Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls


.Den

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak pro všechny už se na youtube objevilo první Let's play ;)

prvni? Ja tu prakticky pred tydnem postoval video jak se dostat do obsahu DLC, a prakticky v ten den i EpicNameBro zverejnil video o Artorisovi, bo jak se ten pazmekt (finalni boss) jmenuje, souboj s nim, a take se vsema Bossama DLC, takze cesi opet dost pozadu :)) kazdopadne jestli to video bude slouzit jako takovej tutorial a navod na svet Dark Souls, tak proc ne, at v tom pokracujou. Jestli to tedy ma nejaky vyznam v soucasne dobe.

edit: dost me pobavila otazka od uploadera toho videa, nevim zda je to i ten kdo to video delal, ale "Díky za odezvu, jen bych se chtěl zeptat jak budu moct sundávat brnění, normálně v menu jak vybírám zbraně atd. ?".

Od nekoho kdo chce delat how to video???? (pokud je to tedy opravdu tvurce...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ceske letsplaye, nevim na co, ty anglicky jsou uplne v pohode, napr jak sem zminoval epicnamebro ma na youtube novy lets playe z PTD edice, hraje to na pc (jak jinak), ale je luxusni jak je to uz ostrilenej bijec v DS, jak to probiha prakticky v prstem v nose, a ty komentare u tech videii od newbies :) :) :)

btw nema nekdo navod, tip, trik, jak porazit na, myslim ze sem v NG++++ (dlouho sem nehral uz nevim presne) Four Kings ! Ty jelita se po sobe respawnujou priblizne kazdych 20 vterin, takze behem minuty tam mate vsechny 4. A nelze v abyssu pouzit Iron Flesh, ani green blossom (takze je nutne mit grass crest shield jenze ten zas nema 100% fyzicky damage redukci, takze jedna vetsi rana od Kinga a pul zivotu v haji a cela stamina v haji :((, a ring na staminu nejde vzit protoze zas musi byt ninja ring na flipy + tim ze 1 prsten musi byt obsazeny abyss ringem, je to znacne obtizne :( dost obtizne, pro me skoro nemozne uz :( at bez brneni nebo jako tank, impossibru. Vsechny dosavadni strategie co sem pouzival uz nejdou pouzit :(, tak kdyby nekdo mel nejaky tip, sem s tim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ve vyssich + ng je problem v tom,ze jak prestanes hrat,tak vypadnes z toho kolotece,pomalejsi reakce a je vse v haji. Vyhodne uz je mit lvl 400-500+,ale asi nejvic je potreba mit platinu trofej,protoze to mas vsechny zbrane a armory,ktere muzes vylepsit na pozadovane staty na tento souboj. Nejlepe by bylo hrat ve 4 hracich,ale vetsina hracu mam max lvl.

Ja jsem tedka zacal DS na pc, a jedina vec co mi tam vadi,je kamera. Jinak je vse naprostem v poradku,ale asi se zde nebudu pokouset o new game+ ci vice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj to mas pravdu, ty reakce jsou fakt ted sileny, kolikrat i zapomenu udelat nejakou akci, atp. Musim se do toho zas dostat, pak to pujde, snad:D...

prave chci tuhle hru udelat uz konecne platinu (pred DLC), chybi mi 1 zbran do knights honour (seathum mec z jeho ocasu, nedari se mi najit ten spravnej, nebo nevim, takze to porad zkousim a nechavam se od nej poslat opakovane do kopru). A pak jeste all magic a all miracles, ale to jedu s druhyma 2 postavama a mam to za par.

Tuhle postavu co mam nejdal mam na 218 lvl, a je silenost, ze na 1 lvl potrebuju pres 350k dusi, po odstraneni glitche s dusema to nejde tak rychle (ja sem teda hru ani s moznosti glitche nehral), a tak chci dotahnout aspon pred Gwyna a pockat zda novy obsah nepujde rozehrat na NG+++++ s touhle postavou, hrat znova uplne od zacatku se mi to uz jaksi nechce.

btw jak je v PTD reseny PvP ? Stejne nebo je tam nejaka moznost vyberu, planovani, domluvy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj to mas pravdu, ty reakce jsou fakt ted sileny, kolikrat i zapomenu udelat nejakou akci, atp. Musim se do toho zas dostat, pak to pujde, snad:D...

prave chci tuhle hru udelat uz konecne platinu (pred DLC), chybi mi 1 zbran do knights honour (seathum mec z jeho ocasu, nedari se mi najit ten spravnej, nebo nevim, takze to porad zkousim a nechavam se od nej poslat opakovane do kopru). A pak jeste all magic a all miracles, ale to jedu s druhyma 2 postavama a mam to za par.

Tuhle postavu co mam nejdal mam na 218 lvl, a je silenost, ze na 1 lvl potrebuju pres 350k dusi, po odstraneni glitche s dusema to nejde tak rychle (ja sem teda hru ani s moznosti glitche nehral), a tak chci dotahnout aspon pred Gwyna a pockat zda novy obsah nepujde rozehrat na NG+++++ s touhle postavou, hrat znova uplne od zacatku se mi to uz jaksi nechce.

btw jak je v PTD reseny PvP ? Stejne nebo je tam nejaka moznost vyberu, planovani, domluvy?

tak s glitchem udelat max lvl trva cca 3 hodiny drzeni X buttons nuda.Tak lvl jde stale udelat,staci odinstalovat patche a spustit online a je to,ale neni nutne.

DS na pc je konverze xboxu a to totalne. Jsem mel zasek hned na zacatku,kdy jsem mel sebrat predmet a nevedel jsem,co ktery buttons znamena na klavesnici,kdyz se ti obevi napovede v podobe xbox ovladaci a tim padem je zodpovezena tvoje otazka.Ne je to reklamni nesmysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, musis byt živý (Human forma). Takze nejdriv pouzijes jednu Humanity co mas v inventari..vedle zivota a staminy se ti v tom malym kruhu objevi 1 misto nula..takze mas jednu humanitu. No a pak uz si jenom sednes k tomu ohni, kde sedi Solaire a das reverse hollowing. Tim se jakoby ozivis a muzes vyvolavat ostatni.. chvilku tam stuj na zemi se zacnou objevovat vyvolavaci znameni ostatnich hracu. Zrovna tam jich vzdycky byva dost takze by nemel byt problem na nekoho narazit. Vyvolej si takhle dva a mas z 90% vyhrano

Nebo pockej.. Kostel jako myslis Undead Burg nebo Anor Londo? To si teprve u tech Gargoyl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen bych doplnil. "přímá humanita", tedy ta, co je jako číslo v malém kruhu se dá získávat i zabíjením potvor, pokud boss v oblasti je živý. Šetří to humanitu předmětovou.

Reverse hollowing se dá použít u každého aktivního Bonfire, není to nijak omezeno. Jen pozor, pokud jsi v human formě, můžou ti do hry lézt invadeři a bohužel, zrovna zde na začátku hry je dost twinků.

Edit: tak ne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o tom je cela hra, proto je dobry vyvolavat spojence jen kdyz uz fakt nevis jak na bosse nebo tak... kdyz si je vyvolas pokazdy, tak prijdes o ten pravej zazitek. Btw nezapomen, ze tahle hra neni jen o tom mit mec, sekyru... a stit. Mas moznost pouzit pyro rukavici s kouzlem Power Within, ktery najdes u ty sasanky v Blighttownu. Tohle kouzlo umi delat divy :) a nepotrebujes na nej zadny staty, staci mit jen pyro rukavici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz si nekoho privolas na pomoc tak to snad ani nejde nedat

no to snad ne, hnedka disk rozslapat. Ten souboj patri mezi nejlehci ve hre, jen se musis rozhodnout do koho budes davat vetsinu dmg. Na tento souboj ti postaci v pohode obyc pyro. Souboj cca na 1-2 minuty. Pokud nedas tyto,tak myslim,ze nema smysl dale pokracovat.

o tom je cela hra, proto je dobry vyvolavat spojence jen kdyz uz fakt nevis jak na bosse nebo tak... kdyz si je vyvolas pokazdy, tak prijdes o ten pravej zazitek. Btw nezapomen, ze tahle hra neni jen o tom mit mec, sekyru... a stit. Mas moznost pouzit pyro rukavici s kouzlem Power Within, ktery najdes u ty sasanky v Blighttownu. Tohle kouzlo umi delat divy icon_smile.gif a nepotrebujes na nej zadny staty, staci mit jen pyro rukavici.

ta hra o tom opravdu neni, privolavat si pomoc, je pouze pro slecinky. Chce si to pekne projit sam,aby clovek chytnul skill,az te navstivi pvp hrac, u toho souboje nebudes mit pomocniky. Zadny boss se nevyrovna dobre naskillenemu hraci.

Sry za trochu utecne prispevky, musim brat v potaz,ze nekdo je dobry hrac ve fps,strategiich a jinych v techto hrach

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bych zas netvrdil. Jen bude muset zamakat. No, ale Nito ci Four Kings ho proverej uplne no... Ale spis bude muset premyslet o zmene taktiky a zmene rozdelovani bodu do dovednosti.

tak u Nita je to jasne,tak si ani nevrzne. S tim mam velke problemy,protoze se neda automaticky zamerit, je tezky boj. Four King je o nacasovani, v dalsich ng+,++ so hard. No bude muset farmit a vylevelit si staty co bude potreba,nevim co hraje melee ci maga.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na Nita se mi vzdycky osvedcilo jet tank, pomoci iron fleshe, atp. Nikdy se mi nepodarilo zabit ho v ninja stavu. Kvuli tem jeho pazmektum tam. Ale s Four Kings bojuju porad zas ja. Skoda, ze nikdo pred nima nema znak, krom ty blby carodky co neuhraje ani prd.. Konecne sem vykutal mec ze Seatha, takze Knight honor je doma. Ted jeste shanim blue slabs, protoze sem koukal, ze mi jeste chybi enhanced weapon trofej. Ale nemuzu ho nikde najit. Z nejakyho vidka sem vypozoroval ze jedina moznost je asi postrilet ty blby megavazky v crystal caves.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu