Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls


.Den

Recommended Posts

lidi nevite jak ziskat trofeje: chaos weapon, crystal weapon, enchanted weapon, magic weapon, strongest weapon a ocult weapon, jaky zbrane na tyhle trofeje pouzit na upgrade? Uz sem prisel ruznym testovanim o docela dost vzacnych slabsu, a chunku a porad to testovat a zkouset dokola...hruza :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

lidi nevite jak ziskat trofeje: chaos weapon, crystal weapon, enchanted weapon, magic weapon, strongest weapon a ocult weapon, jaky zbrane na tyhle trofeje pouzit na upgrade? Uz sem prisel ruznym testovanim o docela dost vzacnych slabsu, a chunku a porad to testovat a zkouset dokola...hruza :/

zde mas odkaz:

http://www.ps3trophies.org/forum/dark-souls/129487-dark-souls-trophy-guide-road-map-tips-strategies-2.html#post2213289

Jinak je to skoro jednou jakou zbran pouzijes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u armoru docela zalezi jak jsi na tom s endurance, protoze to je jedina polozka, ktera tohle ovlivnuje... dale taky to jestli jedes build tank nebo ninja nebo neco mezi tim ... ?

u svy nejlepsi postavy, kterou jedu na meele a pyro, ale neni to tank, mam na sobe toto (vse na +5):

hlava: Brass Helm http://darksoulswiki.wikispaces.com/Brass+Set

telo: Black Knight Armor http://darksoulswiki.wikispaces.com/Black+Knight+Set

ruce: Black iron gauntlets http://darksoulswiki.wikispaces.com/Black+Iron+Set

nohy: Brass Legins http://darksoulswiki.wikispaces.com/Brass+Set a nebo Paladin Legins http://darksoulswiki.wikispaces.com/Paladin+Set

pri soucasnym levelu (161) mam obranu cca 390 na fyzickej utok, ale musim pouzivat havel ring aby se vubec postava nejak hejbala, a taky pouzivam dark wood grain ring na ninja flipy, ten prsten stridam pri PvP na Hornet ring

pak mam postavu kterou jedu zas na dex a ninja, a u te pouzivam prakticky to co jsem dostal na zacatku na +5, ale neco malo pozmenene, protoze je pro me dulezite aby celkova vaha postavy byla pod 25% celkove nosnosti abych nemusel pouzivat dark wood ring ale mohl tam mit neco jineho (hornet + ring of fog) ... kazdopadne takovahle postav ma pak fyzickou obranu asi jen 170 :o na levelu 91

edit: ale prakticky si svoji postavu uzpusobis az po dohrani prvni hry, protoze dobry brneni, ktery ti bude vyhovovat najdes az ke konci hry treba atp...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cauec kluci.Mam par malich dotazu tak prosim kdyby byl nekdo ochotny poradit.

1.Jak zabit ty 2 mrchy na strese kostela? Ja uz to zkousel 50x a kdyz uz jeden boss ma na male a uz bych ho skoro dal ten druhy plyvne plamen to mi znacne ubere a tak doplnim hpa vtu chvilku me zase ten prvni sekne a zase konec uz tolikrat pokazde stejne.Vubec nevim jak na ne :( nemate nekdo nejakou malou radu?

2.Nekde sem se tady docetl o meneni sve podoby do zive co to znamena a jak se to dela?

3.Dole v lese jak se jde kolem tech zlobivich stromecku jsou po lese rozeseti obri s mecem.Musi se zabit uplne vsichni do jednoho aby se uz znova nespawnovali?

4.Jak na mesicniho motyla? lukem??

Jsem takovy zacatecnik a na vsechno se snazim prijit sam ale jaksi sem v takove slepe ulicce a uz me to zaclo drazdit tak prosim o par rad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cauec kluci.Mam par malich dotazu tak prosim kdyby byl nekdo ochotny poradit.

1.Jak zabit ty 2 mrchy na strese kostela? Ja uz to zkousel 50x a kdyz uz jeden boss ma na male a uz bych ho skoro dal ten druhy plyvne plamen to mi znacne ubere a tak doplnim hpa vtu chvilku me zase ten prvni sekne a zase konec uz tolikrat pokazde stejne.Vubec nevim jak na ne :( nemate nekdo nejakou malou radu?

2.Nekde sem se tady docetl o meneni sve podoby do zive co to znamena a jak se to dela?

3.Dole v lese jak se jde kolem tech zlobivich stromecku jsou po lese rozeseti obri s mecem.Musi se zabit uplne vsichni do jednoho aby se uz znova nespawnovali?

4.Jak na mesicniho motyla? lukem??

Jsem takovy zacatecnik a na vsechno se snazim prijit sam ale jaksi sem v takove slepe ulicce a uz me to zaclo drazdit tak prosim o par rad.

vitej do nejlepsi rpg hry :):)

prakticky vse se tu probiralo o par stranek zpet...

1) ty 2 gargoyly zabijes nejlepe ze budes v human forme (v inventari mas vec, humanity se to jmenuje, jednu spotrebuj a nahore v levym rohu se ti objevi 01 - ted mozna uz tam nejaky cislo, krome 00 - kdyz je tam 00, tak musis jednu humanitu spotrebovat a nebo pozabijet v nejakem levelu urcity pocet enemies, ale jen pred zabitim bosse, po jeho zabiti se ti uz humanita v tom danem levelu nepripisuje... , v tom pripade nemusis zadnou humanitu spotrebovavat z inventare)... potom si sedni k bonfiru a uplne spodni radek mas reverse humanity. Tak to dej, a budes v tu chvily v human forme, to cislo v levym rohu o jedno min zmizi (tzn kdyz si tam mel 01 tak po reverse humanity tam bude 00, ale bude bile, misto sede... v tuhle chvily muzes summonout nejake hrace do hry - na zemi v ruznych castech hry jsou bile napisy nebo zlute... takze v teto forme tesne pred vstupem do mlhy ke gargoylam muzes vyvolat NPC, bude tam jeho zlutej znak...

2) vysvetleno v prvnim bodu

3) jako vse, krom bossu a minibossu, co zabijes, po znovusednuti k bonfiru se ozivy, takze i tihle obri tam budou znova, coz je super vec, protoze se dobre na nich farmi duse...

4) jo bud lukem, ci kouzlama, nebo jednou za cas si sedne na ochoz k tobe a muzes ji dat par ran mecem... btw pokud na ni pujdes v human forme, tak dole uplne pod schodama v krovi je moznost vyvolani npc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

large magic ember (najdes ho az udelas Dukes Archives) tak pak tam kde se ocitnes poprvy tvari tvar bossovi, tak se potom vrat zpet az bude ten pravy cas a tam ho najdes... nechci spoilerovat, tak to musim napsat takhle blbe :) s timhle emberem muzes delat az magic +10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky moc za odpoved pane.Provedl jsem to tak a vse funguje.Vzal jsem ksobe npc a sel na strechu kostela a ani sem si nesek a ten zmetek boss me zhodil ze strechy :D to je boj o zachovani zdraveho rozumu a ne hra :D rozhodne je vynikajici a bavi me hodne.I skyrim jsem odlozil a po dark souls ho uz asi ani nedohraju.Jeste otszka jak muzu behat? videl jsem nejake videa a typek si tam normalne behal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sprintuje se kdyz drzis kolecko. Ale mozna nebehas proto, ze mas na sobe moc tezky brneni. Kdyz pujdes do inventare a jednou zmacknes trojuhelnik tak tam nekde uvidis equip burden no a pokud to presahuje 50% (napr 30 / 52) tak ses pomalejsi a delas i pomaly kotouly tak na sebe hod neco lehciho.

Jinak teda ziram jak je hra rozsahla..porad je co delat a porad kam jit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ze hry jsem nadseny a bavi me vic nez kterekoli jine rpg.Fakt parada, ted me mrzi ze jsem hral deamon souls asi tak hodku a pak jsem ho prodal, fuj to byla chyba,musim to znova splasit.

Prosim mam dalsi otazecku, procital jsem to tu ale v zaplave informaci se v tom ztracim a v darksoulswiki se vtom moc nevyznam.

Ta goyle dva potvoraky jsem sunda :D to byla radost jak prasatko.S npc to bylo v celku snadne.Rozezvonil jsem zvon a docet jsem se ze bych mel jit do depts ale potrebuju klic demona se dvouma maci netusim kde ho najdu a kde najdu to depts? vse ve hre prolezam jak blazen uz po 10te a nic jsem nezjistil :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do depths se dostanes tak ze vlezes na most kde je drak a pujdes smerem k tomu rytirovi co ti pomahal s gargoylama (jak tam stoji a diva se na nebe) no a po ceste k nemu uvidis v pruchodu dvere. Ty si odemces, slezes dolu a pak se dej doleva.. jeste jak slezes dolu tak si nezapomen vyjit nahoru po schodech a otevrit dvere a mas krasnou zkratku k prvnimu bonfiru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MasakTeritory takhle budes ve hre bloudit asi vickrat, nekdy se dokonce stane, ze "logicky" by jsi mel jit dal, ale pritom musis zpet a uplne jinam... takovych zakysu je tu spousta, ale na vse se da prijit, nebo zde poradime. A capra demon co ma klic od depths je peknej svinak, tak na nej opatrne ... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Magic cesta škáluje s Inteligencí, s Faith škáluje Divine/Occult cesta.

Obecně platí, že pokud nemáš moc vysoké staty, je lepší Fire/Lightning/Chaos (je potřeba 10 Humanity pro maximální efekt). Pokud už příslušné staty staty vysoké máš, je nejlepší Normal cesta na +15 a nějaké magické vylepšení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

level 60 jeste neni moc. na END musis jet kazdou postavu, bez toho se nehnes... DEX bych byt tebou udelal tak na 30 a END na 40 min, a potom zacal cpat veci do VIT a pripadne INT pokud chces hrat s magic vecma... (a nezapomen ze staty nad 50 uz nemaji prakticky vyznam... jen minimalni (napr u STR mam 58 a od 50 mi to pridalo jen 1 bod na utok obouruc)... kazdopadne bych asi spis zmenil katanu na lightning, nebo si zkus udelat jeste jednu katanu na lightning co ti bude vic vyhovovat (zabij toho zombie obchodnika v undead burgu ! pozor ne tu zenskou ve stokach do depths, ta je uzitecna, tu ne...) a zkus to.

btw co vubec dela takovej OCCULT nebo DIVINE - krom toho ze divine ma vetsi vliv na kostlivce...? me o prijde tyhle occult/magic/divine vylepseni trochu na nic ... nejak sem to nikdy nestudoval, ale mam demon great machete na +10 DIVINE a ze by to byl nejakej zazrak... hehe, ta sama zbran s FIRE +10 dela o polovinu vetsi skody . hm, nemluve o tom, ze fire ci ligh damage ke zbranim dela i to, ze nepritel straci rovnovahu pri utoku obouruc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rash: pokud mluvíš o zbraních, tak se myslí staty, na kterých záleží DMG. Tedy podle konkrétní zbraně STR, nebo DEX. Pokud mluvíme třeba o STR zbrani, tedy takové, která škáluje hlavně podle STR, je 20 dost málo, tam ze STR nedostaneš moc velký bonus. Zde je tedy lepší použít F/L/C upgrade, který sice neškáluje vůbec, ale má silný základ. Pokud naopak máš podobného statu dost (30+) je kepší Normal na 15. To samé platí pro DEX zbraně, jen je hlavní stat DEX.

Edit: Ano, každý kovář kove něco jiného, na minulé stránce (nebo tak) jsem postoval tabulku, kde je jasně vidět, co potřebuješ na upgrady a kdo kove příslušné cesty. Prostuduj si ji.

Magickým vylepšením se nemyslí vylepšení zbraně, ale příslušné kouzlo. Konkrétně se jedná o magie "Magic Weapon" a "Great Magic Weapon", "Crystal Magic Weapon" a Miracles "Darkmoon Blade" a "Sunlight Blade".

th0ca: teoreticky by měl Divine fungovat proti Undead a Occult proti živým tvorům. Platí to i pro PvP. Jestli to je pravda, nebo ne, kdo ví, dost se o tom pořád spekuluje. Ale víceméně všichni se shodnou, že F/L/C a ormal upgrady jsou lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu