Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls


.Den

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Muzete mi nekdo rict kde je ta zenska jak prodava pyromancy kouzla? Ja videl ve videu kde je ale kdyz jsem na to misto sel tak tam nebyla.

Nejsem si jistej, ale je zapotrebi byt v daughter of chaos covenantu a mit rukavici pyro +15 a nebo neosvobodit toho pyromancera v depths... jedno z toho, presne ja nevim....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš mít pyro +10 a měla by se objevit. Do covenantu vstoupit nemusíš, ale asi je potřeba trofej za objevení. I když doslova je to objevit covenant NEBO upgrade na +10. Já jsem covenant objevil, trofej mám, ale Quelanu jsem nikde nenašel. . . Takže podle mě je potřeba ruka na +10

Doufám, že se bavíme o Blighttownu :)

"Quelana of Izalith - After you defeat Quelaag and discover the Chaos Servant covenant (you do not need to join) or upgrade your pyromancy flame to +10 she'll be found beside a stone pillar in Blighttown swamp."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

NG+ uz je o necem jinym co? Hlavne co se dusi tyka :) To je konecne poradna hra, i obtiznost je uz konecne vic hardcore. Ja mam ted svoji postavu v PTD na 130 SL v NG+ za polovinou hry a zatim vetsi zabava jak v prvni hre... kazdopadne mi dost laguje net, takze PvP je na pest :( porad dostavam na kakac kvuli lagum... zacal sem zajimavou postavu, silnyho bojovnika + kouzelnika... VIT 40, END 40, STR 38, DEX 18, INT 44. Chci dotahnout INT na 50 kvuli dragon breath a pak davat body do VIT a STR. To bude zajimavej tank... mam jen gatky a lehkou vestu, s havel ringem, delam rychli flipy, PVE je pro me dost easy, ale to PVP kvuli lagum hruza, snad se to zlepsi...

btw Darkroot forest je nejlepsi a porad zustala nejlepsi na PvP . Potom jeste ujde Oocalie Township, ale stejne mam radsi Darkroot forest.

a jeste jedno btw, dneska, resp zejtra na psn by melo vyjit Demons Souls... kdo nema, muze zkusit... aby hracum ulehcili hru, tak prvnich 14 dni bude ve hre nastavena pure white tendency pouze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Duse - jediny problem za co je smysluplne utratit. Staci par vyhranych souboju a mio je tam hned. Semtam clovek narazi na zajimave postavicky, ale nejvic vitezstvi mam s Iaito +15 +CMW pripadne Demon Spear k tomu HCSM jeste musim dat Manuse a zkusit Pursuer. Jako zelve se mi moc nedari - vyhravam, ale neni to tak jasne jako saltovac. Ten pocit priletet 3 x svihnout a je vymalovano :))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jop Pursuer je ultimatni vec, hlavne kdyz to laguje, :( tak se tomu neda prakticky vyhnout a ten damage je ultimatni... a jeste po NG++ s pouzitim manus catalistu...

s ninjou mas pravdu, moje jina postava je ninja, a v kazdy ruce mam tracery, v ruce co byva stit tak gold tracer a v druhy dark silver tracer s criticalem 160 %. Veee jeden backstab a vse jde k zemi :), kdyz se nepovede tak gold tracer zas dela dobry 3 utoky v jednom, takze je to slusnej katostroj tyhle 2 dyky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to dlc neni moc rozsahnuty, takze rozdil mezi prolitnout a prosmejdit je cca hodina navic, ale trochu me sklamali ti guardiani... jsou tezsi jak stone golemove v darkroot garden, ale je za nich mnohem min dusi,teda v NG+, v NG jich clovek dostane o neco vic.

Miracle resonance me zmizeli ihned po patchi a i predtim sem je videl jen v catacombs. Ale od ty doby uz nikde. Na PC a XBOXU ale jsou hojne nahodne v ruznych lokacich...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem poslal Gwyna do hajan :D Ale dalo to zabrat, nejsem moc dobrý v parry, tak mi dával docela naprdel. Včera jsem si to ale zapl a lup, hned to tam bylo. 3x parry za sebou a nebylo co řešit. Je zajímavý, že někdy mám den, kdy pokosím naprosto všechno co mi přijde do cesty a jindy jsem naprosto jalovej. U žádné jiné hry to tak nemám.

DLC fajn, obzvlášť bossové se povedli, ale lokace jako taková moc velká není. Kalameet, Artorias i Manus ale fakt stáli za to. Pro mě Kalameet, Artorias a Gwyn nejtěžší bossové za celou hru.

No a NG+ je opravdu ještě lepší. Neskutečně si to užívám. Už žádnej strach o duše nebo soft humanity. Můžeš jít kam tě jen napadne a zvolit si sám co kudy a jak. Myslel jsem, že si po dohrání dám chvilu pauzu, ale to prostě nejde :D

Jo a jinak jsem měl play time 105h, moc jsem nespěchal no :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u jiny hry to tak nevnimas, protoze to hry nevyzadujou, ale tady hodne zalezi jaky ma clovek reakce, hlavne to jak je unavenej... idealni je Dark souls tak 2 mesice nehrat, potom to zapnout a hned uvidis jak te kazdej bude kosit, protoze proste ty reakce jsou utlumeny :) (jasny dukaz ze hry prispivaj k lepsi funkci mozku!).

s tema bossama souhlasim, ale kalameet je tezkej jen kdyz se clovek snazi dostat jeho ocas. Manus je dobrej to jo, obcas se mi stalo, ze porad dokola opakoval ty jeho skakaci utoky, takze sem vubec nemohl na nej zautocit... fakt porad dokola, sileny :).

doporucuju, kdyz uz vis jaka je cela hra, si zalozit novou postavu a zkusit odehrat hru na nejakou vyzvu... minule jsme se tu bavili o tom, ze by to chtelo zkusit dohrat hru napr bez stitu nebo bez brneni... tak ja zkusil jen v gatkach se zbrani a bez stitu, bez kouzel. A muzu ti rict, ze to bylo dost peklo, hlavne v castech kde je potreba res na curse nebo kde jsou potreba kouzla (four kings) i kdyz sem hru odehral v stone nebo havels leggins a s tezkou palici obouruc clovek se hodne zapoti. bohuzel nejaky pasaze sem proste musel odehrat min. se summonem jinyho hrace, protoze se to fakt nedalo... :D

Upraveno uživatelem th0ca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Adama si to právě chci rozehrát, jen štít a zbraň. Já jsem to dohrál za DEX char, pod 25% equip load, takže nějakej skill snad už mám. Kouzlo jsem nepoužil ani jednou, protože na to nemám INT a pyro jen iron flash u Nita. Celou dobu jsem na sobě měl black leather armor, protože to prostě dobře vypadá :) Jen u Gwyna jsem to zkombinoval no, v black leather armor jsem na něj prostě neměl. Chtěl bych časem vylepšit tuhle postavu na takový obojživelný staty a naučit se i nějakou tu magii :) No a nejlepší je, že se konečně stěhuju do bytu, kde už budu mít zase net, takže se těším hrozně na online. To bude taková třešnička na dortu :)

Já jsem třeba s Four Kings neměl problémy a i bez kouzel jsem je porazil normálka melee snad na druhej pokus :) A to si na tenhle souboj stěžuje na netu hodně lidí, že je to jeden z nejtěžších soubojů. Tady je krásně vidět, že každýmu prostě sedí něco jinýho.

Mě sedí rychlý kotouly a katana, furysword nebo třeba gold tracer a luk. Obyč longbow na +15 a dávám krásnou damage. Když si dám třeba nějaký těžký brnění (Havels, Stone atd.), tak mě vadí ten pomalej pohyb a že to slyší nepřátelé široko daleko :)

Jinak toho mám ke zkoušení ještě fakt hodně, magie, pyro, nebo třeba vyzkoušet nějakej medium heavy build co by mi seděl. Prostě nejlepší investice do hry od doby co mám PS3 :D

edit: a s těma reakcema máš pravdu, ke Gwynovi jsem došel asi až po 3h hraní a bylo už okolo 10 večer. Nakonec jsem to vypínal asi v 1 ráno a nasranej jsem šel spát. Pak na druhej den jak nic. Takže fakt záleží jak se cítíš a je potřeba si sem tam dát pauzu a být vždy ve střehu :)

Upraveno uživatelem pernaaa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

herni svet je obchod s prodejnou tady u nas v liberci, takze mohu potrvdit, ze ten shop neni fake. Kazdopadne na ten posledni kus bych byl trochu obezretny. Muze to byt bazarovka ci odzkousena hra nekym z obchodu nebo vracena zakaznikem co si ji koupil pres net. Takze muze nastat to, ze disk bude poskrabany nebo neco podobnyho... kazdopadne mas ze zakona 14 dni na vraceni. Takze to muzes kdyztak vratit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych otázku na nějakýho ostřílenýho hráče. . . Zjistil jsem, že když si vyvoláte summon na nějakého bosse, tak bude mít víc životů. Je to tak? Platí to i pro NPC (Solaire, Beatrice, atd)? Myslím a taky to tak vypadá, že jo. Jak to bude u four kings? Bude interval mezi respawny jednotlivých kingů delší? Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muzu potvrdit,ze s master key se da ihned sehnat ten cerveny oblek a dojit do bonus stage,kde se da ziskat draci hlava a je stale funkcni bug na infinite souls. Na youtube je video co trva 15 minut,ale mne to trvalo cca den. A k tomu dulezitemu, pak staci pripojit hru online stahnou patch a save funguje i se souls co jsem ziskali z draci hlavy. (opravdu se mi pracne nechtelo ziskavat muj puvodni lvl,kdyz uk disk ma jine save, pul roku se levelit odznova,nic pro mne)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych otázku na nějakýho ostřílenýho hráče. . . Zjistil jsem, že když si vyvoláte summon na nějakého bosse, tak bude mít víc životů. Je to tak? Platí to i pro NPC (Solaire, Beatrice, atd)? Myslím a taky to tak vypadá, že jo. Jak to bude u four kings? Bude interval mezi respawny jednotlivých kingů delší? Dík

mel by tam byt minimalni narust HP bosse, ale o kolik ti nereknu, ale je to fakt male procento, rozhodne ne treba polovina hp atp... Kazdopadne u four kings naroste HP a praveze se snizi respawn time mezi jednotlivyma kingama.

headhot: nebylo to tak ze i tu puvodni postavu si vyupoval diky infinite souls glitchi?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano je tomu tak, kdyz jsem byl v ng+,tak vyslo to video,tak jsem toho ihned vyuzil. Tak hry od fromsoftware maji vzdy hodne chyb. Samozrejme to bude i DS2 na 100% a pujdu do toho. Spise nez o zivoty my vzdycky jde,abych toho mohl nosit co nejvice. Mohli by dat bezedny bagl,nerad se neceho zbavuju:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Zdravím vás hardcore hráči. Poradíte mi prosím? Začal jsem hru za sorcerera. Nějaké rady jak skillovat postavu? Co je u ní nejdůležitější a tak různě? Mám nahraný asi 4 hodiny, jsem na nějakým 30 levlu a zrovna jsem porazil ty dva magory na té střeše a pak jsem se šel podívat do toho pěknýho lesa ale sou tam na mě ještě docela silní..:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu