Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls


.Den

Recommended Posts

Nanaki diky, myslel jsem si to taky . Sam radsi uprednostnuju tyhle zivelny upgrady nez nejaky radoby zazraky :)

Rash182 vseobecne plati, ze to cim se picha (LOL) a boda potrebuje spis DEX a vse cim se seka, a drti tak potrebuje zase STR. takze katany, savle, lehky mece, lehky ostepy vse je na DEX a naopak palice, tezky mece, velky macety, sekyry, velky halapartny a ostepy potrebujou STR.

A pokud chces dobry DEX mec, tak pomoci queelags duse a jakoukoliv katanou na +10 udelas CHAOS BLADE ... pozor neplest s chaos queelag swordem... pripadne s dusi ornsteinga a jakykoliv ostepu na +10 udelas dragon slayer spear ...

co naopak osobne povazuju za uplne nesmyslny veci jsou ty ruzny dragon zbrane... mam u svy STR postavy great dragon greatsword na +5, fyzicky damage by mel davat v tuhle chvily nejakych 640 dmg... davam s nim stezi 280 :( tyhle zbrane moc nepreferuju, to ze maj 30 kg a jsou pomaly nemluvim...:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Queelag sword uz sem si bohuzel udelal..dokonce na +4 takze tudy uz asi cesta nepovede. To ze jsou ruzny zbrane na STR a na DEX samozrejme vim, proto sem si chtel udelat nejakou slusnou katanu. A nahnat DEX o 3-4 bodiky nahoru uz by nemel byt problem. Ornsteinga sem zase asi zabil jako prvniho takze nevim jestli tu jeho dusi taky mam :D No jak se ted divam na ty lighting vylepseni tak to jde pouze na +5, zatimco fire jde na +10?

NANAKI: aha takze to je v podstate neco jako v Demons Souls to Enchant weapon? Akorat tady je to zastoupeny kouzlem takze cpat staty do INT jak pise th0ca? Pripadne kde se to pak ziskava?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pri druhy staci si udelas chaos blade... stejne v dark souls pri prvnim hrani neni mozny vsechno udelat tak jak clovek chce, vzhledem k docela nedostatku dusi... druhy kolo uz je o necem jinym na duse... :) jo u ornstainga zalezi zda zabijes jeho prvniho ci smougha, podle toho dostanes dusi, toho druhyho v rade uz ne. Light dava asi vetsi damage proto je jen +5 ve srovnani s fire +10 to je vzdy +/- stejny, ale osobne mam radsi light, protoze ma lepsi knockback obouruc utokem, ale mozna se mi to jen zda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NANAKI: aha takze to je v podstate neco jako v Demons Souls to Enchant weapon? Akorat tady je to zastoupeny kouzlem takze cpat staty do INT jak pise th0ca? Pripadne kde se to pak ziskava?

Ano, ten samý princip. Ale výsledné DMG se počítá trochu složitěji, zde je lepší se podívat se na Wiki. Stejně tak je tam napsáno, kde jednotlivá kouzla získat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakonec sem si udelal Iaito Lighting +3 a to zatim staci.. kdyz je potreba tak prepnu na Queelag Sword +4, pripadne luk. Jinak sem se konecne prekonal a zase sel do Londo Ruins, nachystal si nahradni spodni pradlo a smele do toho. Nakonec se mi povedlo otevrit branu a .... to by byl asi trochu spoiler..vsak vite co. Takze ted pujdu asi na kingy.. a vubec nemam poradne prozkoumany ten cely les. Taky sem jete nebyl v katakombach a v tom duke archive.. a taky jak se leze dolu z baziny v blightownu dolu tim stromem tak to se mi taky jeste nepodarilo. Kam byste doporucovali jit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakonec sem si udelal Iaito Lighting +3 a to zatim staci.. kdyz je potreba tak prepnu na Queelag Sword +4, pripadne luk. Jinak sem se konecne prekonal a zase sel do Londo Ruins, nachystal si nahradni spodni pradlo a smele do toho. Nakonec se mi povedlo otevrit branu a .... to by byl asi trochu spoiler..vsak vite co. Takze ted pujdu asi na kingy.. a vubec nemam poradne prozkoumany ten cely les. Taky sem jete nebyl v katakombach a v tom duke archive.. a taky jak se leze dolu z baziny v blightownu dolu tim stromem tak to se mi taky jeste nepodarilo. Kam byste doporucovali jit?

pokud nemas prozkoumany cely les, hlavne za tema zapecetenyma dverma, tak new londo ruins nebudes schopny dokoncit...

jak katakomby, resp po nich tomb of giants, tak dukes archives musis udelat, kvuli dusim z bossu... tak je to asi jedno :) kazdopadne doporucuju nejdriv asi ten strom v blighttownu... a pote to co je po nem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dobre zkusim jeste jednou ten strom ale jestli zase chytnu curse tak at si me tady nikdo nepreje! :D

no pockej, jestli jsi v new londo ruins otevrel tu velkou branu, tak si musel,

pokud jsi new londo ruins prohlizel poradne, narazit na prsten zvysujici ochranu proti prokleti ... pripadne na kouzelnika co tam je, a ten prodava kouzla na zruseni prokleti...

jde o to, ze ten strom a to po nem jsou hodne zajimavy levely, a clovek v nich dostane dost veci, pokud se snazi... :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nejaky prsten sem tam mozna sebral ale nezkoumal jsem to. I .... jsem potkal. Ale aji tak je to otrava..hlavne ja uz sem byl celkem hodne hluboko v tom stromu a furt se zdalo ze to bude pokracovat. Jinak dokoncit to nebudu moct jako ze se nedostanu k tem 4 kingum? Motyla uz sem zabil a tu cast za zapecetenyma dverma sem jen tak probehl nez sem se dostal k zebriku a k hydre ktera me samozrejme hned sejmula..ono se tam da jit jeste nekam jinam? Podle me to vypadalo jako ze vyjdu nekde u Valley of Drakes.. ze tam muzu blbnout nejak s ostatnima hracama taky vim. Jako priznavam ze sem nekdy slepej.

Jo a kdyz si Queelag Sword udelam na +5 tak dostanu za nej nejakou trofej? Nechce se mi podle me zbytecne vyhazovat 4 demon titanite. Nebo tim best weapon se mysli fakt vyrobit tu nejlepsi moznou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v tom stromu pokud ses dostal do casti kde byla prvni "podlaha" tak jsi byl tak neco za pulkou toho stromu.

to nevim, ja queelags sword nepouzivam, to bude muset zodpovedet nekdo jinej zda se za nej dostane chaos weapon trofej...

tak tahle hra ale stoji na tom, ze clovek musis prozkoumavat kazdou novou vec a kazdou oblast, tady to prave neni jak jinde, ze vynechas pul levelu a nic podstatnyho se nestane... to same ringy, obcas je nutne zmenit na jiny dle situace, aby to slo lepe... nekdy je nutne zmenit i obleceni a zbrane.

a ano podle toho co pises o tech lesich, tak za a) nebudes moci udelat ty 4 krale a za b) jsi neprozkoumal ani polovinu tech lesu za tema dverma... k hydre to totiz vede zas jinam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trofeje za zbraně jsou po dosažení maximálního upgradu v příslušné cestě. Nicméně, platí pro to pouze pro normální upgrade, žádné trofeje za upgrade speciálních zbraní nejsou.

Pouze je zde trofej za sesbírání speciálních zbraní, ale to se obejde bez upgradu, zbraň stačí vlastnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vcera me malem kleplo, lidi lol... prisel sem o 40 aktivnich humanit u postavy :( pomalu 14 dni zabijim ostatni hrace a vcelku se mi to dari, pripadne nikdy nebyl problem po mem zabiti si dojit zpet pro duse s humanitama a vcera spadla klec, jak se rika.. svoji vlastni hlouposti (namyslenosti, ze se mi jiz nemuze preci nic stat:D) sem pri PvP umrel, tak si jdu smele pro duse a blbej silver knight v anor londu udelal za sebou 4 vypady kopim (bezne delaj jen 3!!!), coz sem necekal a zhebnul sem.

20216414.jpg

ale optimismus ve me vytezi, uz mam totiz zase 2 humanity :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny,

též jsem propadl této neskutečné hře. Momentálně se chystám na pavoučnici chaos witchku v Blightown, včera mi nakopala řit a to klasicky když už si člověk říká stačí dát jednu-dvě rány a je to a on se stane pravý opak ;-).

Jsem asi lv38, uchiganata+7,štít s fire resist+2, black leather set +3 ( poison resist v blightownu ),haven a wolf ring, jedu dexteritu,str a 10bodu jsem dal do endurance a vitality, plus mám flame+15 a krásně to plápolá.

Mám několik dotazů, v PvP pokud Vás soupeř umele, ztracíte veškerou humanitu i duše ? Zatím pokud slavnostně získám humanitu a použiju jí na kindle, tak většinou do 2min mi přijde někdo nakopat a jsem zas hollow a holej :-).

Jaký je optimální level na druhý běh? Někde jsem četl, aby se človek zbytečně nepřelevloval, že jsou pak NG+ těžší díky většímu levelu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo tim je tahle hra typicka, ze cloveka ukoleba na pocitu vitezstvi a pak mu to da tezce sezrat, viz muj predchozi prispevek...

kdyz te nekdo pri pvp zabije , je to stejne jako kdyz zemres ve hre normalne, na zemi po tobe na tom miste kde si umrel, zustane zelenej chomout s dusema, po oziveni u bonfiru staci k nemu opet dojit a vzit ho a duse pripadne humanita, kterou mas spotrebovanou nahore v rohu za cislo, zustane... kdyz cestou k tomu umres, tak o to prijdes...

pises ze jedes char na dex a str a ze si endurance a vit dal jen 10 bodu? to je spatne. idealni je pokud chces jet char na dex, tak dat prave tak 15 dobu do str a pote ji nechat byt a cpat body do dex, a hlavne je nutne cpat body do endurance, protoze ta polozka ovlivnuje za 1) kolik toho muzes nest na sobe, za 2) jak rychle behas, za 3) kolik muzes udelat uderu nez se tvoje postava vycerpa ze neudela uz nic...

s prelevelovanim si nedelej starosti, prvni hru dokoncis tak na 90 levelu a ver mi, ze pro druhe kolo to neni porad nic moc :) a hlavne cim vyssi level tim drazsi levelup stoji, takze potom aby jsi postoupil o level vyse budes potrebovat takovych 80 000 - 100 000 dusi... (na mym 170 levelu potrebuju na 1levelup 260 000 dusi :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsem to špatně napsal, zatím jsem zvedl end a vit o 10 bodů, tj. mám je na 20, dex 20, str 18, přemýšlím o int aspoň na 15, abych si mohl přisvítit , víc je zatím znát upgrade zbraně než staty. Díky haven ringu mám slušnou nosnost, takže jsem celkem svižnej.

O tom sběru duší a humanity na první pokus vím, spíš mi nešlo do hlavy to PvP, takže když někoho sundáš dostaneš jeho aktuální duše a humanitu, ale on je zároveň též dostane zpět pokud doběhne zpátky a neumře znovu ? Viděl jsem nějáký videa jak borci lítají s xx miliony duší v PvP, tak sem si říkal celkem adrenalin o ně přijít, ale takhle je to jiná...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neni to presne tak, ze dostanes neci duse podle toho kolik jich ten dotycny taha s sebou, spis je to o tom na kolikatym levelu ten protivnik je, ta hra to nejak propocitava... a za zabiti invadera dostanes jednu humanity do rohu se ti pricte nahore... to same dostane protivnik kdyz zabije tebe, ale funguje je to jen vuci invaderum, ve hre je cast, kdy bud branis nebo utocis na neco a protihraci se ti tam pripojuji nebo ty k nim ... a tam se humanita nedostava, tam jsou jen duse .), takze idealni misto na levelup. Nechci ti spoilerovat, protoze na to misto dozajiste prijdes :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný, tak já už se trochu orientuji, včera jsem vypadnul z Blightownu, moc mě ta area nenadchla, jsem rád, že už jsem pryč a doufám, že se tam už nevrátím :-). Dokonce jsem byl navštívit jezero dole :-). Chvilku jsem pobíhal i v demon ruins, ale tam to asi opravdu ještě pro mne není. Asi tuším co myslíš, teď je otázka jestli draci nebo zálesáci pro pvp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli si uz u Capra Demona tak bys snad mohl vedet ze heal lahvicky se nekupuji ale naplni se ti vzdycky u bonfiru. No zaprve predpokladam ze mas otevrenou tu zkratku o ktere pisu tusim na minule strance. A za druhe si na wiki poradne nastuduj bonfire. Nebudu te napinat..spapej 2x humanitu, bez k ohni a dej reverse hollowing, tim se dostanes do human formy takze budes i moct privolat ostatni hrace na pomoc. A pak dej Kindle..tim se ti zvysi pocet lahvi, ktere u ohne dostanes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu