Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls


.Den

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Videl sem video jak mu ten ocas borec usekl na jednu ranu s Kalamity ringem

ja jsem videl desitky videi, dokonce jsem za nim stal pul souboje,ale ne a ne ten spravny ocas hodit. Na pc se mi to podarilo (nevim jestli je konzoli a frame) ale na ps3 ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si zas o vikendu nafarmil 30 demon titanite shardu z toho pazmekta co hlida propojeni mezi demon ruins a lost izalith. Je docela tezkej a odolnejsi jak jiny demon titaniti, ale ma nastesti svoji slabinu a tou je ohen :), ale porad sem neudelal kalameeta, protoze chci jeho ocas, a to je snad nemozny. Z asi 12ti ruznych utoku pouze pri dvou dava ocas na zem, coz se deje asi jednou za 8 minut, takze po nejakych 25 minutach sem mu vzal nejakych 800hp, coz je asi 1/4 jeho hp, a porad ocas nikde :(

ocas mam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem si po prvnim dohrani dark souls s dlc rekl ze si dam chvili oraz a zkusim, resp dam opet sanci Demons souls. Ted sem to pojal trochu s vaznosti, mrknul na net, co jaka vec znamena atp... a musim tedy rict, ze kdyz tomu clovek neco da, tak to neni zas tak spatne, jak sem to tu vzdy hanil :D Sice se doted nevyznam v rozdilech mezi kamenama, jakej je na co, tady je to takovy dost divoky a celkove je to takovy mi prijde neprehledny, staty, menu atp. Ale jinak dobry no. Ale je to nejak moc easy oproti Dark Souls. Postavu mam asi na 34levelu, nosim jedny rytirsky gatky, pak nejakou kouzelnickou kosili a rukavice, v ruce mam enhanced falchion +1 a stit a s timhle sem usekal zatim bossy, armor spidera, flamelukera, leechmongera, phalaxe, tower knighta. Zatim sem nic nevylepsil, STR mam na 21, END na 25, VIT asi na 18 a FAITH na 22 nebo tak nejak, a vseho vsudy sem umrel asi 8x z toho tak 4x blostma typu zkusim skocit co to udela :D.

No jeste se nejak zoriientovat v tech upgradech, a vecech celkove, hlavne upgrady z dusi bossu atp a dojedu to snad i dokonce. Ted sem v Fools idol ? Tower city nebo tak nejak, je to warp uplne uprostred poschodech v nexusu, tam je to silena motanice vezensky cely ci co to je :D je tam takovej ten strileci stroj a ty kouzelnici co po cloveku hodej ten statickej vyboj, to jsou zmetci no. Jsou tam 2 npc zavreny, zatim sem neprisel na zpusob jak je osvobodit, jsou dulezity?

Upraveno uživatelem th0ca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem si po prvnim dohrani dark souls s dlc rekl ze si dam chvili oraz a zkusim, resp dam opet sanci Demons souls. Ted sem to pojal trochu s vaznosti, mrknul na net, co jaka vec znamena atp... a musim tedy rict, ze kdyz tomu clovek neco da, tak to neni zas tak spatne, jak sem to tu vzdy hanil :D Sice se doted nevyznam v rozdilech mezi kamenama, jakej je na co, tady je to takovy dost divoky a celkove je to takovy mi prijde neprehledny, staty, menu atp. Ale jinak dobry no. Ale je to nejak moc easy oproti Dark Souls. Postavu mam asi na 34levelu, nosim jedny rytirsky gatky, pak nejakou kouzelnickou kosili a rukavice, v ruce mam enhanced falchion +1 a stit a s timhle sem usekal zatim bossy, armor spidera, flamelukera, leechmongera, phalaxe, tower knighta. Zatim sem nic nevylepsil, STR mam na 21, END na 25, VIT asi na 18 a FAITH na 22 nebo tak nejak, a vseho vsudy sem umrel asi 8x z toho tak 4x blostma typu zkusim skocit co to udela :D.

No jeste se nejak zoriientovat v tech upgradech, a vecech celkove, hlavne upgrady z dusi bossu atp a dojedu to snad i dokonce. Ted sem v Fools idol ? Tower city nebo tak nejak, je to warp uplne uprostred poschodech v nexusu, tam je to silena motanice vezensky cely ci co to je :D je tam takovej ten strileci stroj a ty kouzelnici co po cloveku hodej ten statickej vyboj, to jsou zmetci no. Jsou tam 2 npc zavreny, zatim sem neprisel na zpusob jak je osvobodit, jsou dulezity?

prvni npc co je zamcena a je vedle ni takova cerna dira (proste nejaka magie), tak bez ni se nenaucis specialni spelly z demons dusi, druha postava, je dulezita pouze na specialni zbran,co drzi ruce. obe dve jdou vysvobodit. Ta druhe s tou holi, je pak v pure blacku jako mini boss black phantom, zabit ho neni nejak zvlast lehky. Az budes bojovat s Idol ,tak nezapomen si nejdrive vzit predmet za katedrou,protoze kdyz ji zabijes, tak uz pak nejde vzit,protoze te vzdycky odnesou chrlici.

Ohledne obtiznosti: vis proc je lehka, protoze cim vic zabijis monster,tim se svet stava lepsi, stava se z nej white world tendency, a ve svetech jsou nektere predmety co jdou ziskat pouze kdyz ziskas pure white tendency. Samozrejme staci,aby sis dal zivou formu a parkrat zemrel,tak se svet stava temnejsi a tim padam tezsi

white = low hp,low resist,low dmg

black = highest hp, hightest resist,extremly dmg from black phantom, black special monsters, high dmg from normal monster.

Jestli jeste neco potrebujes vedet,zeptej se, hru jsem dokoncil tolikrat,ze uz mne nic neprekvapi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové, konečně jsem se dokopal k tomu, abych tuhle HC gamesu taky okusil. No, hrál jsem to zatím jen chvíli. Tak cca 3 hodinky, což je zatím nic, ale pomalu se rozkoukávám. Pořád jsem ve firelink, a snad to i začínám chápat. Nápis "YOU DIED" už jsem viděl asi 20x, ale to mě neodradí :) Problém je, že teď nemám připojení k netu, tak mi nepomůžou vzkazy ostatních. To by mi hru asi docela usnadnilo. . .

So brace yourselves, lama questions coming :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové, konečně jsem se dokopal k tomu, abych tuhle HC gamesu taky okusil. No, hrál jsem to zatím jen chvíli. Tak cca 3 hodinky, což je zatím nic, ale pomalu se rozkoukávám. Pořád jsem ve firelink, a snad to i začínám chápat. Nápis "YOU DIED" už jsem viděl asi 20x, ale to mě neodradí :) Problém je, že teď nemám připojení k netu, tak mi nepomůžou vzkazy ostatních. To by mi hru asi docela usnadnilo. . .

So brace yourselves, lama questions coming :D

no ty vzkazy od ostatnich jsou vetsinou fake,malokdy pomuzou. Taky jsem se nachytal,na tady skoc dolu, je tam poklad:D byla tam propast pouze:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo ty vzkazy jsou dobrej vtip obcas... ja nalitl na jeden co si pamatuju dodnes, pred Andreem bylo "Try kicking" ... tak sem si rekl, no co za to nic nedam :D A jak me Andree prohanel pomalu po celym Undead Parishi. Pak me to stalo 60000 dusi jako odpustek... za*rana cirkev :P

prvni npc co je zamcena a je vedle ni takova cerna dira (proste nejaka magie), tak bez ni se nenaucis specialni spelly z demons dusi, druha postava, je dulezita pouze na specialni zbran,co drzi ruce. obe dve jdou vysvobodit. Ta druhe s tou holi, je pak v pure blacku jako mini boss black phantom, zabit ho neni nejak zvlast lehky. Az budes bojovat s Idol ,tak nezapomen si nejdrive vzit predmet za katedrou,protoze kdyz ji zabijes, tak uz pak nejde vzit,protoze te vzdycky odnesou chrlici.

Ohledne obtiznosti: vis proc je lehka, protoze cim vic zabijis monster,tim se svet stava lepsi, stava se z nej white world tendency, a ve svetech jsou nektere predmety co jdou ziskat pouze kdyz ziskas pure white tendency. Samozrejme staci,aby sis dal zivou formu a parkrat zemrel,tak se svet stava temnejsi a tim padam tezsi

white = low hp,low resist,low dmg

black = highest hp, hightest resist,extremly dmg from black phantom, black special monsters, high dmg from normal monster.

Jestli jeste neco potrebujes vedet,zeptej se, hru jsem dokoncil tolikrat,ze uz mne nic neprekvapi.

JJ na to sem prisel, ze nejaky veci ci NPC se objevi pokud je clovek v pure WT a nebo v human ci naopak v soul forme... Ale trochu me prekvapuje, ze cim je clovek uspesnejsi tim je hra lehci, cekal bych to spis naopak. Kazdopadne ta jednoduchost neni jen v tomhle. Proste cela ta hra je lehci, ted sem si udelal great sword +4 dragon, nejakych 215dmg + 215 fire dmg, pri parry ci backstabbu kolem 600dmg ... je sice pomalej, dost vazi, ale bezni enemies ve 3 skupina na 1-2 rany. A Lyzardi s R2 utokem na 2 rany, coz je velky plus, protoze je sileny jak clovek do nich musi sekat jak blazen...

Nicmene co sem si vsiml, tak jsou asi uspesnejsi zbrane s magic damage.

Ale je to trochu nuda (to jsou nejaky levely i v Dark Souls), nastesti jen levely, kde nepada tolik dusi z enemies, naopak levely kde pada vic (4-2 napr) je zabava chodit vickrat za sebou, clovek level projde 3x-5x a ma 100 000 dusi. Toho se v Dark Souls clovek dockal az v NG+. Na druhou stranu tam upgrady atp stoji dost dusi, takze to clovek rozumne vyuziva na tohle, nez to cpat do bodu statu.

No bossove jsou fakt smesne lehky, vcera sem pridal dalsi 3 + Dragon Goda. Postava na 55 levelu. A typuju ze uz sem vic jak za polovinou, mozna uz za 3/4.

Tak se aspon tesim do NG+, to by to mohla byt trochu vic vyzva...

Na jednu stranu me to chytlo a bavi me to v jistym smyslu vic jak Dark Souls, resp nejaky veci tam jsou dle meho lepsi. Napr. behani je rychlejsi, kdyz ma clovek lehkou postavu, tak to dobre odsejpa to behani po mapach to je dobry... Ale dost veci je tam horsich...

Upraveno uživatelem th0ca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dragon god byl super fight, kdyz jsem ho sel poprve,nez jsem se dostal ke kusim, tam je zrovna white tendency uber mec a ring. Jinak bossove nejsou tezky, kdyz uz jsi zvykly z dark souls. Jinak asi co nejvic nesnasim,je chozeni v 4-2 k bossovi,castlo jsem udelal kotoul a zabil jsem se sam,kdyz jsem spadnul do rokle. Jinak 4-2 samozrejme zabijenim reaper je faster leveling. JInak zrovna zde jsou tajne dvere, seknes do zdi a objevi se ti chodba,kde ceka oblibeny phantom s red eye a dvemi katanami. Jinak nez pujdes do ng+, urcite si vsude udelej WPBT,aby jsi mohl ziskat nejlepsi zbrane z black npc phantomu + tam jsou specialni monstra. Takze uz ti to neprijde tak lehoucke a v ng+ na pure black,je to blazinec. Casto jsem byl v human forme a bojoval s nimi a casto prisel pvp hrac a phantom ho zabil:D

v 1-4 main boss ubira souls lvl,takze tam lze pripadne downgrade,kdyz jsi se ukliknul a dal jine staty. Ja se musim doma mrknout, jestli mam nejakou postavu tveho lvl,pripadne pomuzu.

Upraveno uživatelem headhot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Demon's Souls>>> Tak sem zkusil vcera pure black v 4-2 a 1-3 a 1-4, 5-2 a musim teda rict, ze to je potom jiny kafe uz no :) Konecne trochu hardcore, v tomhle stavu bych rekl ze je to urco tezsi jak dark souls. Ale je dost naprd ze aby se clovek dostal do pure black tak se musi v kazdym levelu nechat nekolikrat dobrovolne zabit ze to neni reseny kamenama. Taky sem si vcera farmil duse a klasika, 160000 dusi a hnup 2x chcipl, protoze samozrejme frajer... achjo :P

4-2 boss taky docela tezkej, byl sem u nej jen jednou, ale asi jen 15 vterin, ma pohyby jako Artoritas, a udelal velkej kotoul obouruc mecem do me za letu sekl sebral veskerou staminu, polovinu zivota a nez sem se zvedl druhou ranou me dodelal. Tak sem ho zatim nechal. Sel sem do 1-2 tam zabil red dragona, pak v 1-4 zkusil zabit blue dragona, ale jelikoz sem v 1-3 neosvobodil NPC, protoze sem nevzal klic od starosty (zabil sem ho, umrel sem a uz tam nebyl :(), tak mi v 1-4 nemohli pomoct s drakem, takze sem ho ulukoval jen v prvni casti polovinu zivota, pak uz se nedal :( no a nakonci samozrejme phantom pred bossem a spadl mi z lavky dolu :( achjo, ten mel zrovna takovej peknej stit a mec :( to moc neporesili...

Takze vcera sem toho moc nenahral, vycistil sem 1-1 akorad, bojoval s tim Kingem tam nahore za cervenym kostlivcem (jako dobrej HC, bezne davat obouruc kolem 400dmg a najednou u nej jen 50 a pri parry 75 :D:D a on naopak jednou ranou vezme prakticky celej zivot, coz bylo nejakych 940HP..., dostal od nej mec, pak sem zkousel 5-2, to sem se chtel zeptat je tam nekde prsten na moznost rollu v tech bazinach? Ty velky pazmekti s palicema v ty druhy strane tech bazin, tam jsou po 3 a to se neda, protoze davaj damage i pres stit :(

Upraveno uživatelem th0ca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v bazinach se nedelaji kotouly je to logicke, je to jedovata voda,takze kotoul znamena 33% sanci na otraveni, vyplati se spell cure mit furt aktivni. Do svete 5 se chodi jak do posledniho a nejlepe s maximalni resist na poison. Tento svet patri mezi nejtezsi a black je to kua narez boj s black phantomem, jsou tam 2 a jeste tam jsou jako bonus red giant depraved (ten obrovsky s kyjem). Podle mne nejtezsi monstra ve hre. Samozrejme v blacku jejich tam 3x tolik:)

jinak v 1-4 mam v navodu,dat si pozor aby Ostrava naspadnul dolu,jinak neziskas zbroj.

Jinak pokud se ti zda PBWT tezka,tak uvidis na ng+

Velika rada do budoucna, az se rozhodnes dokoncit hru, nech si udelat grey tendency na ng+, jit do svetu,kde mas jen pbwt bylo hardcore

Pokud ziskas u vsech svetu PWBT mel by se v nexusu objevit mephistofeles a dat ti specialni ukoly zabit npc. A posledni vec, pokud hrajes online, tak kdyz ve svete udelas PBWT a pak odejdes do nexusu,svet se stane vzdy grey,proto se doporucuje hrat DeS offline. A na ng+ uz byt online.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

headhot, jak zabiju idols fool? Zabiju ji ozve se nejakej chlapskej hlas, rekne mi ze neznam tenhle svet, ze se znovu objevi nebo ze je ona vecna, nenapise mi to demon slayed, jen porad sviti mlha projdu ven pak zpet a je tam zase ona... uz asi 8x... zafny duse z ni,nic. Porad dokola to same... nevis?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

headhot, jak zabiju idols fool? Zabiju ji ozve se nejakej chlapskej hlas, rekne mi ze neznam tenhle svet, ze se znovu objevi nebo ze je ona vecna, nenapise mi to demon slayed, jen porad sviti mlha projdu ven pak zpet a je tam zase ona... uz asi 8x... zafny duse z ni,nic. Porad dokola to same... nevis?

nahore sedi borec,takovej dedek a vedle nej jsou klice, tak toho zab jinak ji nikdy nezabijes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ten mrzak co skemra ze nechce zadny potize? Aha, diky. Jdu si pro nej

Edit: Je Yurt nejak dulezitej? Nebo udela neco zasadniho? At uz negativne???

yurt ma vliv pouze na trophy, ja ho vzdycky ihned zabiju,protoze ma vyzbroj dulezitou na trophy. Samozrejme kdyz ho nezabijes,tak na konci dostanes ukol od mephistophela ho zabit. (je lepsi ho zabit ihned, pekne obejit a bodnout ho zezadu a pak na nej hodit poison cloud a je to)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave mi bylo jasny, ze Yurt je neco jako Lautrec. To sem tak nejak poznal hned, podle toho jeho zahnutyho mece a taky styl jakym mluvil. Tak ja ho dneska poslu z nexusu do riti :) jo btw, ve 4-2 si rikal headhot ze tam jsou tajny dvere nekam? Nebo si myslel tu propast jak tam cloveka skopne Hyena ? Tam dole byl phantom, ale byl sem ve white, takze dal jen nejakej kamen a jinak nic :( pak je tam na kusu kamenu makoko nebo tak nejak, ale nejde vzit, prej musim byt v pure white, ale to se nejak nechce preklopit .

Jinak vcera udelano 1-4 (konecne zajimavej boss) a 3-3 talze 1,2,3 komplet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ve 4.2 jak spadnes k Reaperovi tak na levo (celem k nemu) jsou schody a v mezipúatre kdyz seknes do zdi se otevre pruchod schody smerem dolu a tam je doublekatana ninja docela hustej, ale da se. jen se s nim nesmis potkat na tech schodech. Venku zase pro zmenu posilaji manty ty sipy takze radeji prsten s sebou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ve 4.2 jak spadnes k Reaperovi tak na levo (celem k nemu) jsou schody a v mezipúatre kdyz seknes do zdi se otevre pruchod schody smerem dolu a tam je doublekatana ninja docela hustej, ale da se. jen se s nim nesmis potkat na tech schodech. Venku zase pro zmenu posilaji manty ty sipy takze radeji prsten s sebou.

Ok, zkusim. A ma to vliv na world tendency nebo to je jedno? Nekde tam by totiz mel bejt snad i phantom, ale asi jen v pure black.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, zkusim. A ma to vliv na world tendency nebo to je jedno? Nekde tam by totiz mel bejt snad i phantom, ale asi jen v pure black.

v te tajne mistnosti,jak zabijes double katana,tak je tam lizard a nahore takovy obrovsky cerv pouze na pure black,kdyz ho zabijes, dropnes specialni dusi,ale zase tendency posunes do grey

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Demon's souls >>> daj se od nekoho koupit ty kameny na body form? Chci si projit svety v pure black,ale je to trochu hc se do PB vubec dostat,kdyz clovek musi 7x umrit v body form.

nejake npc je prodava,ale uz nevim ktera a nebo se daji ziskat z pvp. Ja jsem to kupovat nikdy nemusel, hral jsem to offline,takze pure black world jsem mel furt,pokud jsme hru nepripojil k online.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu