Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls


.Den

Recommended Posts

jj, v prvni hre mas normalne vzdy jen 5 lahvicek... kindlenim je muzes rozsirit na 10, a pozdeji ve hre az na 15 a v NG+ na 20, ale stoji to vzdy humanitu, obcas se ti stane, ze kdyz si okolo nejakyho bonfiru, tak vidis, ze se ti najednou 1 lahev prida z niceho nic, je to vzdy, kdyz nejaky jiny hrac u toho bonfiru, u kteryho se zrovna nekde v blizkosti nachazis, kindli... hra te tim odmeni prave 1 lahvi navic :)

a na Capra demona staci mit stit se 100% fyzickym vykrytim, prvni utok od toho psa co je u nej vykrejt, potom udelat kotoul aby ses vyhnul seknuti Capry a pak tam vzadu nahoru po schodech a pak uz se to ukocirovat da... a nebo s neci pomoci, to je druha moznost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

To muzes az projdes Anor Londo..takze nejdriv Sens Fortress..takze nejdriv oba zvony :D. Jinak kdyz uz sme u toho warpovani tak muzu nejak ovlivnit ke kterym bonfirum se muzu presunout? Rozhorel jsem jich uz dost ale mam jich na vyber porad asi 6 a z toho sou jeste dva v tom Londu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nijak, je mozny se warpovat jen k nejakym, v anor londu jsou dokonce 3, ale nekde, kde by bylo potreba neni ani jeden... :(

btw neprisel nekdo, nebo nevidel nekdo podle ceho se pocita pocet dusi, ktere padnou z porazeneho PvP ??? Docela by me to zajimalo jak tohle hra pocita... jelikoz mi pada pri PvP prubezne nejakych 50 000 dusi z protivnika, ale jednou mi padlo pres 600 000 a dokonce jednou pres 800 000 dusi z porazeneho invadera!!!!!!! Tak by me zajimalo kolik tak pada ze me, treba, zda to jde nejak spocitat. Nanaki, headhot nevite???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Warpovat se dá pouze k vybraným BF. Zde je seznam:

Duše: zkus tenhle calculator: http://sites.google.com/site/darksoulstats/dark-souls-calculators/mini-calcs

Obecně ale platí, že záleží na levelu a zda jsi byl obránce, nebo útočník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

zdravim, nevi nekdo pls jak se mam pripojit ke covenantu warrior of sunlight? u astory jsem uz byl, ale k pripojeni se mi nic nerekne... nemam mit nejakou vec pro nej? ci mam mit nejakej stat na urcitym levelu? toho cervenyho draka jsem nezabil, podbehl jsem ho :) neni to treba tim? jedu asi uz ng++ a nemel jsem na nej :) diky moc za pripadnou odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bylo by hezky kdyby to bylo implementovany do puvodniho sveta (mist na novy "vchod" nebo cesta k novym castem je tam hodne...), s tim, ze by hra nastavila staty dle aktualniho levelu. Ale obavam se ze to bude spis jen jako nova polozka v main menu a ze to bude takova "mini hra". Ale uvidime co reknou nadchazejici infa.

edit, ted sem koukal na druhy trailer z prepare to die edice a vypada to, ze by to mohlo navazovat na puvodni svet v darkwood basin lokaci za tou hydrou dole, nejaky portal? A nebo za Sifem ? Tak to by bylo good tam, jen by tam meli udelat warp k bonfiru nejakymu blizkymu aspon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj do lordvesselu potrebujes 4 duse z nita, seatha, four kings a bed of chaos. Tim otevres vrata na Gwyna, nicmene doporucuju nezabijet kovare, protoze se da dobre farmit slabsy na poslednich black knightech a da se ledacos vylepsit dobre... Kazdopadne potom az budes uplne ready tak zas nezapomen na vsechny kovare, padaj z nich dobry veci :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Melo by to jit vrati zpatky u prislusneho kovare u ktereho sis ty zbrane upgradoval..ale ostatni zde asi budou vedet vic. Jinak sem to vcera omylem dohral..finalni boss teda mohl byt o neco lepsi a napaditejsi..konec taky delsi nez 20 sekund. Ale asi new game + jeste dam a zkusim tu platinu udelat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam zkusenosti s vracenim upgradovane zbrane, ze to vezme vsechny shardy a slabse na ni pouzite a nevrati je to. Ale pravda, ze sem to moc nestudoval, je mozne neco jineho...

jj NG+ se urco vyplati, hned se ta hra hraje lepe diky vetsimu mnozstvi dusi, dobre se upgraduje a nakupuje a tak... a dalsi hra je jeste lepsi a idealni ale to jet spis uz jen na PvP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

a nebo z perlorodek padaj veci na zruseni cursed.

btw nevi nekdo jakej presnej seznam zbrani je potreba pro trofej Knights Honour ??? Na youtube jsou videa, kde typci maj uplne vsechny zbane ze hry, ale nemyslim si, ze jsou uplne vsechny potreba, kdyz trofej rika all rare weapons. Zatim mam vsechny zbrane a veci co se delaj pomoci dusi bossu, potom nejaky rare dropy, jeste mi chybi mec ze seatha, nejak se mi nedari ho z nej vykutat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu