :o (pac pokracovat v tech puvodnich uz nema moc smysl, tzn nad 50 v jednotlivych statech)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doporučili by jste mi nejaky class do zacatku? hru mam doma uz dele jen cekam az na ni budu mit dost casu :) a sbiram zatim informace :D

pokud jsi nehral predesly demons souls,tak se urcite na zacatku vyhni classam jako je hunter a thief,ty vyzaduji skill a taky znalost prostredi, zbytecne by jsi ze zacatku trpel. Na seznameni s hrou je idealni spell charakter,ktereho v prubehu hry stejne predelas na melee.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doporučili by jste mi nejaky class do zacatku? hru mam doma uz dele jen cekam az na ni budu mit dost casu :) a sbiram zatim informace :D

Já třeba začal hrát hru jako lama za pyromancera a je velikou výhodou, že máš od začátku pyro spelly, caster to stejné, často to zjednoduší hru na nějakém problematickém místě. Pak jsem stejně ale zjistil, že hraju z 95% hry meele a začal hrát znova (a lépe, s mnoha zkušenostmi) za warrirora, koupil postupně i dva sloty na attune magic, mám basic heal a útočný spell a pohodička, taky mohu, myslím doporučit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi kazdej chce vzdycky prvni postavu rozehrat co nejlepe, ale ono to v tehle hre neni nejak mozne, prvni hra je nejtezsi, clovek nevi co ma delat, jak presne a nejlepe zabijet enemies atp. Co je dulezite na zacatek, pouzivat L1 BLOK, neutocit bezrozmyslu, protoze i zdanlive nejlehci enemie - zombie, umi pekne zatopit pokud udela sve combo udery (resp. zacne kolem sebe machat jak silenec :D).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemate nekdo postavu s lvl kolem 110? V NG+ mám trable s Kapřím demonem a nedaří se mi sehnat fantomy na pomoc... ani jedno znameni :( i když používám seek guidance. Vim že tohleto pokoušení se k sobě připojit za moc nestojí, ale aspon bych to zkusil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu