Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls


.Den

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já jsem sbíral humanity v Duke Archives, bonfire ve vězění, seběhne se dolů po schodech, pozabíjí cca 8 těch vodních příšer co hlídali toho mága a vždy minimálně dve humanity vypadnou (s prstýnkem co boostuje item find).Dá se opakovat do zblbnutí :-).

edit: reagoval sem na Th0ca příspěvek, ale ňák se to nequotlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevite proc mi nejde opravit Balder Shield vylepseni na max? pred tim mi normalne sel a ted ne

hm asi nejakej bug, doporucuju stit zahodit a pouzivat jinej :) co vubec Balder stit umi, ze ho pouzivas? Jaky ma staty?

Ja o vikendu zas v catacombach v jedny casti "vypadl" z mapy a 10 vterin sem porad padal do sedyho niceho, pak sem spadl, zil :D a dalsich cca 5 vterin behal v sedym nicem nez mi to napsalo you died :D

jo a mam platinu :D konecne

maxakapsa, tak to se divim, ze ti padali humanity, ja to zkousel taky a teda i s prstenem na podporu dropu, mi z nich padaly tak 3 humanity za 3 znovurespawny. Ta voda pred Nitem ma vyhodu, ze tam muzes behat klidne hodinu v kuse, aniz bys musel behat na respawn k bonfiru. Ale jinak humanitu jde farmit i tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pravda ze ten konec nic moc no, ani boss nic moc. Ale ted jestli pojedes NG+ doporucuju si hru trochu vic "uzit". Uz za vsechno bude vic dusi, takze se da dobre upgradovat, clovek si vybira co chce a co ne. A idealni je, chodit v human forme kvuli PvP nebo rovnou koupit od Andreho pecet na odemceni Gardens a tam travit cas pri PvP. Ja tim zabil asi 200hodin. Jo a jeste jedna perlicka, Dark Souls lze ukoncit 2ma zpusobama. Nevim jakej si volil ted ty, tak pak zkus druhej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gwynova duse je na to ze bud z ni a jakejkoliv straight sword na +10 udelas greatlord greatsword. Bohuzel sam sem od toho cekal mnohem vetsi staty :( Ci jeho dusi, kdyz ses v covenantu warrior of sunlight +1 vymenis za sunlight spear, nutny pro ziskani trofeje... , ci ji muzes skonzumovat pro duse a nebo prodat Frampovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim, ze musis mit 25 faith na vstup do covenantu. Ale 50 na pouziti toho sunlight spearu.

female jsou in :) ja mam dark souls rozehrany 3 postavy za female a jednu za male. Dej vedet zda te demons souls bude bavit, ja ho zkusil az po dlouhem hrani dark souls a vubec me to nechytlo. Nebavilo me to, mozna tomu jeste nekdy dam sanci, ale tezko rict. Pro me je demons souls horsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu